Komentari na vest

Partizan 2026/2027: Misterije Sterling i Dilan, spremaju se odlasci Kalatesa, Pokuševskog...

m

mašinko

pre 9 dana

Jedina šteta je ako ode Nik Kalatis. Odličan momak, pametan, pravi plej koji igra za ekipu. Nepopularno miśljenje, ali sa Karlikom nećemo daleko da doguramo, kao što nismo ni prethodne, a ni ove godine. Igrač poput Kalatisa, na toj poziciji je neophodan, da napravi balans i ublaži štetu koju nanosi preterana solo igra.
k

kecman14

pre 9 dana

videli smo kako je izgledalo kada nije bilo Karlika ove sezone .. :)
K

Krompir trofej

pre 10 dana

Jeli ovi beše sigurno osvajaju ABA?? I ove sezone imaju 0 trofeja,sledeće im ne gine dobro poznata metla!
P

Pa bila metla i vama

pre 7 dana

Decko u ovoj sezoni 5:1 za Partizan protiv tvoje mezimice i sve smo vam snove unistili i u Evroligi i u ABA jer su vas ti porazi skupo kostali!
N

Nenad B.

pre 10 dana

Sve ove špekulacije, ko odlazi, ko dolazi su besmislene ukoliko ne ode predsednik, koji ne sme da dođe na utakmicu kluba kojim rukovodi. Njegov vrhunac u rukovođenju je bio u ovih par sezona od dolaska Željka, ovo sad je samo inaćenje i mrcvarenje i rizikuje se opet 7. mesto u ABA i fenjer u EL.
T

Top 20

pre 10 dana

Kad ce u laktasima proslava Top 20 mesta u Evroligi, zatim NULA trofeja u KK ove sezone i 3 mesto u fudbalu na tabeli..kad krece proslava?
T

TOP 20@@@

pre 5 dana

Jeli ti sine znas li nesto drugo da kazes? Na svim vestima o Partizanu isti te isti komentar. Izgleda da ti IQ kao sobna temperatura.
D

Darmar

pre 10 dana

NULA TROFEJA! 🧹🧹
F

FMP Zvezda Zeleznik

pre 9 dana

🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🤡🤡🤡🤡
a

andja v

pre 10 dana

raspad sistema partizan igranje bez publike
Z

ZerO

pre 10 dana

U zadnjih 16 god igokea osvojila samo 2 trofejcica a EL niste igrali vise od pune Decenije! Nula trofeja ove sezone!

Miloš Milovanović

pre 10 dana

Ostade opet da se gradi tim. Ništa od nas ni ove sezone
p

pfff

pre 10 dana

Mijenjaju izmedju 8 i 16 igraca godisnje...
r

rau

pre 10 dana

rece neko iz zeleznika
E

Ej

pre 10 dana

To je vama ok 15-30% tima...
p

podeden

pre 10 dana

Neki placdju 4-6 a otisli .

Urke97

pre 10 dana

samo ce ostoja da im ostane hahaha
r

rau

pre 10 dana

i vama metla kao uspomena na ovu sezonu
b

bad

pre 10 dana

rau vama je ostala rčinaku od ove sezone,a na početku ostoja kaže najveći budžet u istoriji sporta na ovim prostorima f4,titula kls,baba lige i kup ste upisali a da nije ni počelo....tako da vam u amanet fina stvar ostala...

Nikola Milicevic

pre 10 dana

Partizan me je mnogo razocarao u ovoj sezoni,nisu bili na visini zadatka
b

bad

pre 10 dana

hahahaha važi,kako nisu bili 18 mesto el,f4 kup,f4sl i f2 baba lige, ukupno 0 trofeja i više nego uspešna sezona!
L

Last dance

pre 10 dana

Zek naneli panter us karlika vratiti zoca i lesora i eto nas
O

Ok

pre 10 dana

Sto mi krivo za Radonova on je unapredio igru tako da sigurno potpisuje veliki ugovor sa zeleznicom. Kazu ide u skretnicare.
m

možda je i ovako

pre 10 dana

Zašto Kalates, kada se čovek preziva Kalatis? Proverite već jednom.

Predo8

pre 10 dana

Znači ide nova rekonstrukcija
П

Па...

pre 10 dana

...ако ћемо искрено, никада се они нису ни ложили на трофеје и Европу 😂😂😂
O

Opp

pre 10 dana

Karlik, Kalates, Bonga, Bruno, Džekiri i Lakić. Ja bih njih 6 zadržao, ostali doviđenja, ali je realno da će od njih ostati samo Karlik, Džekiri i Lakić. Što se tiče dosadašnjih pojačanja (tri igrača), ništa posebno, ako nam je već cilj da napadnemo bar Top 10 EL. Sve u svemu, uz ovih 6-7 igrača što su već izvesni za sledeću sezonu, trebaju nam još 3 igrača top klase i 3-4 jako dobre klase, da se tako izrazim, ukoliko želimo da budemo konkurentni.
b

bad

pre 10 dana

izrazio si se opasno,još država da izrazi 50 miliona eura i tvoje izražavanje će imati smisla sa ovim klasama koje si nabrojao!
Š

Šćepan

pre 10 dana

Lako je to reći i ja bi poželeo da kalates ostane ali paok je spremio više novca za ugovor,svakako treba otpustiti brauna i vasingtona a i penjaroju,nijedan trofej nije doneo,uostalom što da se ne angažuje neko sa ovih prostora,ako već neće Žoc neka zovu Jovanovića ili Dzikića...šta bi falilo da oni dođu,a što se ostatka ekipe tiče lakića i karlika dzonsa treba sačuvati,bošnja i radanova oduvati
Z

Zasto otkaz

pre 10 dana

@Šćepan Ti bi ladno otpustio trenera koji za 6 meseci nije doneo trofej, a vratio bi onog koji je prve sezone formirao tim po svojoj zelji i takodje nije doneo nijedan trofej. Druge je doneo trofej ABA lige, a trece sezone opet ćorak i plus istorijsko ponizenje od Zvezde. U cetvrtoj je uzeo ponovo ABA ligu, a u petoj doziveo totalni raspad sistema, pokupio se i napustio ladju. Pa jel mislis da je to u redu?
F

Filip Knjazevac

pre 10 dana

Brat Naneli da se vrati.
s

sale01323

pre 10 dana

Partizan mora mnogo pametnije da kupuje igrače
a

aleksss99

pre 10 dana

Kalates je odradio posao profesionalno do kraja
j

jelenal19

pre 10 dana

Bonga bi bio ogroman gubitak za ekipu
l

laki100

pre 10 dana

Previše promašaja u prelaznom roku prošlog leta
b

bad

pre 10 dana

ti bolje znaš od želimira?
4

4321

pre 10 dana

Nisu to promašaji sve su to vrh igrači, al ko ti garantuje da će se uklopiti u tim.
v

vanjaaa03

pre 10 dana

Karlik mora da bude temelj novog tima
d

dacika75

pre 10 dana

Potrebna je ozbiljna rekonstrukcija cele ekipe.

Ivan Tokai

pre 10 dana

Pred Partizanom je dugo i teško leto.
M

Manžara

pre 10 dana

Podeliću svoje skromno mišljenje, a već znam da idu komentari oko kapitena. Mislim da Vanja Marinković treba da dobije zahvalnicu na prvoj utakmici naredne sezone i da se ne ljubimo. Voš i Braun su momci koji treba da napuste sami. Poku, iako veliki Grobar, takođe da ode. Svileni Milton isto. Bošnjaković neka upiše neki fakultet i muva devojke na brucošijadama. O Radanovu neću ni da pričam. Bonga ako ode, biće šteta, ali tako je kako je. Džekirija nismo smeli da produžimo, nije centar kakvog mi treba da imamo. Nakić neka ode u neki OKK, BKK i neka cepa KLS. Bruno je veliki trošak, ali nije toliko lošm ali nije ni za prvog centra, više kao neka zamena. Kalates je tata košarke i biće mi žao ako ode. Koga nisam naveo, smatram da treba da ostane. Moguće da sam nekoga i preskočio, ali ostavljam ljudima da me podsete ili ukažu da sam pogrešio. Sportski pozdrav!
r

rau

pre 10 dana

Gresis za djekirija odlična polu-distanca, i sto je najvažnije po meni trudi se.Wos od sjaja s ocaja i tako i krug,Braun po meni igra kad mu se igra. Da se vidi sa Bongom sta i kako ako ide u NBA mislim da mora obestecnje da plati taj klub,ako ostane top,onda pare od dzabarija usmeriti na ledeya,pare od Miltona na egzuma,pare od Bruna na lesora, kalatis mora da ostane i ako je Mator ima magiju i ne troši lopte,mora ozbiljan drugi plej i dobar bek suter skorer koji ima visok procenat suta za 3
M

Mandžara

pre 10 dana

Zaboravio sam na Džabulanija, neka njega u Malagi, vole ga brkate tetke iz tvrdog navijačkog jezgra od 20 ljudi. Što se tiče Džekirija, stojim iza svog mišljenja, okej je što ume da šutne, ali nema pravu centarsku tehniku i treba nam malo više mišića u reketu. Hvala na mišljenju @rau , poštujem sve. Sportski pozdrav!
b

bad

pre 10 dana

rau budi se vreme je za mleko

Billy333

pre 10 dana

Tanko izgleda unutrašnja linija za sledeću sezonu: Lovernj, Džekiri, Tanasković i Hejs, pitanje za Fernanda da li ostaje... Za sada deluje kao napad na Evrokup a ne Evroligu.

Nemanja Milijanovic

pre 10 dana

Ne znam zašto bi iko razmišljao o sklanjanju domaćih igrača u ovom momentu, niti koštaju puno, niti mnogo mesta zauzimaju, a trebaju ti u dva takmičenja. Pritom, to je dobra investicija za budućnost srpske košarke.
P

PsihoBrt

pre 10 dana

A kakva je korist od tih domaćih igraca u domaćim takmičenjima kad tamo siroti ne prave nikakvu razliku, bolje onda dovesti druge kvalitetnije domaće igrače umesto ovih kao npr Kondić, Drezgić, Stevanović, Damjanović, Drobnjak...

nikola.p

pre 10 dana

Veliki novac je u igri i osim Bonge i Karlika (polovično Sterling) nije bilo vrhunskih ulaganja. U tom segmentu je pre sve neophodna rekonstrukcija i mnogo kvalitetniji nivo.

Milos Miletic

pre 10 dana

Najbolje da svi idu
П

Па...

pre 10 dana

...да резимирамо сезону. Звезда куп, Спартак првенство, Дубаи регион. Видимо се следеће сезоне 😂😂😂
A

Ahahaahahaha

pre 10 dana

🤣🤣🤣🤣🤣,ako predali smo cupove svima po malo,a nekima usput i po 5 metli🥳🥳🥳
П

Па...

pre 10 dana

...да сте живи и здрави и увек овако да сте радосни 😂😂😂
i

ivan3333

pre 10 dana

Ocajna ekipa, ali ovim momcima se ponizavanje komsinice ne smije zaboraviti.

Harley Davidson

pre 10 dana

Samo de tešite time😆 Prošle sezone ste ometlani 10 puta, prestali smo u da brojimo. Ove godine desetine miliona evra u državni projekat i osvajanje triplete krompira! 😆
r

rau

pre 10 dana

za harilija 14-0 drzimo rekord po broju uzastopnih pobeda u derbiju tako da bolje 🤫🤫🤫
S

Slb bez p

pre 10 dana

"Dobro je, zavrsilo se" "Surova realnost - ovo je bila bacena sezona" "Sta sad? Budzet vise nije opravdanje vec Partizanov teret" "Partizanov novi pocetak na samom kraju" "Ne moze biti sve do jednog coveka: Svi da se pogledaju u ogledalo i priznaju koliko su gresili" "Navijaci s razlogom traze odgovore, a nemaju od koga da ih dobiju" Eto, i to vam je reseno, da vam pomognem sa naslovima, da imate. Mislim, kakva je ovo potraga za Svetim Gralom i donosiocem hajpa? Vi to nesto bas blago prema Partizanu, a bili ste bas ostri prema Zvezdi, sta vam bi sad? Ma salim se, znam sta je, svi znamo sta je... Kad ono, ispade Zvezdina sezona daleko uspesnija od Partizanove... Tako da ocekujem da u skladu sa tim poostrite naslove. Jer je samo to pravedno, a znamo da svi Grobari vole pravdu. Da se nasalim malo...
G

Gosttt

pre 10 dana

Kako sta ceka Partizan? Kako je osvojio samo fenjer sa 70 miliona budzeta, sledece sezone napadaju 100 miliona budzeta.

Zoran Vasic

pre 10 dana

a tebi smeta budžet partizana.
r

rau

pre 10 dana

hahahajahah od 2015 do ove sezone jedan top 8,a ulozeno preko 200 milke Partizan 2 pobede u plej-ofu,a zvezda,fmp i fmp2 nula tako da ticu mali pticu
b

bad

pre 10 dana

koliko titula imate za te dve nevažeće pobede,pošto je neko imao 3 pobede,vama sa te dve ostaje rčinaku u ruci!
Z

Zoc'sWitness

pre 10 dana

Meni je bilo draze dok nas je Zoc vodio, kada nismo uzeli ni jedan trofej, niti usli u plej of kada nas je Sferopulos urnisao te sezone 11:2! Drazi mi je ulazak Zoca u halu pa makar pogubili sve utakmice!
N

Naravno

pre 10 dana

Bolje i 201:1 makar se bolesnici izlecili ,evo od kada nema Zoca,nema vise saopstenja,nema gostovanja od tv-a do tv-a,nema dizanje tenzija ,znaci da je terapija uspela posle Zoca .

Steksus123

pre 10 dana

Sterlinga bih oterao, više je štete naneo nego koristi

Драгана Косић Ех Јовић

pre 10 dana

da kada bi došli Naneli, Lesor i Ledej?
b

bad

pre 10 dana

kaže da su spremni samo ako bude iz ljubavi,ovako nikako!
R

Ratko28

pre 10 dana

Koliko osvojise trofeja zadnjih Pet godina?
o

ogiibk

pre 10 dana

Kalatesa zadrzati obavezno
П

Па...

pre 10 dana

...он је већ отишао. Само вам још нису јавили.
b

bajazitbajazit12

pre 10 dana

vanju skloniti lagano, pa da vidimo sta ce se desiti
b

bad

pre 10 dana

pa šta može da se desi,da bojkotujete ili idete na aerodrom i čekate??!

90Jelena

pre 10 dana

treba sastaviti kvalitetan tim za narednu sezonu
R

Radde

pre 10 dana

Kako se lako i brzo preslo preko katastrofe rezultatske,sinoc odigrana utakmica a vesti o tome ne mozes da pronadjes,nema analize,gresaka,losih igraca,nema eseja kao kad je Zvezda u pitanju,izdrzite partizani.
N

Noramalno

pre 10 dana

Samo komleksasi kao vi ovde trazite neke analize🤣🤣🤣
N

Natasabla

pre 10 dana

Nadamo se dobrom..
o

ogiibk

pre 10 dana

Pokusevskog otkaciti obavezno
Đ

Đoša

pre 10 dana

Da li će biti Dubai čokolada i za navijače?
v

vggfygg

pre 10 dana

"Surova realnost - ovo je bila bačena sezona" "Šta sad? Budžet više nije opravdanje, već Zvezdin teret" "Dobro je, završilo se " "Ne može biti da je do jednog čoveka: Svi da se pogledaju u ogledalo i priznaju koliko su grešili" GDE SU SAD OVAKVI TEKSTOVI ZA JSD?
5

5566666

pre 10 dana

"Surova realnost - ovo je bila bačena sezona" "Šta sad? Budžet više nije opravdanje, već Zvezdin teret" "Dobro je, završilo se " "Ne može biti da je do jednog čoveka: Svi da se pogledaju u ogledalo i priznaju koliko su grešili" GDE SU SAD OVAKVI TEKSTOVI ZA JSD?

milkica12

pre 10 dana

Ma treba tu dobra menjaza ,losi su bas

djole.

pre 10 dana

Groblje kucnih ljubimaca.
G

Grobarcina

pre 10 dana

Samo me zanima koja je razlika osvojiti kup sa 30 miliona budzeta ili ostati sa 0 trofeja ? Da li ima neke velike razlike ? I sta se dobija ?
П

Па...

pre 10 dana

...разлика је у трофеју. Или га имаш, или га немаш. Надам се да сам лепо објаснио.
b

bad

pre 10 dana

pa dobija se to da mi imamo trofej a vi rčinuku!!
m

mr.B

pre 10 dana

mi sa 30 trofej vi sa 50,0 trofeja ima razlike i to baš velike,no daj mi reci šta se sada kešate za 0 trofeja,da Zvezda nema pobedu u pley offu?
I

Ivan1970

pre 10 dana

Citam komentare i ne verujem. Zna se ko je glavni krivac, a i zna se ko je izvodjac radova . Pre vise od desteak godina, pustili smo da oteraju generala Duleta i videli smo posledice. Sad samo dopistili da oteraju Zeljka , e tek ce se osecati posledice. Na zalost, vecini navijaca, Partizan nije na prvom mestu, vaznija im je partijska pripadnost. Dok se to ne promeni, sve je suplja prica
П

Па...

pre 10 dana

...Желимир је сам отишао јер је био фењер у Евролиги. Има снимак на Јутјубу. Вујошевића је сменио Пековић. Има текстова на гуглу. Не живимо у доба Марка Краљевића, све је доступно на интернету.
b

bad

pre 10 dana

ko je željko a ko general onaj sa batom u ruci iz drugog reda tj onaj što postavio vv u fc i ostoju u kk?
@

@Bad

pre 10 dana

General je onaj sto ugasio pravu Zvezdu,pa mucenici morali da navijaju za laznu Zvezdu 5 godina,a Zeljko je onaj sto je laznoj Zvezdi doneo jedini top 8 u istoriji i koji ga ljubili u pedu kada pobedio sa Fenerom u poslednjem kolu Efes ,tada je bilo Zoc Srbine,Zoc legendo,Zoc ruke ti se pozlatile,a kada dosao da izvadi Partizan iz kanala i kada vas ugrozio posle 10 godina i uzeo Aba ligu onda je postao Turcin,a nadam se da ce da se vrati i da osvoji jos jednu Evroligu sa Partizanom kao predsednik pa da vam bude jos veci Turcin .
@

@@što odgovorio badu

pre 10 dana

i opet mi nisi rekao ko je željko tanasković ovaj što je neko u jugoslovenskom sportskom društvu??!
G

GariMataGari

pre 10 dana

sve nase oterati + parkera, miltona,kalatesa, dzekirija, fernanda. mucno ih gledati
P

Pedjah

pre 10 dana

Kakav vrhunski kvazi profeseonalni članak,samo jedno malo podsecanje.ISAK BONGA JE ZAISTA IGRAČ PARTIZANA!?Verovali ili ne!???
d

da cujemo

pre 10 dana

"Surova realnost - ovo je bila bačena sezona" "Šta sad? Budžet više nije opravdanje, već Zvezdin teret" "Dobro je, završilo se " "Ne može biti da je do jednog čoveka: Svi da se pogledaju u ogledalo i priznaju koliko su grešili" GDE SU SAD OVAKVI TEKSTOVI ZA JSD?
S

Srdjan1314

pre 10 dana

Kalatesa obavezno zadržati, treba nam takvo iskustvo
k

kako vas nije sramotaaa

pre 10 dana

Huskali ste navijače zvezde da pljuju po treneru upravi , Sada za JSD nikom nista...
и опет ћемо цео тим да мењамо ко на игрици
g

gde su sad ovakvi tekstovi II?

pre 10 dana

"Surova realnost - ovo je bila bačena sezona" "Šta sad? Budžet više nije opravdanje, već Zvezdin teret" "Dobro je, završilo se " "Ne može biti da je do jednog čoveka: Svi da se pogledaju u ogledalo i priznaju koliko su grešili"
G

GDE SU SAD OVAKVI TEKSTOVI??

pre 10 dana

"Surova realnost - ovo je bila bačena sezona" "Šta sad? Budžet više nije opravdanje, već Zvezdin teret" "Dobro je, završilo se " "Ne može biti da je do jednog čoveka: Svi da se pogledaju u ogledalo i priznaju koliko su grešili"
g

gde ste sad lažni novinari?

pre 10 dana

"Surova realnost - ovo je bila bačena sezona" "Šta sad? Budžet više nije opravdanje, već Zvezdin teret" "Dobro je, završilo se " "Ne može biti da je do jednog čoveka: Svi da se pogledaju u ogledalo i priznaju koliko su grešili" Ovo su samo neki naslovi i tekstovi ovde za zvezdu sa 1 trofejom i plejinom ,Uporedite sada kako su blagi za Partizanom i kako niko ne udara na odgovornost trenere i uprave
g

gde ste sad novinari?

pre 10 dana

"Surova realnost - ovo je bila bačena sezona" "Šta sad? Budžet više nije opravdanje, već Zvezdin teret" "Dobro je, završilo se " "Ne može biti da je do jednog čoveka: Svi da se pogledaju u ogledalo i priznaju koliko su grešili" Ovo su samo neki naslovi i tekstovi ovde za zvezdu sa 1 trofejom i plejinom ,Uporedite sada kako su blagi za Partizanom i kako niko ne udara na odgovornost trenere i uprave
m

madd

pre 10 dana

Nista o katastrofi već samo o sledećoj sezoni? Odma ste prešli o nikad goroj sezoni da li ste vi uopšte sećate kakve tekstove ste o zvezdi pisali? Gde vam je novinarska etika
G

Gosttt

pre 10 dana

S obzirom da sa 70 miliona nisu uzeli nista, sad ce verovatno da idu na 100 miliona
Биће све ок, очекујем одличан састав.
P

Papu Gomez

pre 10 dana

..
J

JBL

pre 10 dana

Željko Obradović čovek koji je podigao klub iz pepela i čovek koji je rasturanjem"one" ekipe,tačnije teranjem Nanelija,Zeka Ledeja i Alekse ponovo gurnuo klub u pepeo.Čovek koji je sastavio PO SVOM UKUSU ovogodišnju ekipu i ponovo nas vratio na dno.Kada je sam izabrao igrače trebao je i ostati i potonuti zajedno sa njima a ne POBEĆI.I posle kriv Aleksa,krivi Musa i Petrušev koji su ispoštovali NAJVEĆU LEGENDU U ISTORIJI PARTIZANA DUŠKA VUJOŠEVIĆA...svi krivi sem njega.
A

Aloooooooo

pre 10 dana

Niko nije oterao Aleksu i Zeka istekao im ugovror posle 3 godine ,zato ne lupaj gluposti da ih Zeljko oterao,Aleksa je otisao u CSKA da povrati formu posle silnih povreda,Zek otisao za vece pare u Milano,Naneli posle onoga nije ni mogao da ostane ,to je vec druga neka prica zato ne lupaj,i ne ne prestavlja se kao Partizanovac.
S

Saša_PFC

pre 10 dana

Slazem se sa tobom i misljenja sam da je Zeljko trebao i ranije da napusti Partizan a ne da ga uvali u kanal i to namerno da se do kraja sezone nismo izvukli iz tog kanala.Uvalio nam je Parkera sa Platom od 2.5.mil.evra i sam ga oterao,oterao T.Dzonsa i jos mnogo igraca.Uprava na celu sa Ostojom dala mu je taj luksuz da promeni cak 14.igraca i to svi znamo da ne bi mogao tako nesto ni da pomisli a kamoli da uradi u nekoj drugoj ekipi.Takodje plata mu je bila veoma dobra i to u milionskom iznosu a njegov ego ga je gurao da bude veci od Partizana sto nije moguce.Umesto posle ocajnih rezultata sam da podnese ostavku opet je zeleo da bude ispred Partizana zaleci se na jedan čartet let za dubai a ni jednom nije spomenuo tabelu i gde se nalazio Partizan.Takodje mnogi zamenjuju ovde teze ali bih svima da napomenem...Zeljko Obradovica je u Partizan doveo Ostoja Mijailovic a ne obrnuto i ni u jednom trenutku nije smeo da ide protiv uprave koja mu je omogucila sve ono sto ne bi dobio ni priblizno u bilo kom drugom klubu.Steta sto nije otisao ranije jer sam siguran da bi Penjaroja sklopio ekipu i da bi imali mnogo bolje rezultate...
j

joca011

pre 10 dana

Svaka čast za komentar!
N

Nenad B.

pre 10 dana

@Saša PFC; E baš sam vas "E moj Žoc" navijače čekao da se oglasite i da nam objasnite da je naravno kriv Željko, koji je klub napustio pre 7 meseci, a da veličate Penjaroju i Ostoju, ne znam samo gde ste Paspalja zagubili. Imaće priliku ovaj trojac da se dokaže naredne sezone ili će možda i tada kriv biti Žoc, a zarad istine Parkera i Tajrika je odstranio Penjaroja.
J

JBL

pre 10 dana

@Alooooooo Ako je oteran Naneli zbog tuče u hali po kom osnovu je Željko ostavio u klubu Karlika,Sterlinga i ostale koji su se tukli na ULICI što je sto puta sramotnije... zašto Zeku nisu ponudili bolji ugovor pošto ga je i više nego zaslužio, zašto se nije sačekalo sa Aleksinim oporavkom.... zašto je Željko doveo Tajrika,Sterlinga i Vašingtona i od koga je dobio savet da njih dovede i da su to igrači za Partizan?Željko je podigao klub iz pepela i ponovo ga bacio u pepeo.Zašto nije ostao sa njima da zajedno propadnu?Trener koji je imao NAJVEĆI BUDŽET U ISTORIJI PARTIZANA napravio je najveću bruku i sramotu za klub.Zato je DULE VUJOŠEVIĆ JEDAN,JEDINI,NEPONOVLJIVI.A ti - SEDI 1.

Uskekruske

pre 10 dana

Nadam se dobrom

Dragan Prokic

pre 10 dana

Dali će se sada posle ove katastrofe Partizana praviti specijalne emisije kao za Zvezdu jer je Partizan ova sezona mnogo gora nego Zv ezdina po svemu . Gospodo novinari jer će neko da se udostoji ili smeti da napiše da su promašili baš sve od igrača do trenera koji su samo uzeli mnogo novca i baš ih zabole za Partizan i navijače. Jer će neko smeti da prozove upravu na čelu sa velikim presednik om Ostojom, dali će neko da traži ostavke iste te uprave sa presednik om.
G

Gost 887

pre 10 dana

Nauči prvo kad se kaže,, jer" a kada " jel".Pa se onda javi da mudrujes.
T

Torbicis

pre 10 dana

Za Partizan je gora sezona od vase jer je izgubio glavni oslonac kluba koji ga je od 7 mesta Aba lige doveo za dve sezone u Evroligu,osvojio trofej Aba,premestio klub iz iz Pionira u Arenu,doveo do toga da drzava ucestvuje sa samo 17 procenata ucesca u budzetu,na korak od f 4 pre drzavne sabotaze u vidu Mirotica a potom svega ostalog... Velikog Zeljka,to je nasa tragedija,a klub ne treba da kritikuje ili hvali Mozart portal nego pre svega oni koji kupuju ulaznice,a oni su rekli Ostoja,Ostoja..zna se sta,Zeljko in!!!!!Ali ovde se jos uvek ne cuje glas vecine!!!!!
R

Razlika

pre 10 dana

Glavna razlika je sto nakon Zeljkovog odlaska u Partizanu nisubpostojala apsolutno nikakva ocekivanja, sezona je u glavama navijaca zavrsena vec u novembru i tad su se pravile emisije o Partizanu, Zeljku, kraju svega. Zvezda je ispunjavala ocekivanja navijaca i javnosti do marta-aprila i naravno da je sad period za pljuvacinu i specijalne emisije.

1Sale11

pre 10 dana

Obavezno vratiti parkera
j

ja sam veoma zadovoljan

pre 10 dana

jer da nema vas mi bi bili najgori
D

Dexyco

pre 10 dana

Da ima pameti ko sto nema, klub bi napravio ozbiljan reset, i vratio se korenima, budzet moze biti i najmanji , ali sistem i ideja u jednom klubu mora da postoji. Na primeru KKP i KKCZ se moze videti kako izgleda kada neki klub ima para , ali nema nista drugo, i onda se sve svodi na to koliko neki trener izvuce. Steta sto su veciti odustali od stvaralackog puta, i odjednom postali pijani milioneri. Steta je naneta ne samo klubovima , vec uskoro ce se to videti i reprezentaciji. Jednostavno sindrom fudbala i naseg sporta generalno se preliva i na kosarku. Nadam se da ce se mozda klub vratiti na put kojim je isao decenijama. Da za klub igraju domaci igraci, mladi igraci zeljni afirmacije i razvoja i stranci kojima ce KKP biti odskocna daska za neki jaci ugovor. Da vise nikad ne gledamo da nam stranci beze usred sezone, da deluju nezainteresovano i da cekaju samo brzi kraj sezone.
S

Slavuj

pre 10 dana

To što si napisao može, ako će klub igrati Fiba takmičenje. Šta znači razigravati mladog igrača? Pa nije ti to fudbal da za takvog dobiješ 10 + miliona eura, već se dobije 850k dolara za odlazak u NBA, a još manje za transfere u druge evropske klubove. Sada i koledži daju veće ugovore od euroligaša. Gdje je tu interes bilo koga, pa čak i srpske košarke? To su samo nebuloze i priče koje plasiraju Čović i Pešić, koji su se sada sjetili interesa srpske košarke. Nema kvaliteta u mlađim kategorijama i baš me interesuje da li bi punili Arenu i gledali Partizan ili Zvezdu sa domaćim mladim igračima i plaćali skupe karte? Naravno da ne bi. Sada se igra EL , gdje su budžeti i plate nerealno visoki, a profit ne postoji, samo troškovi. Ko ne može to ispratiti finansijski , neka ide u Fiba LŠ, tamo se može igrati i sa našim igračima bez kvaliteta, a na tribinama rodbina i iskreni zaljubljenici. Ko bi drugi to gledao, čak i prenos na tv.
O

Ok

pre 9 dana

Gdin slavuj je pokazao izuzetno interesovanje za reklamu NBA bajki. Pisao sam vec. El i sve ostale Evropske lige su postale deponija za NBA koja je smanjenje interesovanja za njihov posao prebacila na Evropu. Bili su cudo od kosarke gde godinama najvise daju igraci iz Evrope. Primer je Jokic najbolji igrac te NBA. Njegovo saplitanje da ne bude MVP je sujeta ljudi koji su kao u svemu pa i u kosarci nadljudi. Koliko se tih igraca vrati u NBA posle sezone u El i pokaze kvalitet. Zanemarljivo. Sto prozivas Pesica i Covica koji se zalazu za domacu kosarku. Oni su njoj mnogo dali za razliku od nas koji samo dramimo. Krajnje je vreme da se vratimo sebi. Iskreno kao navijac vise bih voleo da gledam svoj klub sa vecinom domacih igraca i navijam u nebitno kom takmicenju nego da gledam ove koji kad se zavrsi El prestaju da je igraju. Nismo mi bilo ko pre par sezona su sudije morale da navlace za Amere protiv nas da nas dobiju. Ja hocu da ovde kosarka vecito traje a ne u Americi. Sta dobijamo skidanjem sa scene Novaka ako nemamo sistem stvaranja.
A

Aloooooooo

pre 10 dana

Manje vise sto smo ostali bez trofeja,ostali smo bez Zeljka koji je drzao Partizan i publiku,sada kada je sve sruseno,aj da vidimo ko ce da dodje i koliko ce sada da se ima budzet i koliko ce da se proda sezonskih,mislim u cirkusu se nalazimo ,Ostoja ne sme ni da pogviri u Arenu,Paspalj sta reci brate mili ,legenda kluba ,grli se tamo sa Radom ,mislim sta reci uzdam se mozda u Velickovica da mozda pokrene nesto pozitvno u Partizanu inace sa nekim pojacanjima sto se spominje evo sada pisem plafon mam se borba od 15 do 20 mesta.
b

bad

pre 10 dana

ostali ste bez željka kažeš,a ko je bre željko??!
A

Aloooooooo

pre 10 dana

Ti prvo da vidis ko je FMP sa pozajmljenim imenom i grobom ,pa tek onda da pitas ko je Zeljko .
b

bad

pre 10 dana

to je mantra vaša,vidi ti za igokeo i laktaše breskvice moja malena šarena kao splićanka!!
П

Па...

pre 10 dana

...сурова реалност, још једна бачена сезона. Свако стрпљење има свој крај. Тешко без пара, још теже са њима. Буџет више није оправдање, већ Партизанов терет. Немогуће да је све до једног човека, сви да се погледају у очи и виде ко је крив. Навијачи желе одговоре, али немају од кога да их чују. Желимир је направио тим бездушних момака.
E

Ebiga

pre 10 dana

Vi napraviste tim super momaka,sa najboljim sudjenjem ikada u vasoj istoriji pa opet samo kup kao i prosle godine osvojen,cetri trenera izmenjaste pa opet nista,a budzet najveci ikada.
s

sigusidju

pre 10 dana

Zasto niste napisali nista u vezi Bonge?
M

Milantom

pre 10 dana

Treba platiti Vanji da ode iz kluba. To bi bilo najveće pojačanje za narednu sezonu...

Olivera Petrovic

pre 10 dana

Partizane kralju care
T

Triton

pre 10 dana

Ugasiti zlo zvano KK Partizan

Aleksandar Krezic

pre 10 dana

То је најмање што управа Партизана може да уради да свима да отказе.
l

lazoviiii jedni

pre 10 dana

Novinar K. Simetić "Surova realnost - ovo je bila bačena sezona "Ne može biti da je do jednog čoveka: Svi da se pogledaju u ogledalo i priznaju koliko su grešili Gde su ti tekstovi sad?
J

Junker

pre 10 dana

Partizanov glavni problem su navijaci. Ne znam jednu grupu ljudi koja je toliko zadojena mrznjom kao Grobari. Oni mrze svakako. Prvo mrze Zvezdu, pa onda imaju neke idole poput Zeljka, pa tek onda vole Partizan i to ako ima rezultate. Ljudi koji su navijali protiv svog kluba i proslavljali koseve protivnika, to nije zabelezeno u istoriji navijanja. Juce vredjaju Aleksu jer se krsti, a ovacije Hezonji, Kukocu, Perisicu. Ljudi skandirali Bongi jer su procitali lazan tvit kako ide iz kluba ako ode Zeljko. Kao sto vidimo, bas je otisao Bonga. Toliko toga loseg dolazi od Grobara. Prvi u istoriji su poceli da vredjaju porodice (slucaj Gurovic), prvi da vredjaju funkcionere (Zecevic), pa sve ono sto je od njih doslo kao pogibija Ace Radovica. To je ruglo nase drzave i sve sto se ovde lose desava, dolazi od njih.
m

mikuli

pre 10 dana

Vi ste jedini navijaci koji su tukli igrace partizana na marakani, napali ste sasu ilica sa trudnom zenom itd i ti pricas o nekom moralu, prvi ste vredjali vesnu čovic i jos mnogo stvari ima i nas koji sve to pamte
П

Па...

pre 10 dana

...ту тучу на терену сте ви започели. А за Илићеву жену си измислио.
b

bad

pre 10 dana

mikuli ima vas koji sve pamtite?pamtiš li toleta,generala gepekovanja,otimanje igrača ponajboljih Miloš Vujanić,Luka Bogdanović....pamtiš li barijak na jugu,pamtiš li pesmu umire,gasi se,pamtiš li hajduk kula,sartid,srem,jagodinu??!!
N

NA VIŠI NIVO

pre 10 dana

Nadam se da ostaje Bonga, dolazi Nurkić, a vraćaju se Smailagić, Bogdanović, Exum, Williams-Goss i Drezgić/Petrović. Zašto za vreme Ostoje Mijailovića na čelu kluba nismo nikako igrali s NBA-ligašima?
n

n1dza

pre 10 dana

zali boze gde je otisao novac (sto se tice oba kluba). Za 5 godina ce se ljudi pitati gde je baceno 300 miliona a da reprezentacija igraca nije dobila.. Opametite se ljudi i prestanite da im dajete toliko novac, jako bitno da li su 12,10 ili 8-i, igrace ne prave...
П

Па...

pre 10 dana

...Звездин новац је отишао на освајање купа. Слажем се да је недовољно, али пошто питаш да ти одговорим.
A

Ahaahahahah

pre 10 dana

😂😂😂😂😂😂😂,za osvajanje kupa,vau kakav uspeh🥳🥳🥳🥳
@

@ahahhaa

pre 10 dana

Ma jok mnogo je veci uspeh uzeti NULA trofeja ;)
S

Sofronije III

pre 10 dana

Smešno@ahahahaha, propast živa, ali mi bar kup, a vi? Ili misliš da će u nekoj evidenciji trofeja tza par godina pisati, 2026. Zvezda kup, ali Partizan dobio 5:1 u međusobnim susretima. Neće, kao što ne piše ni Sferopilosovih 10:0
m

mig29

pre 10 dana

cuj na osvojen kup ,a malo je i na fajnal for...
П

Па...

pre 10 dana

...подсети ме, кад је Партизан освојио куп 😂😂😂 Ни Гугл се не сећа 😂😂😂

Luka Kovijanic

pre 10 dana

Grantujem da si promasio 70% stvari.
I

IVAN 82

pre 10 dana

Da se ratosiljamo Parkera i Miltona. Da se zahvalimo Nakicu,Radanovu pa i Pokusevskom. Posto je otisao Wasington,ako ne bude para da se dovedu dva dobra beka sutera, ostaviti na zalost Brauna!!! Fernanda zadrzati,jer centarska linija sa Jekitijem,Hejsom i Lovrenjem nije ni za Euro Kup!!! 2,3 kvalitetna igraca moraju doci ako se misli kakav ikorak posebno u EL!!!
R

Realnoo samo

pre 10 dana

Obavezno prvi bek suter, drugog pleja umesto Kalatesa, slicnog kvaliteta, zamena za Bongu, prva četvorka kvaliteta Ledeja i pokupiti neke domace igrace sa koledza, a oterati Nakica, Radanova, Bosnjakovica i Pokusevskog.

Igor Markovič

pre 10 dana

Bilo bi dobro da Kalates ostane još jednu se

klackalica535

pre 10 dana

Postalo je tesko i zamorno pratiti sve ovo sto se desava u klubu i oko kluba i na tribinama i mislim da svi jedva cekamo kraj ove i pocetak neke nove price i dolazak nekih drugih ljudi u klub.
N

Nova Skola Jug

pre 10 dana

Stvarno smo KK Sledeca sezona !!! Muka mi je vise od auto limara !!!

bugarinov

pre 10 dana

Slab tim imamo ove sezone nazalost
B

Bobby Donchich

pre 10 dana

A Lovernj za 500 hiljada???
a

a gde su sad ti tekstovi???

pre 10 dana

Surova realnost - ovo je bila bačena sezona" "Šta sad? Budžet više nije opravdanje, već Zvezdin teret" "Dobro je, završilo se " "Ne može biti da je do jednog čoveka: Svi da se pogledaju u ogledalo i priznaju koliko su grešili" Gde su sad oštre kritike kao za zvezdu?
B

Bobby Donchich

pre 10 dana

Najveći problem Partizana jeste sportski sektor….ili ti GM, sportski direktor, direktor. Oni POJMA NEMAJU!!!
l

licemerni mediji

pre 10 dana

Surova realnost - ovo je bila bačena sezona" "Šta sad? Budžet više nije opravdanje, već Zvezdin teret" "Dobro je, završilo se " "Ne može biti da je do jednog čoveka: Svi da se pogledaju u ogledalo i priznaju koliko su grešili" Gde su sad oštre kritike kao za zvezdu?

ljubomir vidovic

pre 10 dana

Treba dobra promena
k

kukaviceee

pre 10 dana

Udarati po zvezdinim treneru i upravi može a po Jsd treneru nista? Gde je ono Svako strpljenje ima svoj kraj?
f

fbfbfn

pre 10 dana

Pokusevski treba da ostane kao i kalates ovi ostali sem Marinkovića mogu slobodno da idu i da im se plati ako treba...Probati sa nekim mladim snagama pa sta bude uz iskusne kalatesa i karlika ti momci mogu samo da napreduju ako im koledzi nude miliona ti daj milion i 200 hiljada i zavrsi pricu kao npr Bogoljub Marković,vratiti Jovica sa koledza probati bracu Ivsic i Mirkovića vjerujte mi da treba gledati te opcije jer ako odu Parker,Milton,Braun oslobadja se ogroman budžet naravno ako je ikome u cilju ista dugoročno da razmišlja
B

Bojsi

pre 10 dana

Pokusevski neka pokusa negde drugde.
k

kad ce tekst o odgovornosti?

pre 10 dana

"Ne može biti da je do jednog čoveka: Svi da se pogledaju u ogledalo i priznaju koliko su grešili
a

a gde jeee

pre 10 dana

Uporedite naslove i tekstove o zvezdi i posle polufinala Aba lige i sad , Nebo i zemlja, mozzart je imao 5 spremljenih tekstova o zvezdi a o partizanu nista ,Gde je ista kritika za partizan kao za zvezdu?
p

pa zna se ko za koga navija

pre 10 dana

narod za nas, a partije za ....
P

Pećko Pivo

pre 10 dana

Ne razloga za nervozu, sklopiće sin Jovan ekipu po svojoj meri.
k

kad ce naslov?

pre 10 dana

"Šta sad? Budžet više nije opravdanje, već partizanov teret"
a

a gde je sad?

pre 10 dana

Novinar K. Simetić "Surova realnost - ovo je bila bačena sezona
a

a gde je sad?

pre 10 dana

Novinar K. Simetić "Surova realnost - ovo je bila bačena sezona

Стефан Васиљевић

pre 10 dana

Očekivanja za sledeću sezonu ne postoje. Slabo tržište, nedostatak zvučnijeg pojačanja.
č

čudno bas

pre 10 dana

A o najgoroj sezoni sa najvecim budžetom u istoriji nećete??!
o

odvratnooo da tt

pre 10 dana

"Surova realnost - ovo je bila bačena sezona" "Šta sad? Budžet više nije opravdanje, već Zvezdin teret" "Dobro je, završilo se " "Ne može biti da je do jednog čoveka: Svi da se pogledaju u ogledalo i priznaju koliko su grešili" Ovo su samo neki naslovi i tekstovi ovde za zvezdu sa 1 trofejom i plejinom ,Uporedite sada kako su blagi za Partizanom i kako niko ne udara na odgovornost trenere i uprave
ц

црно на бело

pre 10 dana

Зато што сте имали највећи буџет у историји за екипу са ових простора...зато што сте тај буџет у току сезоне три пута кориговали донацијама КСС и града Београда и зато што сте у марту били у Атини,а у мају у Нишу...
o

odvratno..m

pre 10 dana

"Surova realnost - ovo je bila bačena sezona" "Šta sad? Budžet više nije opravdanje, već Zvezdin teret" "Dobro je, završilo se " "Ne može biti da je do jednog čoveka: Svi da se pogledaju u ogledalo i priznaju koliko su grešili" Ovo su samo neki naslovi i tekstovi ovde za zvezdu sa 1 trofejom i plejinom ,Uporedite sada kako su blagi za Partizanom i kako niko ne udara na odgovornost trenere i uprave
t

tenkista

pre 10 dana

Neće biti bolje od ovog, a sezonske moraju da se prodaiu nekome. Biće sezona za preživljavanje jer nema resursa za napredak
m

ma dajte

pre 10 dana

Već o sledećoj sezoni? A o katastrofi u ovoj sezoni, da je Penjeroja morao da osvoji Aba ligu nećete? Pa zvezdi posle polufinala ste uputili najteže pljuvacine i kritike , Gde su isti aršini?