Komentari na vest

Pešić predsednik Stručnog saveta, Maljković i Koprivica članovi?

m

milan.gudovic

pre 3 meseca

ako vece staraca kao u starom Rimu ne resi probleme, ja ne znam stvarno ko ce....

Sale Saki

pre 3 meseca

solidna ekipaa

armina7

pre 3 meseca

dobra ekipa

M Nalog

pre 3 meseca

Kakav pesic
p

postic

pre 3 meseca

Pesic je legend, a i mozda nas najbolji trener,realno treba tu gde jeste

znalacfudbala

pre 3 meseca

Pesic za predsednika saveza!

Aleksandar Dilparic

pre 3 meseca

A

Gost55

pre 3 meseca

odlična ideja

Nummer1

pre 3 meseca

Kakav trio fnatastiko

tokisa92

pre 3 meseca

Pesic nije loš trenere iskreno
G

Goga717

pre 3 meseca

Pešić je odličan trener
G

Gost233

pre 3 meseca

Sve cigani. A FMP i bivša Zvezda imaju veze sa košarkom koliko i beli medved sa vevericom. Doduše, Kari Pešić je bio grobar celoga šivota dok se nije prodao pre desetak godina...
K

KBK

pre 3 meseca

Koprivica je nas.

nikoladj789

pre 3 meseca

Sicpee

nedeljko Petrovic

pre 3 meseca

ser
S

Sasastevic79

pre 3 meseca

NEKA IM SA SRECOM

Daki1 Daki1

pre 3 meseca

E i bas nam vala i treba 1 ženski trener
L

Leukemija

pre 3 meseca

Pešić je bas bas dobar trener
G

Gost234

pre 3 meseca

Jeste, samo dodaj ispred "bio"...
l

lakiib

pre 3 meseca

dobra ekipa

Catke05

pre 3 meseca

Pesic je ozbiljna njuska i ozbiljan trener
K

Kad bismo se

pre 3 meseca

Šalili bio bi.

SirAlex

pre 3 meseca

Pozvati i Željka, Ivanovića, Saleta, S.Obradovića, Džikića, Kokoškova, Rajakovića...neki su mladi ali neka budu tu i slušaju mišljenja starijih...sad kad nema Dude, Duleta, Žeravice i ostalih, mladji moraju da se uče pored starijih
a

ale gale

pre 3 meseca

Đurovića obavezno u stručni štab.
Z

Zekaa98

pre 3 meseca

...