Komentari na vest
Monako uprkos problemima hita ka finalu, Nedović ubacio 14 poena
t
telepresenta
pre 30 dana
e tako se igra sa toliko godina opet su odlični
d
daka07
pre oko 1 mesec
vratiti nedovica u zvezdu, ima jos kosarke u njemu
ivanasud
pre oko 1 mesec
Najbolje partije pruzaju kada ih otpisuju
B
Bilosta1
pre oko 1 mesec
Pokazali razliku izmedju evroligasa i evrokupasa.
Valentina Kolar
pre oko 1 mesec
Dobro se provlače, videćemo šta će biti protiv Nantera
Dramaturg89
pre oko 1 mesec
Neda se penzioniše tamo. Sviđa mu se okruženje. :)
M
Mata12
pre oko 1 mesec
Ja sam iskreno uz monako i smatram da su u dobroj formi sada
Nikolina Simic
pre oko 1 mesec
Pa i bilo je vreme da zaigra ovaj covek
d
dtadic12
pre oko 1 mesec
Ima li monako sanse, iskreno da kazemo i ne bas
v
voja12
pre oko 1 mesec
Nedovicu mozes ti i bolje, verujemo u tebe
b
bajazitbajazit12
pre oko 1 mesec
Iskreno lepo iznenadjenje moram priznati
r
racko1234
pre oko 1 mesec
Nedovicu sve cestitek od srca, pokrenuo se
Danilo Pavlovic
pre oko 1 mesec
Bravo Nedo majstore
d
duskica12
pre oko 1 mesec
Pa i vreme mu je bilo da pocne da igra malo!
cjofa12
pre oko 1 mesec
Nedovic doktor nad doktorima
jovan1111
pre oko 1 mesec
najbolje da ostane u Lejkerse uz Doncica
bet366.dx.am
pre oko 1 mesec
Monako nonstop u nekim problemima a ostojiće titulu.
z
zabar2
pre oko 1 mesec
Mirotic gde dodje tu trava ne nice. Barsa,Armani,Monako.....Da je dosao kod nas kakvi smo mi baksuzi,ugasili bi se. ha ha
Vladimirmali
pre oko 1 mesec
Ma igra nas nedovic kao zmaj
Z
Zvezdas onaj stari
pre oko 1 mesec
Ne bi li ostao tamo samo da se ne vraca!

Steksus123
pre oko 1 mesec
Lele Nedović krenuo da igra
J
Jovan2208
pre oko 1 mesec
uvek krene na kraju sezone da igra hahah
j
jovandimitrovic
pre oko 1 mesec
Živi nekako Monako
r
raspucin11
pre oko 1 mesec
Nedovic mi se svideo cim se pojaviomposebno njegova brzina.Steta sto su ga povrede omele da napravi vecu karijeru,
D
DDF
pre oko 1 mesec
Njegov najveci nedostatak je bio igra u odbrani,svaki njegov tim igra odbranu sa 4 igraca gde je on kao"vazduh"na parketu
nenanena2
pre oko 1 mesec
I pored ubedljive i zaslužene pobede nije prijatno gledati Monako sa 7 igrača u protokolu
henryhuver
pre oko 1 mesec
Bravo za Nedovica! Odlican igrac.Monako uspeo nekako da se izbori




_i_Majkl_Amir_Muriljo_(Panama).jpg.webp)



