Komentari na vest

Makabi želi sam vrh Evrolige: Budžet veći za 40-50 odsto, Lundbergov agent tražio 10.000.000 dolara

J

Jakov23

pre 1 dan

hahaahha sta je sa menadzerom
m

majster

pre 1 dan

Mnogo je to za Lundberga iako je imao dobru sezonu
M

MilanChe1986

pre 1 dan

Pa i Zelimir puca visoko,videcemo ko ce biti prvi

Ilija

pre 1 dan

Jak je Makabi znači ide budzet na 50m

Otac Makarije

pre 1 dan

Makabiju kao ponosu Izraela je i mesto u samom vrhu

kivekive

pre 1 dan

Na kojim drogama mu je menadzer? xD
r

rea

pre 1 dan

Seleri Kep Evrolige služi samo da vlasnici Evrolige pokupe još malo kajmaka, jer ta 3-4 miliona evra kazne koliko im plati pola evroligaša tim klubovima dođe kao Partizanu kad mora da plati 45 000e za bačen upaljač na teren. NBA Evropa samo zbog takvih stvari mora doći, nisam ljubitelj te priče, ali u NBA jednostavno toga nema - zakon je prisutan da se poštuje i ograničenja su jasno naznačena, ukoliko hoćeš titulu, potpiši veteranski minimum, ukoliko hoćeš pare, traži ko nudi više i ko ima mesta u seleri kepu i ćao, a ne ovde u Evropi, ako imaš para "da podmažeš" EL možeš da zaobiđeš seleri kep za 300% i platiš neki sitniš.
N

Nemanja Lazić

pre 1 dan

Previše je to za Lundberga

Radojkovic Milos

pre 1 dan

Ne vredi te pare ali je dobar igrač, ono u Partizanu mu jednostavno nije legla uloga..

Kurcslus

pre 1 dan

Partizan i Zvezda treba da napuste EL. Ne mogu da pariraju tim klubovima sa budzetima pa tako ni rezultatima.

Matija Milutinovic

pre 1 dan

Jeste milijardy za lundberga

Aleksandar Dimitrijevic

pre 1 dan

Može da želi samo,nikad nista ne urade na kraju,hahah.

Steksus123

pre 1 dan

Ove sezone Partizan osvaja, a vi kako hocete

Smiljka Zivanovic

pre 1 dan

Mogu samo da žele,neće uraditi ništa kao i do sada haha.

Veljara4

pre 1 dan

Sve sve i nekako al 58. Titula, bokte
R

Rectify1995

pre 1 dan

Otišle su plate predaleko, najsmešnije je što se provlače neke cifre koje su daleko manje od ugovorenog. Mislim pre svega na ono što se piše za Fener.

Lazar Stojkovic

pre 1 dan

ovo je vec kriticna situacija

Gde Smo

pre 1 dan

Dzaba im sto zele kad su losi mng

Predrag Blagojevic

pre 1 dan

Ionako im je liga slaba dosadna
D

Djani85

pre 1 dan

Džaba vam novci moji sinovci, ove godine Zvezda osvaja Evroligu

Željana Bućinac

pre 1 dan

Fani je odlican igrac i mozda najvece pojacanje zvezde najjaci je
R

Ru99

pre 1 dan

Dzaba im budzet nema nista od osvajanja evrolige tu je oly
Očekivalo se da u jednom momentu opet ulože velika sredstva.
b

bojanboskovic

pre 1 dan

Još jedna propala sezona u najavi.
P

Papu Gomez

pre 1 dan

Кренули поново новци тамо
S

Selenakg

pre 1 dan

ma samo da pao ne osvoji nista naredne sezone!
m

micko041.

pre 1 dan

Mnogo para ni za sta. Klasicno bacanje para.

Nummer1

pre 1 dan

Makabi je uvek bio u vrhu Evrolige
d

dadagaga

pre 1 dan

I pametan sto je tu dosao
d

dadagaga

pre 1 dan

I pametan sto je tu dosao

Lalala

pre 1 dan

Samo rublji ne valjaju izgleda...
m

milena11.11.

pre 1 dan

Zvezda i Partizan su prošle sezone imali šansu da zajedno odu daleko jer su pola ekipa iz Evrolige bile u kanalu.Ove godine Zvezda I Partizan zajedno ispod 12 mesta sigurica.
O

Otoci

pre 1 dan

I sta sad, je l resenje da nasi klubovi povecaju jos, ionako ogromne budzete i da se trkamo sa klubovima iz zemalja 10 ili 100 puta od nas bogatijih, ili da mi pravimo nase igrace ? Ko kaze da to ne moze, pojma nema, vec nece da se trudi i ide laksim putem !

aura 222

pre 1 dan

ništa bez para, samo velike pare resavaju stvar..lol
M

Mate Babić

pre 1 dan

Gledajte da Hamas ne vidi gde gradite, a ne Hapoel
i

ivapandica

pre 1 dan

Napred Macabi! Samo da Panata prsne ove godine, to mi je najveca zelja!
M

Mirko12345

pre 1 dan

ipak su oni ponos Izraela

Slavko Ćosić

pre 1 dan

Jedna je Arena i uvek će da bude . Možeš da napraviš šta hoćeš . Publika čini atmosferu .
V

Vladica1983

pre 1 dan

zeli ali da li ce......
g

gon

pre 1 dan

malo ne razumem, isti igraci a povecava se plata i fond...ko je tu lud? bravo igraci, timovi su postale male jage...

Vaskon

pre 1 dan

Bacanje para da se zamagle oči narodu Izraela...
M

Markokmet

pre 1 dan

Jeste Lundberg imao dobru sezonu i sjajnu finalnu seriju ali je 10 miliona mnogo

Mihajlo Milenkovic

pre 1 dan

Videli su Dubai, pa odma moraju i oni...