Komentari na vest

Ko hoće na Nikse, neka spremi džak para

Neksaa

pre 15 dana

U prevodu, ovi sa najjeftinijim kartama će platiti ono smanjenje za Elitu haha.
M

Marko2333

pre 16 dana

sto su ovoliko skupe karte sta je ovo
r

rea

pre 16 dana

Stvarno gigantska ulaganja, dovesti Kramera i Proćidu, takva imena retko ko može sebi priuštiti, pritom Feliza nisu doveli 2025., nego leta 2024. godine - autor teksta bi mogao malo proveriti informacije pre nego ih plasira.
G

Gotz

pre 16 dana

Bolesno skupe karte

Igor Musulin

pre 16 dana

Средња класа да не помињем обичне људе, нема приступ оваквим мечевима.
N

Nicks Ewing 33

pre 16 dana

Preterali su sa cenama ameri tj.njujorcani. Mada objektivno gledano, jenkiji su najbogatiji na svetu. i napunice se msg bez problema. Neverovatno je koliko love imaju.
M

Musad

pre 16 dana

Ja evo trazim 5e da tiket odigram nigdje nabaviti. Mi smo Afrika za njih