Komentari na vest

Nije prošlo s Kiprom, hoće li sa Severnom Makedonijom?

I

Igor Stricic

pre oko 3 sata

Ljudi samo u Denver i osvajaju prsten!!!!! Zagarantovano! Oni svi imaju kapital samo igra je u pitanju! Sad mogu da rade šta hoće pa makar za manje para! Samo naš srpski inat da se probudi! I Da onog srbskog Slovenca dovedu da naprave tim i da sve terorišu! Ljudi realno razmišljam!
N

Nemanja Lazić

pre oko 4 sata

Odlično pojačanje za Makedonce

Kanidja99100

pre oko 10 sati

nema smisla ova naturalizacija

Aki Grk

pre oko 12 sati

Top igrac, steta sto ne igra za czv par
m

menkopenko

pre oko 13 sati

Mozes prvi pik kiora

Slavko Ćosić

pre oko 14 sati

Ako bude imao dogovor da igra za Makedonce u reprezentaciju ne ginu mu papiri .