Komentari na vest
NBA draft: Oklahoma uzela džina iz Španije, Denver napravio čudan trejd
jaca966
pre oko 5 sati
denver uvek pravi cudne poteze
D
Deki maky
pre oko 12 sati
ovaj što je doveo Morez Johnsona uz Flaga prošle godine,Dalas može da bude iznenađenje...uz jednog jakog centra,to je top skockan tim
Veljaa13
pre oko 13 sati
Dovodjenje visokog talenta iz Spanije pokazuje da razmisljaju nekoliko godina unapred
Natasa27
pre oko 13 sati
Draft uvek donese nekoliko iznenadjenja, a izgleda da je Oklahoma ponovo igrala na dugorocni potencijal
H
Hunter4417
pre oko 14 sati
Atlanta je prejaka sledece godine, Čikago dosta bolji, Minesota i Denver dosta gori
Sijanda Ksulu
pre oko 14 sati
Koje ludilo u denveru

ljubisa rajkovic
pre oko 16 sati
Da li je moguće da su i draft podelili na dva dana? Šta znači za marketing kad su ti Jokić i Branson druga runda...i u najavi obavezno ubaciš Đinobilija i eto love zbog čega su i podelili na dva dana. It's all about the money...
J
Jovan Dalmatinac
pre oko 16 sati
nemam nista protiv Nba ali nekako nemam volju da gledam..pre 15 godina mi je bilo puno zanimljivije..gledam samo zbog Jokica i to je to…lp svima
K
KrađaDrafta
pre oko 16 sati
Niko ne spominje da su Lejkersi uzeli Kem Kara i time mozda napravili kradju drafta ove godine
J
Joksa1986
pre oko 16 sati
Meni je bilo nevjerovatno da je on zavrsio na 20 poziciji, jer su svi vjerovali da ce bitii medju 12-13 pikova, cak u najgorem slucaju Bullsi ga cekali na 15 mjestu, medjutim nesto ga dobro "udarilo", Bullsi se okrenuli drugacijem igracu, slabijem suteru ali svestranijem igracu, igracu koji vec ima tijelo za NBA(mislim da Swain ima 203 i 103 kg, sto je za SG nevjerovatno mocno)...
Bullsi sad :
Prva petorka : Josh Giddey, Swain, Matas Buzelis ,Wilson i Nic Claxton.
Druga petorka : Dillingham, Tre Jones, Isaac Okoro, Essengue i Jalen Smith.
Rotacija : Zach Collins i Leonard Miller + još dva pika druge runde veceras koja biraju.
Ali nije to najbolje, pogledajte godine njihove, njihove ugovore, njihove gabarite(visinu, kg, atleticizam)...
+ Bullsi imaju jos 32 miliona dolara SC, + imaju 11 pokova druge runde u naredne 4 godine + imaju Wilijamsa kojeg ce trejdovati vjerovatno za pikove i tako bezbolno otvorit jos 20 miliona dolara u SC.
Mlad trener, mlad GM...nemam rijeci, ako ostanu zdravi 🔥🔥🔥
A
Aleks GM
pre oko 14 sati
Zašto je Kar imao tako mizeran učinak u dve godine na Tenesiju? Bulsi imaju size i length, ali nemaju prodor igrača koji može da promeša odbranu i pokrene stvari. Ne deluju mi kao funkcionalna petorka
L
Lord Commander
pre oko 17 sati
Oklahoma izborom Stirca, nažalost, diskretno poručuje da je sa Topićem gotovo što se njih tiče.
Aleksandra1994
pre oko 17 sati
Dosta čudna odluka Denvera. Ja još ne mogu da dođem sebi da je Divac 2018-te birao Marvina Beglija pre nego Dončića i to još kasnije pravdao. Kažu mi laici neke stvari ne vidimo nisu oni ludi za tolike milione da ne vide nešto što je nama promaklo eto prošlo je 8 godina od tada i Divac i dalje tvrdi da je bio u pravu ali su povrede omele Beglija da pokaže da je bolji od Dončića, a moj Sakremento i dalje ne može da s
A
Aleksandar Denic
pre oko 18 sati
Cikago se dize, ocekujem da za dve sezone dodju do finala
M
Marko206
pre oko 18 sati
Nista to ne valja bez nekog naseg.
Nemanja Milijanovic
pre oko 18 sati
Ja samo ne znam kako oni znaju sve oko ko kome šta gde kad koliko
G
Gost 22
pre oko 18 sati
I još to do 2030 i neke
SKIZ
pre oko 13 sati
Нису ретарди, то су озбиљни послови.
C
Cl16
pre oko 19 sati
Bullsi su uzeli najboljeg igraca!
Y
Yo.dorro
pre oko 17 sati
Ne brinem za njih, naci ce nacin da zase*u nesto nekako.
J
Joksa1986
pre oko 19 sati
Bravo Bullsi, odlicna dva izbora 💪

Aleksandar3006
pre oko 19 sati
Dosta čudna odluka Denvera. Ja još ne mogu da dođem sebi da je Divac 2018-te birao Marvina Beglija pre nego Dončića i to još kasnije pravdao. Kažu mi laici neke stvari ne vidimo nisu oni ludi za tolike milione da ne vide nešto što je nama promaklo eto prošlo je 8 godina od tada i Divac i dalje tvrdi da je bio u pravu ali su povrede omele Beglija da pokaže da je bolji od Dončića, a moj Sakremento i dalje ne može da se oporavi.
F
FU Vlade
pre oko 18 sati
Издржи брате. Сви смо уз тебе и твој Сакраменто. ❤
Balkan Sport Live
pre oko 20 sati
Izgleda da cu ostaviti jedini komentar ovde . Oklahoma se nije prevarila sto je uzela bas njega jer oklahoma odlicno zna sta radi sa svojim rosterom.
SKIZ
pre oko 13 sati
Сад делује да мали сем висине нема ништа, али што ти кажеш, окц не греши тек тако








