Komentari na vest

Obradović kroji ekipu za vrh: Posle centra Olimpijakosa, stiže bek Valensije

m

milan.gudovic

pre oko 2 sata

Kad imas sredstva, ti nisi trener nego selektor. Pokazes prstom i igrac stize brzinom svetlosti

Zika Zika

pre oko 3 sata

dobar potpi.....
M

Marko206

pre oko 4 sata

Mozda Panatinaikos slusa njegove zahteve posto kaze da u partizanu nisu pa stvarno napravi tim za vrh Evrope.
Л

Легенда предграђа

pre oko 4 sata

Ко то превазиђаном тренеру даје највеће буџете? Како то да НИКО из Железника не добија такве понуде? Где раде легенде ФМПа?
N

Njihovi treneri

pre oko 3 sata

Tipa Alimpijević nema trofej u karijeri ali je svaki dan u medijima
S

Sofronije Jr.

pre oko 4 sata

Autor teksta pod hitno nazad u osnovnu, mrzi me da pišem detalje.
К

Кљаки

pre oko 5 sati

Не могу да разумем кошаркашко оспоравање Жељка. Испаде Жељко ништа не зна што је далеко од истине. Партизан,Хувентуд ? Да ли су били фаворити? Реал 15 година пре Жељка није узео Европску титулу па је Жељко вратио у Мадрид. Разумем да се не воли по политичкој и навијачкој линији али оспоравати кошаркашко знање је бесмислица своје врсте.
J

Janaćko

pre oko 4 sata

Ajde ne lupaj, pišeš o vremenu pre 15-20 godina. Željko je bivši, kraj priče.

Pobogu...

pre oko 4 sata

Daleko od toga da ne zna ništa i da su Partizan i Huvebntud bili slučajnost. Odličan trener koga je vreme malo pregazilo, ali najveći problem je njegova sujeta, jer uvek su drugi krivi.
К

Кљаки

pre oko 3 sata

@Janaćko контекст твог одговора нема везе са написаним. @Pobogu Прочитај друге коментаре шта се пише. Који тренер није сујетан?

Pobogu...

pre oko 3 sata

@Кљаки, slažem se svi su sujetni, ali ovaj je jedini koji nikad nizašta nije kriv... počev od EP 2005. sa reprezentacijom do poslednje Evrolige. Uvek neki izgovori, od splavova, telefona, dečaka sa srednjim prstom do sudija i atmosfere.
К

Кљаки

pre oko 3 sata

@Pobogu Преузео је Жељко одговорност за 2005. Изјавио је да је крив што није одстранио неке играче са припрема. Тражи се Жељку црно испод ноктију није савршен а ко јесте на крају? На крају се и повукао са позиције.
i

iz ugla

pre oko 5 sati

ja sam 99% siguran da kad bi zoc trenirao Asvel ili Albu (znam da vise ne igra EL) da ne bi pobedio vise od 1-2 utakmice u sezoni. MNOGO je lakse kad imas NEOGRANICEN budzet da nesto postignes, pogotovo u ova doba. Danasnja kosarka je 99% ko ima najvise para on ce i da pobedi a SVI znajui da ce zoc da ima NAJSKUPLU ekipu.
j

jzg

pre oko 5 sati

borba za evroligasku titulu u najavi

[email protected]

pre oko 6 sati

a da on i ne zna da vodi ekipe sa malim budzetima
t

tisikaomadjija

pre oko 5 sati

Trener sa 9 evroliga treba valjda da vodi Kosjerić, u glavama navijača kluba iz Železnika 😂🙈

Pobogu...

pre oko 4 sata

@tisikaomadjija, naravno da ne treba, ali videli smo kako je vodio instituciju, evropske Seltikse... neograničen budžet, dva bekstva iz domaćeg prvenstva i samo dva trofeja. Ako je to uspeh u skladu sa njegovim renomeom, onda u redu.
S

Sofronije III

pre oko 4 sata

@tisikaomadjija, naravno da ne treba, ali videli smo kako je vodio instituciju, evropske Seltikse... neograničen budžet, dva bekstva iz domaćeg prvenstva i samo dva trofeja. Ako je to uspeh u skladu sa njegovim renomeom, onda u redu.
Z

Zvezdaš 73

pre oko 6 sati

Posle prvih par komentara , jasno je gde ide. Zoc je došao u ekipu gde je no limit budžet.posebno posle Olimpijakosovog osvajanja. On sad mora da uzme. Žao mi je, ali ta 10 titula neće ništa promeniti. Poštovaću trenera Valensije ili Žalgirisa, koliko god ove druge ne voleo. One koji budu veličali nadmoć novca nad sportom će mi biti žao.Koliko god mi bilo teško, da ste one godine prošli Real i otišli na F4, smatrao bi to pobedom sporta nad novcem i silom. Ovo je osvetnička varijanta, sad ćete da vidite ko je Žoc. Eto , bravo majstore...
J

Jole 39

pre oko 6 sati

Odlican igrac za relativno male pare u danasnje vreme kada jedan micic, larkin i slicni vrede tri puta vise.
O

ORLANDO

pre oko 6 sati

Ni on ne ide više za siću.
D

DraganKojic

pre oko 6 sati

Gazda Pao-a bi trebalo da zna da je kokain skup a Žoc još skuplji, posle neuspeha sledeće sezone biće bankrot lagano.

ljiljana63636363

pre oko 6 sati

Hoceli neko ostati od starih igraca
R

RAIDENN

pre oko 6 sati

Za ocekivati je uskoro i ponudu za Karlika,tako da i on verovatno ide u paketu sa Bongom
g

gost56

pre oko 7 sati

badu i fal garantuju osvajanje pehara el. To su dva najbolja igraca u evropi. a i sire
P

Pa da

pre oko 7 sati

Sa najvećim budžetom moze sve posle ce da Prica da njegova genijalnost donosi titulu a ne Najveći budžet
m

matyty

pre oko 5 sati

Da bi dosao do toga moras da imas rezultate pre toga...kao igrac da bi dosao do vrhunskog kluba mora da napravi rezultate, nije Micic mogao biti MvP u Fmp-u nego u Efesu kada postane prvak evrope
t

tisikaomadjija

pre oko 5 sati

Svih 9 evroliga osvojio sa budžetom 13 puta većim od ostalih 😂😂😂 Mada kaze idol navijača iz Zeleznika andjus da su mu svih 9 evroliga namestili 😂😂😂
G

Gosttt

pre oko 7 sati

Klasika, sto vise vrhunskih sutera naguras u ekipu, i onda na svakoj utakmici bar nekoliko njih da krene, i ti pobedjujes. Klasican statisticar. Tako i moja baba moze da vodi ekipu i da osvaja.
A

A što tvoja

pre oko 5 sati

Baba ili ti recimo ne vodite?
G

Gosttt

pre oko 4 sata

Bavimo se drugim stvarima. Ali baba je voljna da preuzme Pao ako se ukaze prilika. Od Zeljka sigurno moze bolje.
g

gostiVAR

pre oko 7 sati

ne verujem, Luka iz podkasta rekao da Zoc ne dovodi igrače, da mu drugi dovode. kako sad ovo?

dusann55555

pre oko 7 sati

Kao sto je i ocekivano doveden je Obradovic i sad ce da dovedu bilo kog igraca kog Zeljko bude trazio po kojoj god ceni
R

Rakija

pre oko 6 sati

Da, posto je PAO u prethodnim sezonama dovodio anonimuse neke za sitne pare..