Komentari na vest
Karlik uzdignute glave: Malo ko nas je video u finalu posle svega, nikad nisam doživeo ništa slično
G
Gost768
pre 12 dana
"Why so serious?"

Vukelic David
pre 12 dana
mogli smo makar sa izborimo majstoricu
I
Ilijajakim02
pre 12 dana
Karlik je odigrao lošije, al njemu ne mogu da zamerim, a Dvejn je nas ukopao
8
87
pre 12 dana
Ma ne prdi ni ti vise... Placeni ste debelo. Stalno neka tuzna prica i razumevanje za vas. Debili obicni,napakujete Zeljku da ode. Covek hodajuca legenda,zbog njega su ljudi iz cele Evrope pratili Partizan. Nema kosarkaske zvezde koja o njemu ne prica u superlativu. Nama nije valjao...Umesto kao malo vode na dlanu da smo ga cuvali. Sada ce to ubuduce da bude prosek sve. Produzite ugovor celavom,niko ne zna zasto...
Radojkovic Milos
pre 12 dana
Od kad si izašao iz povrede, mnogo si počeo da se kurcis
Nenad Velickovic
pre 12 dana
Karik je bio na nivou
D
Djape45||
pre 12 dana
Malo ko ih je video u finalu a sve vreme bili prvi do 2,3 kola pred kraj znalo se da će bar u polufinalu imati prednost domaćeg terena a imali bi i za finale da nisu izginuli da pobede Zvezdu u el pred gostovanje Budućnosti.
Stojan Bušatović
pre 12 dana
Realno imate izgovor za izgubljeno finale
s
spiritus movens
pre 12 dana
Ova izjava bi imala smisla da igras za 15,000 a ne 150,000 evra mesecno.
T
Troks
pre 12 dana
Oterati sve i one koje su im dali takve ugovore.
SRAMOTA-BRUKA !!!

Meda74
pre 12 dana
Jednostavno Dubai je večeras odigrao bolje i zato je pobedio.
Mihajlo Milenkovic
pre 12 dana
Svaka cast na svemu, idemo jos jace sledece sezone.
C
Ceba23
pre 12 dana
ne znam sta bih rekao na ovo
A
Anica23
pre 12 dana
hahahaah nema ni 1 trofej nigde
J
Jakov23
pre 12 dana
Karlik je legenda i uvek je bio
M
Marko2333
pre 12 dana
karlik je gospodin i legenda
A
Ah real state
pre 12 dana
Gospodin koji lupa flašu o glavu?
Aj na stranu navijačka pristrasnost!
Ne daj Bože da je tvom detetu olupao flašu o glavu da li bi tako pričao?
/
/-/
pre 12 dana
Haoticna... Kako se cudno pise rec katastrofalna
Nrconicar8
pre 12 dana
Svaka cast karliku veceras je bio lps mu se nema sta zameriti!
D
Drale1998
pre 12 dana
Karliku svaka cast na svemu.
P
Prolom voda
pre 12 dana
Kako je lepo kada sebe ubedis u laz i zivis u ubedjenju da je sezona uspesna. Sa cime si se ti izborio? Nula trofeja, a ovaj prica kako je uspeh uci u finale Aba lige i kaze da je ponosan. Na sta? Sramno.
R
Rekontra
pre 12 dana
Kako nije uspešna sezona? Dobio najveće pare u životu, presedeo na klupi pola sezone a svakog 1. u mesecu račun sve veći, izbegao zatvor zbog krivičnog dela zbog kojeg bi čak i u njegovom Sudanu zaglavio robiju! Tripleta!
Terza Magico
pre 12 dana
Bezi bre, 0 titula. Doprinos tvoj maksimalan. Menjaj klub
S
Srekannn1
pre 12 dana
Karlik je tata, treba mu boljih saigraca
F
Fanste933
pre 12 dana
uvrk ista prica moraju menjati od korena sve
D
DraganKojic
pre 12 dana
0 trofeja sija kao zlato !!!
J
Janaćko
pre 12 dana
Dogodine u Zabeli.
V
Vojislav Pejušković
pre 12 dana
Bravo Karlik! Vrhunski igrač, znam da će biti fantastičan u dresu Partizana u sledećoj sezoni
M
MnogoZujis
pre 12 dana
Karlik je daleko od igraca kakvog ga predstavljaju i kakav novi ugovor ima. Ponovo se ugasio kad je najvaznije. To je imao i prosle sezone gde su Tajrik i Sterling izvukli finale i onaj brejk protiv Buducnosti. Prosle sezone je sve bilo u senci onog u Kupu gde su spinovali kako je promasio bacanje zbog ubacenog predmeta, a istina je da ga nije ni video. Sad je imao 0 poena u drugom poluvremenu i izgubljene lopte i losa resenja. Nesto kao CMM, komotni su dok nije stani pani, a tu se gase. Npr Kalates nema taj problem, nije imao Teo, Ljulj, Nando, Micic, Larkin, Slukas…
S
Sofronije Jr.
pre 12 dana
Upoređuješ KMM koji je vukao ekipu cele sezone sa likom koji ne igra odbranu i pola sezone provede u ambulanti.








