Komentari na vest
Luka Dončić za Mozzart Sport: Rođen sam kao navijač Zvezde; Jokić radi stvari koje niko pre nije
B
Boka85
pre 2 minute
Dobar momak svaka mu čast a igrač tek
Marks88
pre 4 minute
loše igraš Dončicu
stvarno ne verovatno da covek navija za veliku Crvenu Zvezdu i da je toliko spominje bez da ga neko pita
M
MileSenjakBG
pre 6 minuta
to je kao što legendarni Baja peva 'Rodjen s Greeškom' nešto ti Bog da nešto uzme, ahahah
P
Predikat
pre 11 minuta
veliki delija ali u fer pleju je malo zakazao kroz karijeru
R
Rezzapereca
pre 31 minuta
Kolika je steta sto ne igra za nas, sa njim, Jokicem i Bogdanom, uzeli bi svaki trofej, ukljucujuci i OI
Aleksandar Virijevic
pre 32 minute
Jedan od najboljih košarkaša na svetu, i dalje je nejasno kako je naš savez uspeo da ga izgubi i da ne igra za Srbiju već Sloveniju, a dečko definitivno gaji osećanja prema nama, a i koreni su mu sa Kosova i Metohije.
d
dale23
pre 39 minuta
Sad moze da udje i u tenk podno mitića.
ivanasud
pre oko 1 sat
Doncic buduci MVP Nba lige
I
Ivan8888888888
pre oko 1 sat
Mozda ce i doci u zvezdu na kraju karijere da odigra bar jednu sezonu

Mr 007
pre oko 1 sat
Bravo! 🔴⚪️💪😁
M
Markocicin
pre oko 1 sat
Doncic ziva legenda jedan od najboljih igracaaaa
Luka Kovijanic
pre oko 1 sat
svako ima pravo na gresku
1Sale11
pre oko 1 sat
To j delija momak ,bravo Luka
Aleksandar Obradovic
pre oko 1 sat
Odlican igrac, uskoro da dodje u Srbiju
i
iz ugla
pre oko 1 sat
FENOMENALAN igrac ali nazalost mislim da ce jako tesko da osvoji nba prsten. A to sto navija za zvezdu ne znaci da ce ikad igrati za zvezdu. Kad i ako bude igrao za neki klub u evropi igrace za neki koji mu nudi ogroman novac i ko ima sanse da osvoji EL.

urosh
pre oko 1 sat
Велика штета што не игра за нас, на тој позицији немамо бољег играча. Од одласка Теа у пензију немамо крштеног плеја (изузев Јовића који је такође стар). Чак може и на 2, где је такође бољи од наших бекова.
9
929292
pre oko 1 sat
Cuj cak moze i na 2, pa on i jeste cista dvojka
G
GostNavijac
pre oko 1 sat
Sjajan intervju, radujem se diskusiji o utakmici.
k
kivekive
pre oko 2 sata
Jednog dana u nasoj Zvezdi!
z
zorz74
pre oko 2 sata
Fenomenalan igrač, šteta što ne igra za Srbiju, kakav bi to tandem bio sa Jokićem
patr0_
pre oko 2 sata
Jel dosao da vidi Breskvicu
A
Andjusara
pre oko 1 sat
Minimum buca!!!!
Драгана Косић Ех Јовић
pre oko 2 sata
Sve je dobro, svi volimo Luku, ali to što navija za Zvezdu? pa niko nije svaršen :-)

Proficap
pre oko 2 sata
Luka je jedinstven tip.
Sedi kao da je na saslušanju ispred ova dva novinara
mozzart-gost
pre oko 2 sata
Dončiću vrati se u Zvezdu.
c
cek cek
pre oko 1 sat
Nikad nije ni bio u zvezdi a sansa da ce ikada da i igra za zvezdu je 0,0% sanse. Kad se vrati u evropu igrace za neke velikane gde ima sanse da uzme EL a zvezda to NIKAD nece imati.

stefanaa14
pre oko 2 sata
maaa idii begaaajjj








