Komentari na vest
Košarkaško najfinije
R
Roginjo
pre 23 dana
Niksi su u svim serijama imali prednost domaćeg terena, bez obzira na 2 metle lakše je kad počnu seriju kući a sad prvi put kreću sa gostovanjem, da vidimo kako će tu da se snađu

Marko Golubovic
pre 24 dana
svaka čast SA . ali njujork osvaja
P
Petar Nedeljkovic
pre 24 dana
videcemo sta xe biti
Ivana Radovanovic
pre 24 dana
Videcemo sta ce da bude
daganma
pre 24 dana
Daj Boze da pobede uopšte
Slobodan Samardzic
pre 24 dana
ovaj ne moze da igra ni aba2
G
Gostiii
pre 24 dana
Daj boze da pobedi NY. Mnogo su mi gotivnija ekipa.
Branislav45
pre 24 dana
Videće se šta će biti na kraju
trilee93
pre 24 dana
Vembi vidi se da igra svim srcem i mnogo mi je drago što je Oklahoma ispala
nba
pre 24 dana
Sada da vidimo sta ce napraviti
Uskekruske
pre 24 dana
Videcemo sta ce biti








