Komentari na vest

Monako uprkos problemima hita ka finalu, Nedović ubacio 14 poena

t

telepresenta

pre 30 dana

e tako se igra sa toliko godina opet su odlični
d

daka07

pre oko 1 mesec

vratiti nedovica u zvezdu, ima jos kosarke u njemu

ivanasud

pre oko 1 mesec

Najbolje partije pruzaju kada ih otpisuju
B

Bilosta1

pre oko 1 mesec

Pokazali razliku izmedju evroligasa i evrokupasa.

Valentina Kolar

pre oko 1 mesec

Dobro se provlače, videćemo šta će biti protiv Nantera

Dramaturg89

pre oko 1 mesec

Neda se penzioniše tamo. Sviđa mu se okruženje. :)
M

Mata12

pre oko 1 mesec

Ja sam iskreno uz monako i smatram da su u dobroj formi sada

Nikolina Simic

pre oko 1 mesec

Pa i bilo je vreme da zaigra ovaj covek
d

dtadic12

pre oko 1 mesec

Ima li monako sanse, iskreno da kazemo i ne bas
v

voja12

pre oko 1 mesec

Nedovicu mozes ti i bolje, verujemo u tebe
b

bajazitbajazit12

pre oko 1 mesec

Iskreno lepo iznenadjenje moram priznati
r

racko1234

pre oko 1 mesec

Nedovicu sve cestitek od srca, pokrenuo se

Danilo Pavlovic

pre oko 1 mesec

Bravo Nedo majstore
d

duskica12

pre oko 1 mesec

Pa i vreme mu je bilo da pocne da igra malo!

cjofa12

pre oko 1 mesec

Nedovic doktor nad doktorima

jovan1111

pre oko 1 mesec

najbolje da ostane u Lejkerse uz Doncica

bet366.dx.am

pre oko 1 mesec

Monako nonstop u nekim problemima a ostojiće titulu.
z

zabar2

pre oko 1 mesec

Mirotic gde dodje tu trava ne nice. Barsa,Armani,Monako.....Da je dosao kod nas kakvi smo mi baksuzi,ugasili bi se. ha ha

Vladimirmali

pre oko 1 mesec

Ma igra nas nedovic kao zmaj
Z

Zvezdas onaj stari

pre oko 1 mesec

Ne bi li ostao tamo samo da se ne vraca!

Steksus123

pre oko 1 mesec

Lele Nedović krenuo da igra
J

Jovan2208

pre oko 1 mesec

uvek krene na kraju sezone da igra hahah
j

jovandimitrovic

pre oko 1 mesec

Živi nekako Monako
r

raspucin11

pre oko 1 mesec

Nedovic mi se svideo cim se pojaviomposebno njegova brzina.Steta sto su ga povrede omele da napravi vecu karijeru,
D

DDF

pre oko 1 mesec

Njegov najveci nedostatak je bio igra u odbrani,svaki njegov tim igra odbranu sa 4 igraca gde je on kao"vazduh"na parketu

nenanena2

pre oko 1 mesec

I pored ubedljive i zaslužene pobede nije prijatno gledati Monako sa 7 igrača u protokolu

henryhuver

pre oko 1 mesec

Bravo za Nedovica! Odlican igrac.Monako uspeo nekako da se izbori