Komentari na vest

Karlik uzdignute glave: Malo ko nas je video u finalu posle svega, nikad nisam doživeo ništa slično

G

Gost768

pre 12 dana

"Why so serious?"

Vukelic David

pre 12 dana

mogli smo makar sa izborimo majstoricu
I

Ilijajakim02

pre 12 dana

Karlik je odigrao lošije, al njemu ne mogu da zamerim, a Dvejn je nas ukopao
8

87

pre 12 dana

Ma ne prdi ni ti vise... Placeni ste debelo. Stalno neka tuzna prica i razumevanje za vas. Debili obicni,napakujete Zeljku da ode. Covek hodajuca legenda,zbog njega su ljudi iz cele Evrope pratili Partizan. Nema kosarkaske zvezde koja o njemu ne prica u superlativu. Nama nije valjao...Umesto kao malo vode na dlanu da smo ga cuvali. Sada ce to ubuduce da bude prosek sve. Produzite ugovor celavom,niko ne zna zasto...

Radojkovic Milos

pre 12 dana

Od kad si izašao iz povrede, mnogo si počeo da se kurcis

Nenad Velickovic

pre 12 dana

Karik je bio na nivou
D

Djape45||

pre 12 dana

Malo ko ih je video u finalu a sve vreme bili prvi do 2,3 kola pred kraj znalo se da će bar u polufinalu imati prednost domaćeg terena a imali bi i za finale da nisu izginuli da pobede Zvezdu u el pred gostovanje Budućnosti.

Stojan Bušatović

pre 12 dana

Realno imate izgovor za izgubljeno finale
s

spiritus movens

pre 12 dana

Ova izjava bi imala smisla da igras za 15,000 a ne 150,000 evra mesecno.
T

Troks

pre 12 dana

Oterati sve i one koje su im dali takve ugovore. SRAMOTA-BRUKA !!!

Meda74

pre 12 dana

Jednostavno Dubai je večeras odigrao bolje i zato je pobedio.

Mihajlo Milenkovic

pre 12 dana

Svaka cast na svemu, idemo jos jace sledece sezone.
C

Ceba23

pre 12 dana

ne znam sta bih rekao na ovo
A

Anica23

pre 12 dana

hahahaah nema ni 1 trofej nigde
J

Jakov23

pre 12 dana

Karlik je legenda i uvek je bio
M

Marko2333

pre 12 dana

karlik je gospodin i legenda
A

Ah real state

pre 12 dana

Gospodin koji lupa flašu o glavu? Aj na stranu navijačka pristrasnost! Ne daj Bože da je tvom detetu olupao flašu o glavu da li bi tako pričao?
/

/-/

pre 12 dana

Haoticna... Kako se cudno pise rec katastrofalna

Nrconicar8

pre 12 dana

Svaka cast karliku veceras je bio lps mu se nema sta zameriti!
D

Drale1998

pre 12 dana

Karliku svaka cast na svemu.
P

Prolom voda

pre 12 dana

Kako je lepo kada sebe ubedis u laz i zivis u ubedjenju da je sezona uspesna. Sa cime si se ti izborio? Nula trofeja, a ovaj prica kako je uspeh uci u finale Aba lige i kaze da je ponosan. Na sta? Sramno.
R

Rekontra

pre 12 dana

Kako nije uspešna sezona? Dobio najveće pare u životu, presedeo na klupi pola sezone a svakog 1. u mesecu račun sve veći, izbegao zatvor zbog krivičnog dela zbog kojeg bi čak i u njegovom Sudanu zaglavio robiju! Tripleta!

Terza Magico

pre 12 dana

Bezi bre, 0 titula. Doprinos tvoj maksimalan. Menjaj klub
S

Srekannn1

pre 12 dana

Karlik je tata, treba mu boljih saigraca
F

Fanste933

pre 12 dana

uvrk ista prica moraju menjati od korena sve
D

DraganKojic

pre 12 dana

0 trofeja sija kao zlato !!!
J

Janaćko

pre 12 dana

Dogodine u Zabeli.
V

Vojislav Pejušković

pre 12 dana

Bravo Karlik! Vrhunski igrač, znam da će biti fantastičan u dresu Partizana u sledećoj sezoni
M

MnogoZujis

pre 12 dana

Karlik je daleko od igraca kakvog ga predstavljaju i kakav novi ugovor ima. Ponovo se ugasio kad je najvaznije. To je imao i prosle sezone gde su Tajrik i Sterling izvukli finale i onaj brejk protiv Buducnosti. Prosle sezone je sve bilo u senci onog u Kupu gde su spinovali kako je promasio bacanje zbog ubacenog predmeta, a istina je da ga nije ni video. Sad je imao 0 poena u drugom poluvremenu i izgubljene lopte i losa resenja. Nesto kao CMM, komotni su dok nije stani pani, a tu se gase. Npr Kalates nema taj problem, nije imao Teo, Ljulj, Nando, Micic, Larkin, Slukas…
S

Sofronije Jr.

pre 12 dana

Upoređuješ KMM koji je vukao ekipu cele sezone sa likom koji ne igra odbranu i pola sezone provede u ambulanti.