Komentari na vest

Makabi želi sam vrh Evrolige: Budžet veći za 40-50 odsto, Lundbergov agent tražio 10.000.000 dolara

Gde Smo

pre 11 minuta

Dzaba im sto zele kad su losi mng

Predrag Blagojevic

pre 29 minuta

Ionako im je liga slaba dosadna
D

Djani85

pre oko 1 sat

Džaba vam novci moji sinovci, ove godine Zvezda osvaja Evroligu

Željana Bućinac

pre oko 2 sata

Fani je odlican igrac i mozda najvece pojacanje zvezde najjaci je
R

Ru99

pre oko 2 sata

Dzaba im budzet nema nista od osvajanja evrolige tu je oly

[email protected]

pre oko 2 sata

Očekivalo se da u jednom momentu opet ulože velika sredstva.
b

bojanboskovic

pre oko 2 sata

Još jedna propala sezona u najavi.
P

Papu Gomez

pre oko 2 sata

Кренули поново новци тамо
S

Selenakg

pre oko 2 sata

ma samo da pao ne osvoji nista naredne sezone!
m

micko041.

pre oko 2 sata

Mnogo para ni za sta. Klasicno bacanje para.

Nummer1

pre oko 2 sata

Makabi je uvek bio u vrhu Evrolige
d

dadagaga

pre oko 2 sata

I pametan sto je tu dosao
d

dadagaga

pre oko 2 sata

I pametan sto je tu dosao

Lalala

pre oko 2 sata

Samo rublji ne valjaju izgleda...
m

milena11.11.

pre oko 3 sata

Zvezda i Partizan su prošle sezone imali šansu da zajedno odu daleko jer su pola ekipa iz Evrolige bile u kanalu.Ove godine Zvezda I Partizan zajedno ispod 12 mesta sigurica.
O

Otoci

pre oko 3 sata

I sta sad, je l resenje da nasi klubovi povecaju jos, ionako ogromne budzete i da se trkamo sa klubovima iz zemalja 10 ili 100 puta od nas bogatijih, ili da mi pravimo nase igrace ? Ko kaze da to ne moze, pojma nema, vec nece da se trudi i ide laksim putem !

aura 222

pre oko 3 sata

ništa bez para, samo velike pare resavaju stvar..lol
M

Mate Babić

pre oko 4 sata

Gledajte da Hamas ne vidi gde gradite, a ne Hapoel
i

ivapandica

pre oko 4 sata

Napred Macabi! Samo da Panata prsne ove godine, to mi je najveca zelja!
M

Mirko12345

pre oko 4 sata

ipak su oni ponos Izraela

Slavko Ćosić

pre oko 4 sata

Jedna je Arena i uvek će da bude . Možeš da napraviš šta hoćeš . Publika čini atmosferu .
V

Vladica1983

pre oko 4 sata

zeli ali da li ce......
g

gon

pre oko 5 sati

malo ne razumem, isti igraci a povecava se plata i fond...ko je tu lud? bravo igraci, timovi su postale male jage...

Vaskon

pre oko 5 sati

Bacanje para da se zamagle oči narodu Izraela...
M

Markokmet

pre oko 5 sati

Jeste Lundberg imao dobru sezonu i sjajnu finalnu seriju ali je 10 miliona mnogo

Mihajlo Milenkovic

pre oko 5 sati

Videli su Dubai, pa odma moraju i oni...