Komentari na vest

Miško otkrio sve oko Lesora: Traže te Partizan i Zvezda... Ovo je neverovatna situacija

M

Mikac678

pre 5 meseci

@Astoria pa to se znalo i bez Miška, da su Obradović i Lovernj imali sukob, optuživao ga je za nedisciplinu i dekoncentraciju na terenu, zaboravljao akcije i tako to ali ozbiljno🤣🤣🤣
X

XY

pre 5 meseci

Ovo kao da mesar sa pijace sastavlja recenice...nista ga nisam razumeo iz prvog citanja. Bolje na šatrovackom da je pricao, lakse bih se snasao
X

XD

pre 5 meseci

Matijas Partizan ima više novca i evrokup. E sada pitanje za partizanski plićak. Vama navodno ne daje država već imate pare od ulaznica. Koje ste pare zaradili od sedmog mesta ABA lige i 0,00 gledalaca kada ste u pripremu za sledeću sezonu ušli sa više para od Zvezde koja igra Evroligu?..?????
G

Grr

pre 5 meseci

Da li neko može da veruje u bajke i dobronamernost ovog čoveka prema Partizanu? Pa samo pre par meseci napoao je i podsmevao se najtrofejnijem trener Evroligr na društvenim mrežama. A kao kukavica nije smeo da dovede Lesora u Partizan, već ga je otpustio ili je Lesor njega otoustio.
R

Rasime

pre 5 meseci

Zota najtrofejniji kao i Zalizani u svojoj struci. Poslusajmo prvo odgovore, ne vidim da si prozvan..
V

View

pre 5 meseci

Priča o Željku nije završena. Ostoja je trenutno u poslednjem trzaju i beznađu. Uskoro će biti isteran iz kluba kao i svi saradnici i pomagači. Ovi što igraju El 14 godina bez ijedne pobedenu f8 misle da su pobedili ne na terenu, jer tu su pokazali da ne znaju, uskoro će doći na svoje dugogodišnje standardno mesto. Pošto u El ne mogu da igraju sa dva tima, kao u svim drugim takmičenjima, sad su napravili rister od dva tima. Biće to samo još jedan slučsj u metidu neuspešnih pokušsjs.C&R.
I

Imaju samo

pre 5 meseci

pet centara Izundu, Motejunas, Bolomboj, Plavšić, Rivero, plus Odželej koji može po potrebi da igra i na 5ici...😂
M

Matematika je jasna

pre 5 meseci

U cemu je problem sto imamo toliko centara. Nije pitanje kolicine igraca, nego raspolaganja sa novcem koji imas. Izundu, Bolomboj, Moteijnuas, Plavsic i Rivero koje si pomenuo - sva petrocica zajedno ne kostaju vise nego Dzabari Parker, Tajrik Dzons i Osetkovski zajedno. Cak verovatno kostaju manje. Pri tome, na pocetku sezone ste se istim tim nasim igracima podsmevali i lozili se kako ce Dzabari Parker da ih uci kosarci. Dakle, nije do novca, nego do igraca, trenera, zelje, volje, itd. Kad to ukapirate, mozda vam bude bolje. ;)
I

IVAN 82

pre 5 meseci

Sve je ovo istina,lao da je Obradovic izricito trazio Parkera,kao i Miltona. Te njegove greske su u tadnje 2 sezone ovakav sunovrat tima i rezultata!! U tome mu je pomogao i Savic,svojim losim odlukama. Jednostano zelja je bila tu da se napravi jak Partizan,ali sujeta Zeljkova i pogresne odluke dovele su do svega ovoga. Podrska Penjaroli i da se prioremi tim i pojaca za sledecu sezonu.

Dusko Mircic

pre 5 meseci

Nemas ti to kome reci. Sve ludo za Zocom i to ti je...
V

View

pre 5 meseci

Meni je fascinantno, Panter kaze dosao je zbog para u Partizan, grobari ne veruju... Lesoru ponudjene vece pare nego sto je od Zvezde dobio, ni u to ne veruju kada njegov tadasnji agent kaze... Ali veruju Zeljku sta god, pa i zmure kada cuju da on licno nije hteo miljenika navijaca Lovernja. Ova prica cela oko Zeljka se zavrsava tako sto ce covek otici u PAO gde jeste legenda i tu osvojiti 10tu EL, a u Srbiji ce se grobari radovati kao da je Partizan osvojio i idalje teoretisati
y

yui

pre 5 meseci

i na kraju ode u Makabi na 3 meseca
I

I ti

pre 5 meseci

korustiš tuđi nick da botuješ.🤣
n

njkdcbskjöj

pre 5 meseci

Nece on nigde vise osvojiti nista. On je provaljen.
T

Torbicis

pre 5 meseci

Sad ispada du su radili u interesu Partizana,cak verovatno i navijaju za nas,a odveo nam Madara preko noci.. Jos malo momci i sve ce se videti,ko je i sta radio,dolazi vreme odgovornosti da ne kazem ćorke,Ostoja,Ostoja....!!!

Dusko Mircic

pre 5 meseci

Kad ce vise doci to vrijeme? Svi nesto pricate u zagonetkama a niko veze nema. Nije Misko radio u interesu Partizana vec igraca, svojih klijenata. Sto se tice Madara, neka je otisao, vrijeme je pokazalo da je prosjek igrac.
S

Slavuj

pre 5 meseci

Za Madara se slažem da ga je zalizani nagovorio da traži raskid ugovora. Od mladog igrača zvezde u usponu u EL, do epizodnih uloga u Feneru i sada Hapoelu. Umjesto prvog pleja u Partizanu došao je u ovu situaciju, gdje ima više para, ali igrački nepovratno propada. E Miško, Miško, ko tebe ne zna....
C

Claudio Lopez

pre 5 meseci

Da li KK Partizan može da postoji ako ne dovede nekog bivšeg igrača Zvezde, od toliko igrača na tržištu vi se uvek zalepite za naše igrače...Izgubiće derbi draž zbog vas!
H

Hmmm

pre 5 meseci

Tek će da vas boli derbi u aprilu. A Radanova ubaci okupator, čovek nije ni za aba2.
P

Pst

pre 5 meseci

Za derbi u aprilu sprema se potpis Lebrona. Sta kosta da kosta ali ne damo simbol komunizma. Prave se mutavi a po odlasku velicine potpisali Jekirija i Pejna. Jos 5mil eur. Ima se moze se.
J

Joksa1986

pre 5 meseci

Hahaha moj Misko sad si nagrabusio, sad kad te sledbenici velikog Žoca krenu pljuvati, nagrabusio si hahahaha 😂
C

Classico

pre 5 meseci

A prepošteni Miško, naivan kao fransuska sobarica, neće da se zamera ni ostavlja zlu krv pa otpusio Matijasa... A jedan od desetine primera - Spanulis? Jao, Miško, Miško...
S

Srxx

pre 5 meseci

Da. I Petrušev odabrao Partizan pre zvezde i to da se zna, ali ga Savić poslao u zvezdu...
A

Alllllaaa

pre 5 meseci

Pisaju po Zocu sa svih strana.. Ostoja, zalizani ko je sledeci nek stane u red!
A

Astoria

pre 5 meseci

Dakle, Lovernja nije hteo Željko. Dobro je da se i to zna.
U

Urgentni centar

pre 5 meseci

Moze da prica sta hoce,a ko ce ga demantovati.I kakva je uloga ovog coveka u svlacionicama evroligasa.I ko je zasluzan za pobunu igraca protiv Obradovica
u

ugovor

pre 5 meseci

jeste istina ja sam bio ugovor
D

Dusan011

pre 5 meseci

Misko u epizodi: Hrani crno-belo pseto, da te ujede.
N

Nicker

pre 5 meseci

Evo jednog zanimljivog pasusa koji ste (ne)namerno propustili: "To je prošlo leto kada je već 10, ili 12. igrač odbijen od strane Savića, ja sam zvao i rekao "ako hoćete da razgovaramo, delegirajte nekog drugog". Da li je to Karavesović koji odlično obavlja posao, da li je to Ostoja, nebitno. Jer, ovo nije išlo nikuda, ajde da probamo nešto. Dejvis je došao jer nisam pregovarao sa Savićem i oni su rekli "dobro". Stavili smo klauzulu u ugovor Osetkovskog da je igrač slobodan ako se ispostavi da je kriv za doping." Covek je bukvalno potvrdio da je Ostoja dovodio igrace Zeljku iza ledja
G

Galvan

pre 5 meseci

To je ono o čemu se i priča. Ostoja je doveo Osetkovskog, nudio Miciću trogodišnji ugovor. Ostoja je bio taj koji je posle slučaja Madar izjavio da dok je on predsednik Partizana neće raditi sa Miškom Ražnatovićem. Na kraju, ispade da su Ostoja i Miško dva najveća pobratima.
C

Ccccctt

pre 5 meseci

Čuj vise novca Igokea2? Pa pravi se Prica da partizan ima para Nate
A

Avenger

pre 5 meseci

Auu, evo vatre i nemira...
V

View

pre 5 meseci

Da li neko može da poveruje u ovu priču? 🤣
1

12345m12345

pre 5 meseci

"partizan igra evrokup ali nudi vise novca, zvezda igra evroligu ali nudi manje novca"...
n

nazgul

pre 5 meseci

Vau. Koliko je zapravo malo vama potrebno da stvorite neku teoriju zavere. I Zvezda je 2013. vise ulozila u tim nego Partizan a 2 godine pre toga se gasila. Logicno je da ce Partizan da ponudi vise novca jer je Zvezda vec napravila tim, dovela Cirbesa 2 meseca ranije. Partizan imao Balsu i Alena. Ja razumem da covek moze da bude glup, ali ne i da to namerno javno pokazuje svima.
l

laprovitola

pre 5 meseci

2004. Partizan igra EL a Zvezda nijedno evropsko takmicenje i nudi vise novca Dejanu Milojevicu nego Partizan. Je l to znaci da je Zvezda u tom trenutku imala vise novca? Na kraju je Deki izabrao pravi klub za sebe i karijeru. Isto kao i Lesor naravno.
@

@nazgul

pre 5 meseci

Zvezda je vec napravila tim kad je dovela Cirbesa pa je trazila Lesora, zanimljivo? To je kao da si rekao Partizan je vec napravio tim, doveo je Koprivicu. Te sezone su lopatama davali pare u Partizan koji je bio sedmi u ABA ligi sezonu pre, samo je vama tesko to da priznate, vise cam lezi ona cuvena prica da su dolazili zbog Zeljka.
@

@@nazgul

pre 5 meseci

Jok nego ce dolaziti zbog Ivanovica ili Sferopulosa. Nekom tvojom logikom Zvezda u FK ne bi mogla da dovodi bolje igrace nego sada ukoliko bi za trenera dovela Ancelotija. A sto se Lesora tice, nije ga Zvezda trazila vec ga je Misko nudio kralju. Zvezda je trazila centra ali nekoga da bude drugi ili treci, zato je i nudila manje novca.
@

@@@nazgul

pre 5 meseci

Druze ako nemas pare za plate igracima koje oni zele onda ti ni Gvardiola na klupi nece pomoci, znas koliko je Lesora bolelo uvo sto je Zeljko trener, pa i Panter je sam izjavio da su pare presudile da ode iz ekipe koja je igrala f4 u EK.
G

Gost4872842

pre 5 meseci

Lesor je nekoliko puta u intervjuima izjavljivao da mu Zvezda nije legla, da se nije osecao dobro tamo, i sad navodno je kao ponovo razmatrao da se vrati, ko moze da poveruje u ove Miskove price, rekla mu keva, zvezda sine, zvezda, ne partizan :) :)
K

Kada tako banalizuje stvari

pre 5 meseci

Covek moze samo da bude svestan tvoje intelektualne inferiornosti, i nema poente pokusavati ti nacrtati najosnovnije stvari. Jesdnostavno nisi rodjen za razmisljanje

[email protected]

pre 5 meseci

mrtva trka izmedju ovog i limara...samo ja pa ja. unistitelj srpske kosarke
O

Ok

pre 5 meseci

Sto se Lesora tice bio je u Makabiju cekajuci priliku da se vrati u Zvezdu. Covic ga nije hteo otisao iz inata u Partizan da se udara u grudi. Njegov boravak tamo je bila osveta Zvezdi zato je zbrisao na prvi mig Grka. Ovi se primili na ljubav.
s

sofronijeee

pre 5 meseci

Dogovorite se da li je Partizan imao vise para ili ga Covic nije hteo.
@

@sofronijeee

pre 5 meseci

Lik lupa gluposti. Partizan mu je nudio vise love, otisao lik tamo jer je hteo vise love po cenu da igra nizi rang takmicenja, predomislio se nakon razogvora s kevom al bilo je vec kasno, sve ok, koga boli bre briga. Drzava trpa u vas vise nego politicari u voditeljke, glumice i pevacice, to se zna, zasto se uopste poteze kao tema vise? Imate neogranicen budzet, medije, nikakve rezultate na sparam budzeta, i to je to. Dosadni ste vise ajmo dalje.

[email protected]

pre 5 meseci

mrtva trka izmedju ovog i limara...samo ja pa ja. unistitelj srpske kosarke
B

Bole01

pre 5 meseci

Da nije njega i Mege, odavno bi nas Finci drali..
L

Lutvo

pre 5 meseci

Uporedite ovo ponašanje sa teglicom
9

9090909

pre 5 meseci

Ma nema Miško pojma, ja verujem žocu ko ocu
H

Hahahaa

pre 5 meseci

Ali sveti Žoc je rekao da je njemu nametnut Osetkovski, da Zoran radi bez ugovora i da su isli u Dubai ekononskom klasom A svedoci tapšu
n

nbg

pre 5 meseci

I šta nije tačno od svega navedenog...? Aj lepo vrati sendvič pa napiši nešto pametnije, probaj ako ne ide može chat gpt da ti pomogne ionako svi zvučite kao da vam je isti napisao komentare.
J

Jasno

pre 5 meseci

Cveklimir upropastio sve, kamen na kamenu nije ostao posle njega
p

podesen

pre 5 meseci

Pre Zoca 7.tim Aba lige,posle Zoca licenca na 3.g budžet 25 miliona,ostavio titulu Aba i prvenstvo.Hvala mu do neba.
@

@podesen

pre 5 meseci

S tolkim parama i takvim sudjenjem, moja slepa baba Ljubica bi imala bolje rezultate od toga. Samo mojoj slepoj baba Ljubici ne bi dozvolili da promeni 35 igraca, niti bi dobila budzet u top 3 Evrolige u momentu kad je sedma u Aba, a opet, uzela bi neku Abu sigurno, i taj cuveni pehar za 11.to mesto u EL, to bi 100% osvojila.
U

Utekoo

pre 5 meseci

Pa žoc po nalogu covic19 uništio Partizan. Kažem ja da je dvostruki agent
G

Ghost 0402

pre 5 meseci

Grobar srpske kosarke sa doktorom NČ