Komentari na vest

Raspričao se Megin jednorog: Sanjam da budem Jokić, ljudi me pitaju da li jedem lenjire

C

Coa97

pre 2 meseca

Talentovan decko, samo napred!
S

Saturn

pre 2 meseca

Super odigrao proziv Zvezde u finalu kupa , ima mekanu ruku , lepo sutira trojke na tu visinu

Michael Simpson

pre 2 meseca

Pa iskreno bas kao Jokic tesko ali ako se trudis i vezbas mozes da doguras ko zna gde tako da videcemo.

daleabs

pre 2 meseca

Samo nek napreduje

Goran Radovanovic

pre 2 meseca

Samo nek gura u karijeri,vidimo da je okej

Otac Makarije

pre 2 meseca

Hehehe bas me nasmeja, pitaju me da li jedem lenjire 😁

Ranijeri

pre 2 meseca

Svako zeli da bude kao Jokic..

Идемо даље

pre 2 meseca

Mali je veliki talenat.

quaresmaaa

pre 2 meseca

Samo nek napreduje

Ivana Radovanovic

pre 2 meseca

Samo nek se trudi,vidimo da je okej

GostO

pre 2 meseca

Zvezdo, ne cekaj

Kanidja99100

pre 2 meseca

sve najbolje decko
S

Sale22

pre 2 meseca

Po intervjuu vidim da je dobar decko zelim mu svu srecu u karijeri!