Komentari na vest
Proradio šampionski gen: Marko Gudurić zapalio mrežice i doneo Armaniju titulu
Realan lik
pre 8 dana
Ali nije imao najsjajniju sezonu, reklo bi se da je vreme za povratak kuci.
M
Marko2333
pre 8 dana
bravo bravo Gudura majstore
V
Veljabatica
pre 8 dana
bravo GUDURA LEGENDOOOO
j
jokabejbe
pre 8 dana
to je nas gudura jako jako vredan igrac za reprezentaciju
S
Stojankamasina
pre 8 dana
bravo Gudura legendooo
T
Tamara238
pre 8 dana
bravo bravo cestitkeeee
S
Slava222
pre 8 dana
bravo momcima, sve cestitke
S
Slaviša Trifunović
pre 8 dana
Znamo Gudurića, velikan.💪🇷🇸
m
mozzart50
pre 9 dana
Bravo i cestitke!
P
Predrag Petrovic
pre 9 dana
bravo za guduru mora da zaigra bolje u replki
n p
pre 9 dana
Guduric odigrao jako dobru utakmicu
Sele Fejzic
pre 9 dana
Markoko najbolji si idemo dalje ne daj se
Dusan Milenkovic
pre 9 dana
sam im doneo titulu
R
RendiOrton13
pre 9 dana
Odigra jednu vrh, pa narednih deset ne postoji
D
Djordje135
pre 9 dana
Brsvo gudura majstore
M
Mara992
pre 9 dana
Zato za reprezentaciju nista kao i vecina
B
Basketas
pre 9 dana
On i Milutinov nikad nista za reprezentaciju

Dacha90
pre 9 dana
bar se pojavi da igra za reprezentaciju
jovan1111
pre 9 dana
Kad ga hoce onda ga hoce
X
X
pre 9 dana
Dzordan nas Gudura #23... Dva puta je pokopao reprezentaciju, protiv Nemaca i na zadnjem evropskom protiv Finaca... Prosecan i limitiran igrac, toliko ishajpovan da je to strasno...
A
Apsolutno nisi
pre 8 dana
U pravu. Prvo, nije ishajpovan, momak igra u EL i realno je u nekih TOP20-30 košarkaša Evrope i to je to, a to što bi mi da on bude Durent je naša pogrešna slika. Takođe, ako ti je na terenu Jokić, onda ne rešava Gudurić kada se lomi, a to je do Jokića i selektora. Isto protiv Amerike, kao Dobrić promašio, ok, jeste bio sam, realno trebao je da pogodi, ali Jokić i Bogdan su šutirali 3od16 za tri poena čini mi se, šta je sa tim? Njih dvojica ispod 20%, a Dobrić 50% i Dobrić kriv?
kiki044
pre 9 dana
A kad igra za reprezentaciju kos nemoze da ubaci
R
Redjineli
pre 9 dana
Da ti nije palo na pamet slicajno da je pritisak igranja za 2x svetskog i 3x evropskog sampiona MALO veći nego igrati za bilo koji klub???
T
TuzniBauk
pre 9 dana
Tri trojke za Srbiju, svaka čast Gudura još uvek ima taj x faktor
V
Vlada9111
pre 9 dana
Zato su ga i doveli, doktor!
user7777
pre 9 dana
Dolazi u zvezdu brate moj dobri!
sonee06
pre 9 dana
zavrsen igrac, voleo bih da ga gledam u zvezdi opet
dinom555
pre 9 dana
Svakako mislim da on sam nije srecan u Armaniju i da to bude Zvezdin adut za njegovim dovodjenjem.
Bravo majstore nas covek





_i_Majkl_Amir_Muriljo_(Panama).jpg.webp)


