Komentari na vest

Počinje letnji šah na košarkaškoj pijaci - nikad više novca, a manje garancije za uspeh

Realan lik

pre oko 10 sati

Izgleda da su mladi igraci previse neozbiljni, pa samo iskusni igraju i menjaju klubove, isti igraci samo shetaju...
.

....

pre oko 11 sati

Top3 trener u Evropi na klupi + top3 roster u najavi. U reketu pojačanja Key, Bingham i čeka se najveće, spolja Larkin i Shields, na već od ranije trojku THT, Baldwina i Biberovića. Ako dovedu čistog pleja i još jedno top pojačanje u reketu, sigurna f4 ekipa... Ovakva pojačanja pokažu koliko su nerealna očekivanja nas navijača večitih da ćemo napadati titulu EL...
b

bozazvanipub

pre oko 20 sati

Ne znam zasto se otimaju za larkina, covek povredjen cu sezonu bio
B

Boldrick

pre oko 20 sati

El vise nema smisla

butler

pre oko 20 sati

bice to strasna ekipa

Kaki

pre oko 20 sati

Bilo bi bas dobro kad bi sejn larkin dosao u zvezdu da igra to bi bila sezona dobra.
P

Peroslav

pre oko 20 sati

Da definitivno počinje letnja pijaca sa velikim izborom koji mora da se uzme u obzir jer je tako vreme

Željana Bućinac

pre oko 21 sati

Fani je odlican igrac i mozda najvece pojacanje zvezde

Nummer1

pre oko 21 sati

Pravi primer za to je Dubai...

[email protected]

pre oko 21 sati

igraci su pretplaceni i to ima iz godinu u godinu da se povecavaju cifre sto nije ni realno ni dobro

Stefan Nojic

pre oko 21 sati

mi u srbiji volimo da bacamo pare za lose igrace inace retko kad dobar
N

Nikola Jenic

pre oko 22 sata

samo jako!!!! do titule

No name

pre oko 23 sata

ai slika vidi se iz aviona sjen mnogo srecan
v

vvvv

pre oko 20 sati

pretpostavljam da znas da je ovo montaza..
N

Nenad Petrovic

pre oko 23 sata

... Svasta se desava. ..

Zika Zika

pre oko 23 sata

dobri potpisi...

Mihajlo Milenkovic

pre oko 24 sata

Mnogo je zanimljivije gledati prelazni period Evrolige od NBa prelaznog roka i drafta.
N

N1dza

pre oko 24 sata

Koledzi su razorili eu kosarku, samo se novac baca u bunar.. Zali boze sta nasi klubovi placaju a igraca za reprezentaciju nemamo...
J

Jaxyz

pre 1 dan

Kako ono kazemo, zemlja kosarke... a u nasa dva kluba 10 i 15 stranaca i tako godinama u nazad... svake godine bar jedna nova bolnica da se napravi... a da nije to od poreza.. leba i igara... stim sto i lebac sve skuplji

Slobodan Milojkovic

pre 1 dan

Mnogo para, a malo kvalitetnih igraca na trzistu.

Kostelo13

pre 1 dan

Koledž košarka od kad je promenila pravila za finansiranje i sponzorisanje igrača( tj od kad su ti klinci krenuli milione da zarađuju) evropska košarka nije krenula da gubi na kvalitetu baš ali nema više da iskoči neki mladi košarkaš i da razbija pošto svi preko bare završavaju što je baš šteta

Radojkovic Milos

pre 1 dan

Nije mi jasan potez dovesti Larkina....
Ž

Žitko_Jakovljević

pre 1 dan

Montero prevara od igrača. Boljih ima kod mene u Žitku
J

Jokkss00

pre 1 dan

ovo ce bas dobra sezona da bude

human

pre 1 dan

Biće opet miliona bačenih u bunar

Mirko Zlatanović

pre 1 dan

bice dobra sezona. videcemo
P

Pavle13072014

pre 1 dan

Nikad jaca evroliga.
Y

Yo.dorro

pre 1 dan

Ne slazem se, jer je ovo istih 30ak jakih igraca koji migriraju iz kluba u klub.
S

Saturn

pre 1 dan

Jedno je sigurno da Veciti opet nece igrati bitnu ulogu

Aleksandar Virijevic

pre 1 dan

Obožavam evroligaške timove...

Marko Zigerige

pre 1 dan

Po ovome već se uglavnom znaju prve 8 ekipe, ovo ostalo gusta borba za plej in. Najbolje da blizanci ne bacaju pare jer nema ništa od uspeha.

Pa dodo sam

pre oko 23 sata

Naši čekaju taj čuveni NBA Cut, I onda pokupe neki NBA otpad koji mesecima ne može da se navikne na to da se u evropi sviraju koraci, da se svira nesportska za faul u kontri, da ne možeš da uzimaš divlje šuteve...

Uskekruske

pre 1 dan

Videcemo gde ce ko
1

122331

pre 1 dan

Jedno je sigurno, svi će se sprdati sa instalacijom

ineska

pre 1 dan

ovi su tek ludi.
N

Natalii29

pre 1 dan

bolje je i odma preci sve nego posle razmisljati