Komentari na vest

Partizanova potraga za Svetim gralom: Ko će vratiti hajp u Humsku

Нема више хајпа, потрошили су све кредите што су имали.... Можда би Боги запалио масу, или Хезоња... Али тешко да од тога има нешто.
N

Nema vise HAJPA...

pre 3 dana

Jedini je bio Željko i zbog njega se punila dvorana!Tako da sad nek Ostoja kupi 13k sezonskih...

CrazyHappy

pre 10 dana

Švedska - Tunis 4:1 /Ajari 7, Isak 30, Đekereš 59, Svanberg 87 - Rekik 43/
d

djurekalo

pre 11 dana

glavni bos srpske kosarke je misko i naj veci problem

Billy333

pre 12 dana

Najveće pojačanje za sledeću sezonu odlazak Sterlinga i Vašingtona, bez ovog drugog smo i napravili niz pobeda u Evroligi.
D

Del Piero#10

pre 12 dana

Da dovedu npr : Iz Olija : Dorsija, Furnijea Milutinova Paa:Lesora i Nana Valensije:Montero i Badio Efesa:Larkina(za kraj karijere) FENER:Biberovic Baldvin, Horton, Meli Real:Hezonja Barsa:Panter i Shengelija Bajern:Lucic i Dimitrijevic Monako:Okobo, Tajs I Blosomgejl Pariz:Hifi Makabi:Sorkin i Klark Baskonija:Luvavu Virtus :Edvards i Smajlagic Hapoel:Micic, Oturu Zalgiris :Francisko i Rajt Dubai:Musa Aleksa, bejkon Milano:Guduric, Bruks Shilds Ledej Zvezde:Batler i Nvora Buducnost:Tanaskovic Kluz Miletic Mega Markovic i Drezgic I na kraju Bogdan Mislim da bi samo dovodjenjenje pola ovih igraca donele pune tribine a i prvih 6 min
m

maajdebre

pre 11 dana

Najsmešnije mi je kad se pomene Drezgić kao rešenje. Jbt dečko pravi osamsto driblinga, samo da ne doda loptu. Sebičniji od Vašingtona, koji je pet puta bolji strelac. Kakav bre Drezgić. Potrebni su timski igrači, videli smo kako smo prošli sa solistima.
F

Fontananbg

pre 12 dana

Moramo se vratiti u Halu sportova i sa 4000 ljudi praviti nesto. Ovo je iluzija bila i nepotrebnih 5 godina.
r

racko1234

pre 12 dana

potraga im treba da vide sta ce sa sobom prvo, jer su propali da nema dalje!

Nikolina Simic

pre 12 dana

sezona tuzna i zalosna, ovo je bilo ocajno ali idemo dalje
b

boka12

pre 12 dana

hajp ce dovesti samo promena cele uprave

Milan Lukic

pre 12 dana

neka ode sterling i dovedemo boljeg sutera jer nemamo istog
o

onako usput

pre 12 dana

prvo vratite Kićanovića u klub . A da , ispljuvali ste ga, onda ništa

jevric79

pre 12 dana

Остојић ће требати чаробни штапић да напуни Арену.
s

sjskksđdđxžažxđ

pre 12 dana

trenutno samo dolazak Bogdana može da napravi taj "hajp" kod navijača.
S

Sofronije Jr.

pre 12 dana

Besmislen tekst sa imenima igrača koji nikad neće doći u Partizan. Samo koliko da se nešto napiše.
D

Dexyco

pre 12 dana

Cesto se poteze prica koji domaci igraci, oni nisu ni za KLS. Ja vecu glupost nisam procitao iskreno. A za sta sluze ovi skupoceni stranci, osim da uzmu jos jedan veliki ugovor i da se dobro opare? Koji smo u EL sa 10 skupih stranaca poslednje 3 sezone? Koliko smo trofeja uzeli za ovih 5,6 godina? Ja tvrdim da bi iste , ako ne i bolje rezultate pravili i sa 10 domacih igraca i par stranaca, ako ne i bolje. Cak bi ja mislim i uzeli vise trofeja, a i momci bi ginuli za sveti dres. Ne treba nama nikakav sveti gral, nama treba da se vrati ono sto je KKP predstavljao kroz istoriju, a to sa ljudima koji vode klub i koji to ocigledno ne poznaju ne ide. Dakle gledao bih sto puta pre Lakica, Lucica, Gagija, Zoa nego razne Braune, Vasingtone, Miltone i ostalo. Verujem da su ljudi zeljni onog ratnickog, Duletovskog KKP gde svi znaju za sta i za koga igraju, a ne ovaj cirkus u poslednje 3 sezone. KKP mora da ima ekipu vecinski sastavljenu od domacih igraca(tu ubrajam i igrace iz regiona) uz strance koji nisu skupi, ali kojima ce KKP biti odskocna daska za dalju karijeru. Naravno ako se ukaze prilika za 1 top igraca onda je to ok. Posto u KKP nemaju kapacitet to da sprovedu, neka pogledaju kako rade Zalgiris, Valensija, Pariz, Bajern . Odakle su dovedeni Montero, Badio, Rivers, Pradilja, Tejlor? A imaju i klinca 2006 god De Larea cini mi se. Umesto sto dovode ove veterane i daju im 1,-1, 5 mil. Bolje da su te pare dali Bogoljubu Markovicu, gori ne bi bio sigurno, a dobili bi igraca za velika dela. Umesto strancima , dajte pare i minute talentovanim nasim igracima, i iz regiona, umesto sto idu i propadaju po koledzima. Dakle domaca baza Lakic, Vanja, Mario, Mitar, Tanasko, Miletic, Aleksa, P. Nikolic, B. Markovic i onda dovedes 5,6 stranaca. Ja recimo osim Karlika bih doveo Dimitrijevica, Sarica ,Egzuma za strance. Ne treba KKP nikakav sveti gral, vec samo igraci koji ce dati sve za ovaj klub.
T

Torbicis

pre 12 dana

Interesovanje za utakmice je vec dobrano opalo,ja nisam pogledao 5 utakmica od odlasja Zeljka koji je klub ostavio sa trofejom Aba lige,stabilnog evroligasa o cemu smo pre njegovog dolaska mogli samo da sanjamo,tim koji drzava Srbija finansira sa samo 17 procenata ukupnog budzeta,kome je za dlaku izmakao f 4 i sada kada nema Zeljka,nema trofeja,padace interosavanje publike a pogotovo kupovina sezonskih,Ostoja je ispunio delimicno zadatak,sada treba da dokusuri ovaj nas klub i ispuni partijski zadatak,kakav hajp,kakvo lozenje,sa dovodjenje neafirmisanih evrokup igraca,moze da razmislja da se vrati u pionir iz kojeg ga je Zeljko izvukao ili u halu okk bg za utakmice aba lige!!!!!
v

vesko nk

pre 12 dana

Surova realnost je da domaće igrače uzimaju klubovi sa jasnom politikom razvoja kluba.Mlade talente uzima Miško i priprema za draft tako da BG blizanci plačite i molite državu da sisate istu sisu koju sisate decenijama.Negledljivi ste i nekako nepotrebni a svakim danom sve crnji i crnji.

Mrek Nemanjic

pre 12 dana

dobra ekipa, uigrana i spremna, zasluzeno je dubai osvojio..
I

IVAN 82

pre 12 dana

Jeste vi normalni sto pisete ovaj tekst? Koji crni Panter,gde god je dosao taj klub nije nista osvojio!!! Treba gledati dobrog bek sutera,da se dovede i plati. Da se zahvalimo Braunu i ako je moguce uvjek povredjenom Miltonu,naravno i Parkeru. Steta sto nije ostao u rotaciji Wasington,jer malo je igraca u Evropi kad ga krene da lagano svakoke da 30 poena.Ova Centarska linija Jekiri i ovaj ako dodje Hejs,sa Lovrenjom to nije ni za Euro Kup.
B

Bobby Donchich

pre 12 dana

Apsolutno nepotreban tekst!! Šta je poenta?? Ne može niko, nema niko, nemoguće je da bilo ko, ali eto da se nešto napiše.

Vladimir Mijacic

pre 12 dana

zasluseno dubaji osvojio
G

GroBg

pre 12 dana

Veliki magovi tata i sin Dragan ups Jovan
m

munjadj.

pre 12 dana

treba da se menja uprava

Ilija

pre 12 dana

Ma teško sa Ostojom biće propala sezona
R

Realnost

pre 12 dana

Kakva pristrasnost, ovaj portal postaje nečitljiv. Nazovite pravim imenom - fijasko. Opletite malo, prozivajte, potkačite. "Sezonica nije dobra".
T

Torbicis

pre 12 dana

Zamisli tek vasu,kada predsednik drzave kaze da imate tim po finansijama ravan Realu,razlika he samu u porezu na platu,a isti taj budzet vam obezbedjuje drzava sa 80 procenata ucesca,najskuplji tim u regionu u istoriji,autobus igraca i trenera i jos uvek nemate pobedu u play off u evrolige u svojoj istoriji,osvojili covinu levicu,izmlatio vas Spartak a Partizan unistio sezone u Evro i Aba ligu,vas najveci uspeh je to sto ste oterali Zeljka iz Partizana!!!!
S

Sezonske karte

pre 12 dana

Karte ce da kupe pravi navijaci koji vole Partizan, a ne pojedince kako god da se zovu. Niko nije i ne treba da bude iznad kluba.
T

Torbicis

pre 12 dana

Videces da je to zabluda,ako nemas ljude nemas nista,dzaba teritorija,zavicaj,kuca,klub ono sto to cini onim sto jeste su LJUDI!!!

FiumenBG

pre 12 dana

jedini uspeh ove sezone bolji skor od zvezde.. katastrofalna sezona
A

Ah real state

pre 12 dana

I šta onda? Zvezda barem ima jedan trofej osvojen,a mogla je i drugi da nisu trenera igrači sabotirali i pojedince iz uprave! Kakava glupost od komentara.
P

Predikat

pre 12 dana

vise srece sledece godine i jedan i drugi nas klub i uvek isto

Milijana Ilic

pre 12 dana

Sveti gral je da Ostoja ode iz kluba
O

ORLANDO

pre 12 dana

I sta nudiš ,koje rešenje? Ko da plaća Zeljkovu ostvštinu, 10 miliona Parker plus Milton?
O

Odlazak

pre 12 dana

Evo sad ce, samo da procita tvoj komentar i odmah odlazi iz kluba.
G

Goki P

pre 12 dana

Za početak iskra koja će ds vrati hajp je ostavka Ostoje... Lako ćemo za pojačanja...Ostoja Odlazi!

Vladan Maleṣ̌ić

pre 12 dana

Bitno je ko ce ostati
G

Gost1717

pre 12 dana

Realnost treba da bude gral, ne lik nekoga..I oko Žoc-a se stvorio mit, nevezano za velike uspehe pre, ali u povratku ništa. A 3.5 godine trener sa baš evro budžetom, ali on sebe napravio žrtvom države, pa nikad on kriv. Sada valjda opet država kriva, gura Zvezdu. Inače ni novinari ne napadaju Partizan, Zvezdu satrali..Komšije dobacile do finala, pa se ćuti o sezonu bez trofeja. Ispali letos u El...Vidi se ko drži medije i truje masu
S

Smesno.

pre 12 dana

U povratku nista a uradio vise za jednu sezonu 2023 nego Zvezda za 80 godina postojanja.
T

TIM ZA VRH VRHOVA

pre 12 dana

Ovo bi bilo lepo videti: Nurkić, Jekiri, Lauvergne, Osetkowski, Pokuševski, Tanasković, Bonga, Exum, Mijailović, Bogdanović, Marinković, Lakić, Jones, Williams-Goss, Calathes.
@

@ssss

pre 12 dana

Vratiti Vladu Jovanovića za trenera i praviti bazu od domaćih igrača koji će da ginu za Partizan na terenu.Pre toga oterati Ostoju i dovesti legende kluba da vode Partizan.Ako neki klub na svetu u ovom momentu ima legende koje mogu da vode klub to je Partizan.Mučno je gledati koje kakve Vašingtone,Braune,Miltone,Džabarije i ostale koji ovde dođu da uzmu keš i boli ih tuki za klub.
O

ORLANDO

pre 12 dana

Sta pričaš koji domaći igrači? Pa oni nisu ni za KLS.!!!!!
D

Domaca iluzija

pre 12 dana

Moze neko da voli klub i da se baca po terenu ali ako ne zna da igra dzabe sve to. Video si posetu u finalu KLS izmedju dva kluba gde igraju uglavnom domaci igraci. Pa ko ce to da gleda, nije im ni familija dosla u halu.

Stefan Zafirovic

pre 12 dana

Ee moj Partizane.
h

heheee....

pre 12 dana

dobili si oni sveti gral...

rosengrenn

pre 12 dana

Ostoja mora da ode
L

Letovanje

pre 12 dana

Gde mora, na more?
П

Па...

pre 12 dana

...сурова реалност, још једна бачена сезона 😂😂😂
S

Spijun

pre 12 dana

Sta znaci jedan ne odigran mec u Gajdobri I uspesna turneja u Australiji. Sta znaci kad ekipa dovede igraca za koga trener nije znao ko ga je doveo? Sta znaci kad su predsednici oba kluba, to sto jesu? Znaci ovo , kad se zavrsi sezona, svi znaju gde se gresilo I da su sezona za oba kluba neuspesne. A potroseno brdo para I brdo obecanja. Ajd sad da cekamo taj septembar I obecanje za F4 u BG. Idemo dalje?
Z

Zauvek uvezdaš

pre 12 dana

Grobari ne brinite se ništa dovodi Ostoja Majka Džejmsa u 36 godini i daje mu Parkerovu platu. Provalio vas je odavno, nagrnićete vas 20000 da kupite sezonske ulaznice a ako ne uspe sve ulaznice da proda dovešće vam i Jusufa Nurkića, obojica će izjaviti da su došli u Partizan jer je institucija i ima najbolje navijače na svetu. Vi kupite ulaznice, Ostoja obrne lovu a Džejmsu, Nurkiču, Karliku i Miltonu sve ukupno 10 milki evra na računu. Svi srećni i zadovoljni, ko J... Rezultat bitno je da se vrti lova.
K

Korekcija

pre 12 dana

10 milki za njih cetvoricu mozda za prvi deo sezone.
G

Grobarcina

pre 12 dana

Ne brinemo punicemo vas i dalje 🤣
Đ

Đorđe - stara škola

pre 12 dana

Nismo mi više navijači kakvi smo nekad bili. Nažalost ima tu i politike. Jedan dobar primer je rukomet. Dok su ga pre par godina vodili pravi Partizavonvci, bez ikakavog upliva države i zahvaljujući jakoj omladinskoj školi opstajali, igrajući sa klincima koji su bukvalno primali stipendije ispod minimalca, na Banjici je bili 50-100 ljudi po utakmici. Sada kada je ušao kapital, kada smo postali pravi režimski klub, vratila se i publika. A koliko puta sam samo čuo rečenicu "idemo i beton ligu samo da nismo režimski klub". I onda pričamo kako smo najbolji navijači na svetu. Kada je Šalke ispao iz lige, u 2. ligi su imali prosečno 60.000 navijača na svakoj utakmici. Ima mnogo primera gde su navijači ostali uz svoj klub nevezano za rezultate. To samo govori da je Jokić bio apsolutno u pravu rekavši da mi Srbi ne volimo sport, već samo da pobeđujemo. Verovatno na taj način lečimo neke svoje frustracije. Pa i naš KK kada je pao na niske grane, dolazilo je po 2-3 hiljade ljudi u Pionir. Nažalost, mnogo toga je uništeno u ovoj zemlji decenijama unazad, pa ni sport nije izuzetak. A nije tako bilo uvek, ja sam old school grobar i pamtim podršku klubu i posle 0:6 protiv Hajduka na JNA, pamtim pune stadione i kad nismo imali šanse za titulu, pamtim duh Partizana koji je bio više od sportskog kluba. Nažalost, nismo mi više navijači kakvi smo bili, nit Partizan više predstavlja avangardu i duh otpora kao nekad. Da smo ostali složni i grmeli na svakoj utakmici, ispunjavajući hale i stadione u svim sportovima, ne bi nas ni ovako lako upropastili.
П

Па....

pre 12 dana

...искрено, одувек сте навијачи резултата и сарадници политичара.
t

to bree

pre 12 dana

Još jedna uspešna sezona za Igokeu22
M

Mile ledd

pre 12 dana

34 miliona evra narodnih para je oteo ovaj klub na početku sezone za pijane milionere na terenu. najveći budžet u Evroligi, Stotine hiljada dece širom Srbije nemaju redovna tri obroka dnevnik da ne osvoji nista i da bude 15 u Evroligi
#

#

pre 12 dana

Do kraja sezone je to otislo na x2
T

Torbicis

pre 12 dana

27 miliona od toga 17 procenata dala drzava,po njihovim izvestajima na drugoj strani,40 miliona od toga 80 procenata finansira drzava najskuplji tim u istoriji kosarke,ispraseni od Spartaka bez pobede u svojoj istoriji u play off u Evrolige,vas najveci uspeh u istoriji proterivanje Duleta i Zeljka!!!
a

aca_bg

pre 12 dana

Ja posle dosta godina neću obnavljati godišnju kartu i koliko vidim nisam jedini. Moj Partizan je otišao sa Željkom i ovo je sada klub karaktera poput Ostoje, Danka, Mijata, Rasima a ja tu sebe jednostavno ne vidim. Za sledeće sezone je već u toku prosipanje desetina miliona na raspade od trenera i igrača. Koliko mi se čini već je upisano 20. mesto u EL a ako neko naseda na priču o A licenci taj je ili glup ili pokvaren.
G

Gosttt

pre 12 dana

Klasican navijac na koga se ovaj tekst odnosi. Kad ima para i kad je lozana, svi ste tu. Kad nema lozenja, prazne tribine
R

Realnoo samo

pre 12 dana

Znas kako se lako prepoznajete vi lazni navijaci Partizana, tj navijaci zeljka. Presmesni ste. Punili ste Arenu da bi se slikali, šminkeri obicni. Partizan i gledate od pre 5 godina.. nemoj vise nikad dolaziti.
J

Jel

pre 12 dana

Oće li i pumi skandirati ime kad lipše
S

Srdjan1314

pre 12 dana

Jako je bitno ko će ostati, dosta njih ne zaslužuje Sveti dres
B

Buksna

pre 12 dana

A vole sektaški i ritualno da muču i urliču nečije ime To im je identitet
X

Xesa

pre 12 dana

Kad tegi ode na stolici će ostaviti tapkanu kartu od 0 dinara
K

Kiklop

pre 12 dana

Vrati se cveklimire, ovce tvoje ne mogu bez tebe
e

ehhh

pre 12 dana

Veoma "oštar" tekst posle katastrofa sezone, kako ste samo grubiii za zvezdin slučaj ste imali daaaaleko oštrije naslove 8 tekstove
J

JBL

pre 12 dana

Glavno je pitanje - ko je kriv što je rasturena"ona"ekipa koja je ginula na parketu za klub,ko je kriv za odlaske Zeka Ledeja,Nanelija,Alekse...ko je kriv za sastavljanje ove ekipe,ko je kriv što je npr.doveden Džabari Parker koji i sada ima nenormalniu platu,ko je kriv što je doveden Vašington,ko je kriv što smo ušli u sezonu sa samo jednim plejmejkerom Karlikom koji se odmah na početku sezone povredio a nije imao kvalitetnu zamenu pa smo zbog toga gubili katastrofalnim rezultatima i izgubili sezonu...napišite IMENOM I PREZIMENOM - ko je kriv za ovu sramotnu sezonu i za razočarenje koje je priređeno navijačima koji su punili halu i milion puta "podizali"ekipu iz kriznih trenutaka?Kako se zove ta osoba???
Z

Zove se

pre 12 dana

Zelimir Obradovic
O

Ostoja iz prislonice

pre 12 dana

Mijailovic!!!!!!!!
H

Hauhhajaua

pre 12 dana

Traže sektaši novog mesiju
D

Domaćin

pre 12 dana

Nuna sponzor bebicu svoju, kako se samo dete voli, da nijedna zlobna rec ne dodje do njega, niko na bebicu da se ne prodere, nek' zivi u svetu bajki, nek' se igra sa drvenim peharima i prica pred spavanje da su najbolji na svetu, a ne onaj strasni i grozni Dubai!
G

Grobari Zeleznik

pre 12 dana

Vratite nam Zeljka. Sa njim su neuspesi bili uspesi. Sa njim je top 11 bio ravan trofeju. Da ostvarim jedan davni san.
J

Jedna od

pre 12 dana

A licno mislim najgora sezona od povratka u el.
P

PeicamoRwlealno

pre 12 dana

Ako su dolazili samo zbog Obradovica. Onda to nisu ni pravi navijaca kluba KK Partizan! Samo cu to reci. Jer kako moze neko da navija za trenera a ne za Klub? Ziveo Partizan!
P

Papu Gomez

pre 12 dana

.
P

Papu Gomez

pre 12 dana

.
k

kako lazete

pre 12 dana

"Šta sad? Budžet više nije opravdanje, već Partizanov teret"
l

licemerno mediji

pre 12 dana

Surova realnost - ovo je bila bačena sezona" "Šta sad? Budžet više nije opravdanje, već Zvezdin teret" "Dobro je, završilo se " "Ne može biti da je do jednog čoveka: Svi da se pogledaju u ogledalo i priznaju koliko su grešili" Gde su sad oštre kritike kao za zvezdu?
g

grobarsport

pre 12 dana

"Dobro je, zavrsilo se" "Surova realnost - ovo je bila bacena sezona" "Sta sad? Budzet vise nije opravdanje vec Partizanov teret" "Partizanov novi pocetak na samom kraju" "Ne moze biti sve do jednog coveka: Svi da se pogledaju u ogledalo i priznaju koliko su gresili" "Navijaci s razlogom traze odgovore, a nemaju od koga da ih dobiju" Eto, i to vam je reseno, da vam pomognem sa naslovima, da imate. Mislim, kakva je ovo potraga za Svetim Gralom i donosiocem hajpa? Vi to nesto bas blago prema Partizanu, a bili ste bas ostri prema Zvezdi, sta vam bi sad? Ma salim se, znam sta je, svi znamo sta je... Kad ono, ispade Zvezdina sezona daleko uspesnija od Partizanove... Tako da ocekujem da u skladu sa tim poostrite naslove. Jer je samo to pravedno, a znamo da svi Grobari vole pravdu. Da se nasalim malo
L

Lari Kent

pre 12 dana

Kakav radostan dan. Za drukerse duplo nista!
L

Lakiq123

pre 12 dana

Mislim da neće skoro niko al ajde
V

VRHUNSKI POTEZI

pre 12 dana

Pokušati dovesti Nurkića, gledati da se vrate Exum, Bogdanović i Williams-Goss i konačno opet zaigraju mečevi s NBA timovima.
a

aloo

pre 12 dana

Jel se čekaju odgovori za propast od sezone? Odgovornost uprave ? Gde vam je hrabrost?

Slavko Filipovic

pre 12 dana

Dok direktor naprednjak bude na presto,nema nama radosti
V

Veruj mi

pre 12 dana

Tek je nece biti kad budu otisli, jer sa njima ide i nepresusna slavina novca
P

Papu Gomez

pre 12 dana

.
v

vetar nosi

pre 12 dana

kakav pokusaj da se sve sto pre zaboravi... znaci nekima koji su potrosili manje uradili ipak nesto vise je sezona katastrofalna, a ovde treba hajp? ne ovde treba ozbiljan remont samo sto mnogi nece da dodju, plus imas Parkera I Miltona na grbaci sa 5 miliona vec I Dzonsa pride... dajte analizu ko je kriv?
K

Korekcija

pre 12 dana

Parker i Milton 7 miliona, Dzons nema sanse da ima ispod 4, a verovatno i punih 5, s obzirom da su ova dvojica raspad a on im bio glavni igrac. Ne zaboravi na njihova vanbudzetska davanja.
p

penjarojin statisticar

pre 12 dana

cek cek…pusti sada sta ide..nego da analiziramo lepo ovu ocajnu sezonu i da vidimo ko je kriv? ovo - Nan, Vezenkov, Bogdan…ko ce da dodje da mu zvizdi domaca publika i da ga vredja? kao Aleksu juce? bojim se da ce sledeca sezona da bude jos gora! nema kvaliteta, igraci nece da dodju, ali nema za pocetak gledanja u ogledalo ko je ovde kriv za mozda i najgoru sezonu u istoriji gledajuci potrosene pare!
P

PaGost

pre 12 dana

Bitno je da se napravi dobar kolektiv. Ne mora imati atraktivnih imena ako stvari funkcionišu. Kada dođu rezultati, doći će i navijači.
л

лоол

pre 12 dana

Вајб,хајп...ако неко каже дабоме или лебац смејемо му се.Исто тако смо и кошарку упропастили,ево и ватерполо...
S

S.T.A.L.K.E.R.

pre 12 dana

Ceo tekst objašnjava psihologiju prosečnog navijača Partizana. Sam klub kao takav, grb i sve što on predstavlja nije im dovoljno. Treba im neko ime, neki idol. Kao Tita ranije ili Željko sad. Busaju se u grudi junačke svojom ljubavlju prema Partizanu a zapravo idolopoklonici. Treneri i igrači se menjaju, nijedan čovek ma kakva legenda bio nije iznad kluba. Inače, ovaj čabar u kojem ste sad vam je i najveći u Univerzumu i zakuvao. Samo što ste slepi kod očiju da to vidite.
C

Classico

pre 12 dana

Taj Zeljko je najveci brend ikada u evropskoj kosarci. To sto se ti i tebi slicni (vidi pod AV protiv Djokovica) odricu jedinog vrednog sto imaju (vidi pod Sasa Obradovic- sutnut kao kuče dva puta) je za lobotomiju.
@

@classico

pre 12 dana

ti upravo potvrđuješ ovo što je čovek rekao
М

Милутин

pre 12 dana

Ви довели Теодосића,који се нигде није доказао као стручњак,па пишете оде о његовом доласку!Пре тога,којег год тренера сте довели,то је био прави потез,па растераште све.Где ти је ту идолопоклонство,или је то само глупост навијача?
D

Desperados

pre 12 dana

Bukv smo zbog njega u Evroligi i imamo licencu na 3g koju cemo i produziti… direktno Zeljkova zasluga. Partizan pre njega 3.mil budzet sad 20-30mil glat. Ovo se sve da ispraviti vec od naredne sezone. Tkd S.T.A.L.K.E.R brate moj nisi mi dobro danas

Crnipanter3

pre 12 dana

Ma sta da vrati neuspesna sezona i to je to
S

Slb bez p

pre 12 dana

"Dobro je, zavrsilo se" "Surova realnost - ovo je bila bacena sezona" "Sta sad? Budzet vise nije opravdanje vec Partizanov teret" "Partizanov novi pocetak na samom kraju" "Ne moze biti sve do jednog coveka: Svi da se pogledaju u ogledalo i priznaju koliko su gresili" "Navijaci s razlogom traze odgovore, a nemaju od koga da ih dobiju" Eto, i to vam je reseno, da vam pomognem sa naslovima, da imate. Mislim, kakva je ovo potraga za Svetim Gralom i donosiocem hajpa? Vi to nesto bas blago prema Partizanu, a bili ste bas ostri prema Zvezdi, sta vam bi sad? Ma salim se, znam sta je, svi znamo sta je... Kad ono, ispade Zvezdina sezona daleko uspesnija od Partizanove... Tako da ocekujem da u skladu sa tim poostrite naslove. Jer je samo to pravedno, a znamo da svi Grobari vole pravdu. Da se nasalim malo...
n

naslovi za zvezdu

pre 12 dana

"Surova realnost - ovo je bila bačena sezona" "Šta sad? Budžet više nije opravdanje, već Zvezdin teret" "Dobro je, završilo se " "Ne može biti da je do jednog čoveka: Svi da se pogledaju u ogledalo i priznaju koliko su grešili
G

Gost Pec

pre 12 dana

Hajp?Ostoja i sin menadzer ce resiti taj problem.....da nije njih Partizan bi se ugasio....Resenje Ostoja zna,nek ode i nek se ne brine.....Nema vece srece da mu vidimo ledja

Uskekruske

pre 12 dana

Videcemo sta ce biti
C

Cemu ovoliki tekst

pre 12 dana

Stvar je jako prosta. Ostojic da ode, Zeljko da se vrati. Sve ostalo je losa inprovizacija
Г

Гост09

pre 12 dana

Најбоље им је да доведу Атамана за тренера и Хезоњу као играча. Све остало имају.
g

gosteee

pre 12 dana

moze, neka dovede Danilovica za potpredsednika i Zeljka za trenera i rasprodace 20.000 godisnjih i neka se skloni iz kluba, moze da radi Sns poslove ali da se sto manje pojavljuje i da sve ingerencije prebaci na ovu dvojicu. I onda mu ne treba nikakav Bogdanovic ili Lebron da bi klub bio stabilan
G

Gosttt

pre 12 dana

Ovo samo govori koliko Grobari niti vole svoj klub, niti navijaju za njega, nego vole da se loze i da mrze Zvezdu. I odavno nista tacnije nije izreceno. I kako ko? A Lovernj, povratak otpisanog? Zar do skoro nije tako bilo?
Т

Трипле

pre 12 dana

Само паре, нико не долази овде ни због Жељка што су играчи и доказали тиме што су га бушили саботирали и отерали на крају. Нико не воли ни Звезду ни Партизан само паре. Они који воле клуб су на клупи да би играли ови који воле паре
e

ejj

pre 12 dana

Ajmo o Hajpu nemojmo o nikad većem budžetu i 0 rezultata ove sezone ,Kakva gebelstinaa a za zvezdu ste govorili kako je sezona katastrofa?
K

Kamerun

pre 12 dana

Moze Naneli jos sezonu na top nivou.
G

Grobarsport

pre 12 dana

Ko ce vratiti hajp... A nema katastrofa sezona, raspad sistema, najveci budzet ikada, i ostalo cime ste cascavali Zvezdu?
I

Ivan1970

pre 12 dana

Najvece pojacanje za KK Partizan bio bi odlazak ostoje . Sunovrat Partizana ce se nastaviti jer je to i cilj i zadatak ostojin, zarad zadovoljenja prohteva njegovog sefa
k

koja sprdnja

pre 12 dana

Za Zvezdinu upravu pišete da navijači su tražili ostavku a za Ostoju Mijailovića ništa?
M

Markokmet

pre 12 dana

Kosarkaski klub Partizan je imao los pocetak sezone posle promene trenera i nekoliko ivgraca krenulo na bolje ali bez trofeja nazalost
s

sveti gral? hajp?

pre 12 dana

"Surova realnost - ovo je bila bačena sezona" "Šta sad? Budžet više nije opravdanje, već Zvezdin teret" "Dobro je, završilo se " "Ne može biti da je do jednog čoveka: Svi da se pogledaju u ogledalo i priznaju koliko su grešili" Gde su sad oštre kritike kao za zvezdu?
P

Pixy

pre 12 dana

Kao Zvezdaš kažem da je ovaj tekst promašen.
a

a gde je

pre 12 dana

A malo o nikad većem budžetu kao što ste zvezin stalno citirali?
D

DraganKojic

pre 12 dana

Hahaha mozart priznaje da su grobari navijaci rezultata, cuj hajp je bitan da se pune tribine...
A

Aloooooooo

pre 12 dana

Aj da vidimo koliko ce Ostoja da spremi sam budzet bez Zeljka i kakva ce pojacanja da budu,bas me zanima.
d

dentistu win

pre 12 dana

Hajp zbog Nana, Pantera, povređenog Exuma... Mora da se šalite... Definitivno, ako želi dobro Partizanu, za početak, Ostoja mora da ide, jer povratka sa njim nema, izgubio je poverenje i to je to. Znao je da pravi dobar marketing (oko Željka) i za to mu se mora skinuti kapa, jer to na ovim prostorima nije viđeno, ali isto tako nije smeo da dozvoli da Željko ode, a čini se kao da mu je to bio zadatak. Navijači mu to nikada oprostiti neće.
g

gde su sad naslovi

pre 12 dana

"Šta sad? Budžet više nije opravdanje, već partizanov teret
g

gde su sad naslovi?

pre 12 dana

"Surova realnost - ovo je bila bačena sezona"
b

bljuc

pre 12 dana

Sta nista od naslova kao za zvezdu? "Surova realnost - ovo je bila bačena sezona" "Šta sad? Budžet više nije opravdanje, već Zvezdin teret" "Dobro je, završilo se " "Ne može biti da je do jednog čoveka: Svi da se pogledaju u ogledalo i priznaju koliko su grešili" Hajp je najbolje što ste uspeli da smislite?

Mačva Šabac

pre 12 dana

Biće Partizan uvek u igri za trofeje.I nadam se među šest u Evroligi. PARTIZAN JE ŠAMPION.
Z

Zograf

pre 12 dana

Ko piše ovakve,ko se uopšte bavi ovom horor fantazijom? Bogdan,Vezenkov,Nan?