Komentari na vest
Real Madrid u nikad gorem kanalu
Aleksandar Bezbradica
pre oko 1 mesec
Real Madrid je ruku na srce odigrao solidan meč u finalu
Brutal92
pre oko 1 mesec
Драго ми што ништа неће освојити

FiumenBG
pre oko 1 mesec
lako je mwni za njih...
Valent
pre oko 1 mesec
Bravo OLYYYY visca barca
atisitaj?
pre oko 1 mesec
u sto mi je drago sto su pukli bozeeeee
K
KRKI 888
pre oko 1 mesec
Real Madrid niko ne voli! Oni su najveći muljatori, malverzacije, u prevodu ako ne može milom onda će mo na silu. Najodvratniji su sportski kolektiv na svetu...
Ne kaže se džabe, sve se vraća sve se plaća, KAD-TAD.... Sportski pozdrav svima!
c
cv
pre oko 1 mesec
dzaba hejtujete Real kada je on došao do finala a po vama je i to neuspeh
j
jovandimitrovic
pre oko 1 mesec
reealne najjaci si
Novi
pre oko 1 mesec
Uzeli bi Evroligu da ih sudije nisu pokrale realno, a osvojice Endesu jer su jaci od Barselone i Valensije.
Mozzart N
pre oko 1 mesec
celu sezonu kradu i sad kad pokrali malo njih bune se...Haos su
V
Vvdhnb
pre oko 1 mesec
Najodvratniji kolektiv na svijetu. Najvise kradu, a zale se
Ikebana
pre oko 1 mesec
Ni tu nece nista uraditi,ne zivi se od stare slave
k
krcma4
pre oko 1 mesec
pokraden protiv olija,zasluzili su da dobiju
N
NR
pre oko 1 mesec
Evo bas placem za njih. Dabogda vise nikada uzeli EL!







_(1).jpg.webp)
_Cropped.jpg.webp)