Komentari na vest

Pešićev Bajern ometlao Bon i prošao u finale

O

Ok

pre 22 dana

Da nije bilo Pesica ne bi bilo Nemacke kosarke. Da je pameti da KSS sa Pesicem organizuje mesecne konsultacije svih Srbskih trenera kad ode u penziju po zavrsetku sezone. Time bi prakticno unapredio struku koja posustaje.
Šampion ostaje šampion. Kapa dole legendo i samo napred.
p

pujaduba20

pre 22 dana

Bravo Kari legendo

JEJICA

pre 23 dana

Daj ti njima neke malo jače treninge

kiboooo

pre 23 dana

Bez starca nema udarca