Komentari na vest

Proradio šampionski gen: Marko Gudurić zapalio mrežice i doneo Armaniju titulu

Realan lik

pre 8 dana

Ali nije imao najsjajniju sezonu, reklo bi se da je vreme za povratak kuci.
M

Marko2333

pre 8 dana

bravo bravo Gudura majstore
V

Veljabatica

pre 8 dana

bravo GUDURA LEGENDOOOO
j

jokabejbe

pre 8 dana

to je nas gudura jako jako vredan igrac za reprezentaciju
S

Stojankamasina

pre 8 dana

bravo Gudura legendooo
T

Tamara238

pre 8 dana

bravo bravo cestitkeeee
S

Slava222

pre 8 dana

bravo momcima, sve cestitke
S

Slaviša Trifunović

pre 8 dana

Znamo Gudurića, velikan.💪🇷🇸
m

mozzart50

pre 9 dana

Bravo i cestitke!
P

Predrag Petrovic

pre 9 dana

bravo za guduru mora da zaigra bolje u replki

n p

pre 9 dana

Guduric odigrao jako dobru utakmicu

Sele Fejzic

pre 9 dana

Markoko najbolji si idemo dalje ne daj se

Dusan Milenkovic

pre 9 dana

sam im doneo titulu
R

RendiOrton13

pre 9 dana

Odigra jednu vrh, pa narednih deset ne postoji
D

Djordje135

pre 9 dana

Brsvo gudura majstore
M

Mara992

pre 9 dana

Zato za reprezentaciju nista kao i vecina
B

Basketas

pre 9 dana

On i Milutinov nikad nista za reprezentaciju

Dacha90

pre 9 dana

bar se pojavi da igra za reprezentaciju

jovan1111

pre 9 dana

Kad ga hoce onda ga hoce
X

X

pre 9 dana

Dzordan nas Gudura #23... Dva puta je pokopao reprezentaciju, protiv Nemaca i na zadnjem evropskom protiv Finaca... Prosecan i limitiran igrac, toliko ishajpovan da je to strasno...
A

Apsolutno nisi

pre 8 dana

U pravu. Prvo, nije ishajpovan, momak igra u EL i realno je u nekih TOP20-30 košarkaša Evrope i to je to, a to što bi mi da on bude Durent je naša pogrešna slika. Takođe, ako ti je na terenu Jokić, onda ne rešava Gudurić kada se lomi, a to je do Jokića i selektora. Isto protiv Amerike, kao Dobrić promašio, ok, jeste bio sam, realno trebao je da pogodi, ali Jokić i Bogdan su šutirali 3od16 za tri poena čini mi se, šta je sa tim? Njih dvojica ispod 20%, a Dobrić 50% i Dobrić kriv?

kiki044

pre 9 dana

A kad igra za reprezentaciju kos nemoze da ubaci
R

Redjineli

pre 9 dana

Da ti nije palo na pamet slicajno da je pritisak igranja za 2x svetskog i 3x evropskog sampiona MALO veći nego igrati za bilo koji klub???
T

TuzniBauk

pre 9 dana

Tri trojke za Srbiju, svaka čast Gudura još uvek ima taj x faktor
V

Vlada9111

pre 9 dana

Zato su ga i doveli, doktor!

user7777

pre 9 dana

Dolazi u zvezdu brate moj dobri!

sonee06

pre 9 dana

zavrsen igrac, voleo bih da ga gledam u zvezdi opet

dinom555

pre 9 dana

Svakako mislim da on sam nije srecan u Armaniju i da to bude Zvezdin adut za njegovim dovodjenjem.
Bravo majstore nas covek