Komentari na vest
Makabi želi sam vrh Evrolige: Budžet veći za 40-50 odsto, Lundbergov agent tražio 10.000.000 dolara
Gde Smo
pre 11 minuta
Dzaba im sto zele kad su losi mng
Predrag Blagojevic
pre 29 minuta
Ionako im je liga slaba dosadna
D
Djani85
pre oko 1 sat
Džaba vam novci moji sinovci, ove godine Zvezda osvaja Evroligu
Željana Bućinac
pre oko 2 sata
Fani je odlican igrac i mozda najvece pojacanje zvezde najjaci je
R
Ru99
pre oko 2 sata
Dzaba im budzet nema nista od osvajanja evrolige tu je oly
Očekivalo se da u jednom momentu opet ulože velika sredstva.
b
bojanboskovic
pre oko 2 sata
Još jedna propala sezona u najavi.
P
Papu Gomez
pre oko 2 sata
Кренули поново новци тамо
S
Selenakg
pre oko 2 sata
ma samo da pao ne osvoji nista naredne sezone!
m
micko041.
pre oko 2 sata
Mnogo para ni za sta. Klasicno bacanje para.
Nummer1
pre oko 2 sata
Makabi je uvek bio u vrhu Evrolige
d
dadagaga
pre oko 2 sata
I pametan sto je tu dosao
d
dadagaga
pre oko 2 sata
I pametan sto je tu dosao
Lalala
pre oko 2 sata
Samo rublji ne valjaju izgleda...
m
milena11.11.
pre oko 3 sata
Zvezda i Partizan su prošle sezone imali šansu da zajedno odu daleko jer su pola ekipa iz Evrolige bile u kanalu.Ove godine Zvezda I Partizan zajedno ispod 12 mesta sigurica.
O
Otoci
pre oko 3 sata
I sta sad, je l resenje da nasi klubovi povecaju jos, ionako ogromne budzete i da se trkamo sa klubovima iz zemalja 10 ili 100 puta od nas bogatijih, ili da mi pravimo nase igrace ? Ko kaze da to ne moze, pojma nema, vec nece da se trudi i ide laksim putem !

aura 222
pre oko 3 sata
ništa bez para, samo velike pare resavaju stvar..lol
M
Mate Babić
pre oko 4 sata
Gledajte da Hamas ne vidi gde gradite, a ne Hapoel
i
ivapandica
pre oko 4 sata
Napred Macabi! Samo da Panata prsne ove godine, to mi je najveca zelja!
M
Mirko12345
pre oko 4 sata
ipak su oni ponos Izraela
Slavko Ćosić
pre oko 4 sata
Jedna je Arena i uvek će da bude . Možeš da napraviš šta hoćeš . Publika čini atmosferu .
V
Vladica1983
pre oko 4 sata
zeli ali da li ce......
g
gon
pre oko 5 sati
malo ne razumem, isti igraci a povecava se plata i fond...ko je tu lud? bravo igraci, timovi su postale male jage...
Vaskon
pre oko 5 sati
Bacanje para da se zamagle oči narodu Izraela...
M
Markokmet
pre oko 5 sati
Jeste Lundberg imao dobru sezonu i sjajnu finalnu seriju ali je 10 miliona mnogo
Mihajlo Milenkovic
pre oko 5 sati
Videli su Dubai, pa odma moraju i oni...


.jpg.webp)





