Komentari na vest

Real Madrid u nikad gorem kanalu

Aleksandar Bezbradica

pre oko 1 mesec

Real Madrid je ruku na srce odigrao solidan meč u finalu

Brutal92

pre oko 1 mesec

Драго ми што ништа неће освојити

FiumenBG

pre oko 1 mesec

lako je mwni za njih...

Valent

pre oko 1 mesec

Bravo OLYYYY visca barca

atisitaj?

pre oko 1 mesec

u sto mi je drago sto su pukli bozeeeee
K

KRKI 888

pre oko 1 mesec

Real Madrid niko ne voli! Oni su najveći muljatori, malverzacije, u prevodu ako ne može milom onda će mo na silu. Najodvratniji su sportski kolektiv na svetu... Ne kaže se džabe, sve se vraća sve se plaća, KAD-TAD.... Sportski pozdrav svima!
c

cv

pre oko 1 mesec

dzaba hejtujete Real kada je on došao do finala a po vama je i to neuspeh
j

jovandimitrovic

pre oko 1 mesec

reealne najjaci si

Novi

pre oko 1 mesec

Uzeli bi Evroligu da ih sudije nisu pokrale realno, a osvojice Endesu jer su jaci od Barselone i Valensije.

Mozzart N

pre oko 1 mesec

celu sezonu kradu i sad kad pokrali malo njih bune se...Haos su
V

Vvdhnb

pre oko 1 mesec

Najodvratniji kolektiv na svijetu. Najvise kradu, a zale se

Ikebana

pre oko 1 mesec

Ni tu nece nista uraditi,ne zivi se od stare slave
k

krcma4

pre oko 1 mesec

pokraden protiv olija,zasluzili su da dobiju
N

NR

pre oko 1 mesec

Evo bas placem za njih. Dabogda vise nikada uzeli EL!