
Montero i Kodi zapalili navijače: Vidimo se uskoro, brate, da ispišemo istoriju
Vreme čitanja: 2min | ned. 28.06.26. | 22:08
Jasno je ko će činiti bekovski tandem Olimpijakosa naredne sezone
Još uvek je većina velikih košarkaških transfera u domenu javnih tajni i tek od narednog meseca treba očekivati veliki broj ozvaničenja od strane brojnih klubova.
Ono što se zna jeste da će od naredne sezone bekovski tandem u redovima aktuelnog šampiona Evrope činiti Kodi Miler Mekintajer i Žan Montero. Dominikanac je odigrao sezonu života i etablirao se kao jedan od najboljih igrača u celoj Evroligi, dok je Kodi, verovatno, i pre njega završio posao sa timom iz Pireja, a ako se do sada nešto krilo, onda je danas svima postalo jasno da će Olimpijakos biti njihova naredna stanica.
Izabrane vesti
Naime, još uvek aktuelni bek Valensije je na svom Instagramu uključio snimak uživo i odmah su krenule da stižu poruke navijača Olimpijakosa, da bi se brzo u celu priču uključio i Miler Mekintajer.
Amerikanac je najpre poslao sličicu srca i oči, da bi potom napisao "gang" ili žargonski rečeno banda, što implicira da će biti u istoj sredini. Usledio je odgovor Montera i reči koje su navijače u potpunosti bacile u trans.
"Vidimo se uskoro, brate, hajde da ispišemo istoriju", rekao je Dominikanac.
Snimak se završava tako što Montero govori da će se videti uskoro, što je jasan znak da je vreme za prelazak u velikana iz Pireja. Još uvek aktuelni igrač Valensije je u sezoni za nama u proseku beležio učinak od 14,4 poena, tri skoka, 4,8 asistencija i 1,1 ukradenu loptu, a ujedno je uvršten i u idealnu petorku Evrolige. Što se tiče Kodija i on je imao zavidne brojke. Doskorašnji plej crveno-belih je beležio učinak od 12,6 poena, 4,5 skokova i 7,4 asistencija. Nema sumnje da će Olimpijakos imati jedan od najjačih tandema naredne sezone.



.jpg.webp.webp)




