Komentari na vest

Penjaroja u problemu pred put u Dubai

V

View

pre 22 dana

Ovaj Milton je čudo. Teško je nsći igrača koji se toliko.povređuje. Žulj na nozi, pauza preko mesec dana🤣

Steksus123

pre 22 dana

Ma jednu da dobijemo tamo, posle u Bg 2 i ćao
P

Preza

pre 22 dana

Ko li ce za drugu utakmicu da se "povredi"....prodati obraz kao sto je to uradio ostoja nije u opste tesko jer ga i nema i nikad ga nije ni imao....

M K

pre 22 dana

ma osvojice dubai sta kenja on
G

Grobarcina

pre 22 dana

Partizan Šampion 🏆🤍🖤💪🏀

M Nalog

pre 22 dana

ma osvojicd dubai sigurno

teodorajaa

pre 22 dana

Idemo po tituluu PFK !
N

Natasalena

pre 22 dana

Arapi za par godina ima da nam se uvuku u fudbal
d

dr.Prevara

pre 22 dana

KKP je dobio novac od KK Dubai,zato se niko ne buni sto se igra u Dubaiju.Dubai osvaja prvu titulu,a Partizan ima novca za pojacanja,plus gradi dobre odnose sa buducim vlasnikom A licence EL.Vuk sit,ovce na broju.

Nadja17

pre 22 dana

sam je istakao da ekipa prakticno nema vremena za trening vec samo za oporavak analizu i sledeci mec

Natasa27

pre 22 dana

penjaroja je bas u nezgodnoj situaciji pred put u dubai jer ga ceka izuzetno zahtevan protivnik i zgusnut raspored utakmica
M

Mrek Nemanjic 3

pre 22 dana

Duga sezona ima posledice mnogo los sistem takmicenja nije ni cudo povreda mora to nekako da srede nisu roboti

Igor Arizanovic

pre 22 dana

Ma nema potrebe da se opet putuje u Dubai!!!!
t

toma1010

pre 22 dana

Mogu slobodno i da ne idu
Srećno Crno bela braćo...Verujem u pobedu.
V

Vladava

pre 22 dana

sto bi se reklo, dzaba ste krecili
o

ostojinPartizan

pre 22 dana

Spremaju tamburu za dubai.
S

Slavuj

pre 22 dana

@ cirkus. Ne bosančeros već Srbin iz Republike Srpske, a ti i tebi slični ne shvatate da Srbi preko Drine i iz Srpske Krajine govore ijekavicom iz samo zbog toga nisu manji Srbi od vas iz naše drage i voljene Srbije.
v

vidi ga ovaj hahahha

pre 21 dana

bosančeros iz republike šumske
O

Odlazi ostoja

pre 22 dana

Evo sta je Zeljko rekao o Ostoji nakon odlaska iz kluba: Ova situacija nije normalna i nije dobra za klub. Za ovu situaciju najveću odgovornost snosi prvi čovek kluba Ostoja Mijailović, i to sam mu i rekao u poslednjem razgovoru. Šta će on raditi, to ne znam. Mene su zvali ljudi i sponzori iz skupštine i rekli mi da su i oni napustili klub... Sve je jasno kao dan, da je Zeljko zbog Ostoje morao da podnese ostavku i ode iz kluba!
d

docke1b

pre 22 dana

Dobri steeeeeee
i

iveljaaa

pre 22 dana

verujemo u Penjaroju, idemo po titulu
F

Fcgvubjl

pre 22 dana

Svi da odu jedan da se tivra
Z

Zokileooo

pre 22 dana

Sa nama jos malo..i nece niko iole ozbiljan zagazivati trenig test utakmice!Mi nismo vise ni jaci sparing partner!Doveli su nam AV,Terzic fudbal na dno dna.A i ostale sportove..
Znaci ipak ide se u Dubai
s

sandrasandrq

pre 22 dana

Džabe ste krečili....
N

Napred Dubai

pre 22 dana

Samo laksi Trening za decurliju iz FMP-a u polufinalu pre neki dan!
T

Top 20 igokea

pre 22 dana

Kad pocinje proslava 20 mesta u EL i 3 mesta u fudbalu ove sezone,zna li se datum?
j

jiujitsu

pre 22 dana

zna li se zasto ste spucali milione a igrali 5 dana duze El od nas ...i to da sinoc kostov i avdic vrednosti 50miliona nisu se videli protiv onih indijanaca...
F

Fenjerasi iz laktasi

pre 22 dana

Posle meca sa Dubaijem NULA trofeja ove sezone!
m

mig29

pre 22 dana

ometlani se javljaju ..
F

Fmp Objasnio

pre 22 dana

Cestitam Dubaiju lagano osvajanje ABA titule u predstojecim mecevim!
A

Acalena

pre 22 dana

Ima dubaji da ih rastaurira na komade kao i zvezdu ove sezone

Olivera Petrovic

pre 22 dana

Penjaroja caree
N

Nikola2

pre 22 dana

Bice ovo jako zanimljiva serija, tako deluje
S

Snajka

pre 22 dana

Drveni advokat AVANGARDNE INSTITUCIJE radi punom parom..
F

Franjovi svjedoci

pre 22 dana

Evo kreće parna mašina da mle.. I mle, i mle, i mle..
B

Bas ih bolii

pre 22 dana

Boli boli igokejce male jer ce ostati bez i jednog trofeja ove sezonee
L

Ludwig

pre 22 dana

Nije mi jasno sta znači mali Igokejac?
d

dekinis81

pre 22 dana

On je u problemu od kad je dosao...
S

Smejurijaa

pre 22 dana

Već se prave izgovori za igokeu2 za Jos jednu sezonu bez trofeja hahahahaha

Ilija

pre 22 dana

Ma samo da ne dobiju metlu, sve ostalo je prihvatljivo
T

Tako je

pre 22 dana

Igokea2 se pokazala ove sezone 15 mesto i nula trofeja , 50 miliona evra potrosenog novca
A

Aloooooooo

pre 22 dana

Sta ti je 50 istih poruka si napisao,jel si ti normaln ili su
@

@@@@

pre 22 dana

Izdaja Partizana! Ostoja napolje!
T

Top Gun

pre 22 dana

Da pričam nekom u inostranstvu da uprava kluba radi protiv interesa kluba. Strašno
S

Sve sami invalidi truda

pre 22 dana

AKO PRVU NE DOBIJEMO NISTA OD ABA LIGE ,ZAPAMTITE !
b

boli boli

pre 22 dana

kako boli fmp-ovce
П

Па...

pre 22 dana

...зар вас није ФМП оседлао пре неки дан 😂😂😂
@

@Pa

pre 22 dana

Osedlao vam Spartak i taj FMP1 i FMP2 u dva dana🧹🧹🧹🧹🥳🥳🥳
M

Mikac678

pre 22 dana

Nema ništa od toga ponovo su obnovljeni sukobi, Amerika je gađala ostrvo Kešm preko puta Dubaija, a ovi Kuvajt. Tako da ili će se igrati na ovim prostorima ili bi Partizan trebalo da postane šampion za "zelenim" stolom.
T

Trebinje

pre 22 dana

Vec krenuli izgovori za najskuplji tim u Evropi...
D

Dhdhbx

pre 22 dana

Da li admin ovog portala smatra da je ovo istinit komentar pa ga pusta? I ne samo ovaj nego 100 slicnih po bot sablonu komentara. A svi se ticu budzeta koji je uzgred svake godine manji od Zvezdinog
k

komedijaaa

pre 22 dana

Fenjeroja cirkus
S

Slavuj

pre 22 dana

Bravo delije, renta car navijači, 13 komentara i sve vaši. Malo vam treba da izađete iz rupe i čim se pomene Partizan, vi se odmah zaletite kao som na bućku. Vjerovatno je svih 13 komentara, poslao jedan ili dva lika, a to pokazuje o kakvim navijačima je riječ. Ovde se radi o finalu ABA u koje niste privirili evo već dvije godine, a godinu ranije ste finale izgubili. Dakle 3 godine vas nema u finalu najače lige koju igrate, naravno EL ne računamo. Raspad vašeg tima i epska tragedija kojoj smo svjedočili, nakon uvjeravanja da je vaš cilj F4, a za dalje ćemo vidjeti, pokazuje koliko ste uložili truda da bar po nečemu priđete Partizanu i opet to ne uspješte. Teško je na silu, jer novac ne daje ono što vama nedostaje, a to je sistem. Vi toga nemate već kao skorojevići koji imaju veliki novac, preko noći hoćete u visoko društvo, ali ne ide to tako i tamo vas neće još dugo biti. Samo 2025 godine ste od države dobili skoro 12 miliona eura da bi postigli cilj da se ugurate bar u pje in, mada su vaša očekivanja bila nezasluženo viša. Partizan je dobio od države za isti period nešto preko 4 miliona eura, pa bih vas pitao, šta da je bila obrnuta situacija? Ko bi bio državni projekat? Bilo kako bilo, vi gledajte finale ABA, dva najjača kluba, uživajte ako Dubai pobijedi ili grizite nokte ako bude drugačije. Partizan je pokazao svoju veličinu kada je dozvolio da Dubai igra kući iako to nije morao. Sjetite se zahtjeva da polufinale sa Budućnosti igraju kući, kako su to Crnogorci odbili. Tako je mogao i Partizan, pa bi mnogo lakše bilo putovati u Zenicu nego u Dubai. Toliko i o nama ali i o vama, jer vi to sigurno ne bi dozvolili, kao što niste dozvolili ni promjenu povrijeđenog igrača u jednom drugom takmičenju. Eto vas vječitih polufinalista dva takmičenja, a eto i nas u finalu najjačeg takmičenja. Rekao bih, svima po zasluti. Uživajte.
П

Па...

pre 22 dana

...стварно мислиш да ће неко ово да чита 😂😂😂 Престао сам код "нисте привирили две године" 😂😂😂 Чудно звучи кад напише навијач клуба који не зна шта је освајање купа, а титулу виђа једном у десет година 😂😂😂
C

Cirkuss

pre 22 dana

Ahahahah bosanceros slavuj pokazuje koliko je tuzan i jadan
П

Па...

pre 22 dana

...тек сад видим и "рент а кар" навијачи 😂😂😂 На страну што тај термин означава ауто, јако је смешно кад долази од навијача Партизана 😂😂😂
P

PA@@

pre 22 dana

Presao da citas jer istina boli!!!!
F

Funkcija

pre 22 dana

Sta se to promenilo u prethodnih 7 dana pa Partizan moze ici u Dubai, a Buducnost nije mogla? Pre dva dana je bombardovana zemlja koja se granici sa Emiratima.. Naravno, svakom navijacu Partizana je jasno da ova garnitura sto sedi u foteljama Partizana ce uraditi sve da Partizan ne osvoji titulu. Nesretni Penjeroja ce izdrzati par meseci i zapalice..
N

Nemoj da si

pre 22 dana

Nemoj da si Covke... Ovo je sport. Nek pobedi bolji. Nece ti se zivot promeniti ako Partizan osvoji ili ne osvoji tituli. Gledaj i uzivaj.
K

Koga vi lazete

pre 22 dana

Kako se nece promeniti pa zar vi niste oni koji govore kako se nekome "unistava detinjstvo" jer eto Dulo osvojio titulu hahahhaha Pa vi ste takvi a ne Covic
F

Funkcija

pre 22 dana

Nije stvar u tituli niti mi znaci jer mi je poodavno jasno da ovi ljudi koji su u klubu rade sve da sabotiraju sportski sektor. Evo napisi bilo koji komentar protiv uprave Partizana ili Ostoje i dobices brdo minusa ako ti uopste i odobre komentar.. Ps evo mi da smo ozbiljan klub demantovali bi skandaloznu izjavu Luke iz podkasta luka i kuzma,a to je da je ova uprava stopirala dolazak Ledeja. Druga stvar kako glavni sponzor Partizana pise za Bruksa da je gotovo i da smo mu dali ugovor od 2,5 m po godini a covek otisao u Asvel za 2,3 po godini. Dakle ponudili smo manje ali Ostoja i ekipa u slucaju da je dosao lazu kako bi se pokazali da imaju para.
П

Па...

pre 22 dana

...сурова истина, још једна бачена сезона.
D

Daj faul

pre 22 dana

Meni samo nije jasno zbog cega i Partizan i Zvezda kriju tezinu povrede svojih igraca… nemoguce je da ne znaju tacno stanje i vreme odsustva! Odradis MRI i ljudi ciji je to posao kazu takva je povreda, oporavak je toliko i toliko! Ispada da u 21.veku ovi ne znaju vec 2-3 nedelje sta je sa igracem…
Z

Znik

pre 22 dana

Zato sto se na celu kluba nalaze ljudi koji kriju obrazovanje (ako ga uopste imaju), kriju CV, kriju porodicu, kriju bogatstvo, kriju veze, kriju seksualnu orijentaciju…navika valjda…
J

Jole 38

pre 22 dana

Već se prave izgovori za igokeu2 za Jos jednu sezonu bez trofeja hahahahaha
f

fsdf

pre 22 dana

У праву си, али знаш шта ми је најслађе да ви нисте узели КЛС, АБА лигу и да јебига ништа од Ф4. То ми је слађе него освајање АБА лиге.
c

cirkuss

pre 22 dana

Kalates "povredjeni" ipak nije povredjen, kako samo lazu
n

niknik357

pre 22 dana

bez Džekirija bar 40% slabiji

Uskekruske

pre 22 dana

Bice tesko za Partizan
J

Jole 3999

pre 22 dana

Izgovori za Igokeu2
G

Grobarcina

pre 22 dana

Placi 😭😭😭😭 breeeee

wizard 1987

pre 22 dana

a sko ne osvoji Abu...da.li ce i dalje Penjaroja biti spasilac....bez ijedne titule...
П

Па...

pre 22 dana

...не би било први пут да гробари величају тренера без трофеја, овај је бар јефтинији од претходног.
@

@па...

pre 22 dana

полако брате, уби их са својим коментарима. Сипаш им много истине у лице, а њима се то баш и не допада🤣🤣🤣

Mozzart Nalog

pre 22 dana

ma osvojice dubai,nece izdrzati partizan
h

hahahahahah

pre 22 dana

Ahhahaha alibi Price za najskuplji tim u evropi
a

ako su ruze, procvetace...

pre 22 dana

zbilja je najskuplji?

Mozzart Nalog

pre 22 dana

opet se on nesto zali,uci se engleski polako
T

Trebinje

pre 22 dana

Cak i Spartak osvojio nesto a igokea2 Nista .. koja komedija od kluba s budzet 50 miliona
d

da cujemo

pre 22 dana

A sta je igokea2 napredna osvojila
k

komedija

pre 22 dana

Krenuli izgovori za napredni klub sa 0 trofeja