Komentari na vest
Real se nije oporavio od finala EL: Blankosi ostali bez goriva i upisali četvrti uzastopni poraz
Katarina Radulaški
pre 29 dana
Pobedio je ko je bio bolji
b
baskonijA
pre oko 1 mesec
Omoruji idealan igrac za vecite, jak na postu uz ledjnu tehniku , dobar defanzivac i sjajan atleta ima sut vani , uz korekcije nekog pismenog trenera postao bi igrac tipa Kabengele.

Meda74
pre oko 1 mesec
Uh što mrzim Real!
r
raspucin11
pre oko 1 mesec
Ne cudi sto su upali u losu seriju.Ne samo da su pretrpeli bolan poraz nego su i iscrpljeni i fizicki i psihicki.
Real je obezbedio pol poziciju pred plej of i sad se zajebavaju
F
Fanste933
pre oko 1 mesec
hmm, pa zanimljivo bas, napreduje svakim danom
henryhuver
pre oko 1 mesec
Steta za Real, ocigledno nesto ne stima.
N
Nezz63
pre oko 1 mesec
Teško je se oporaviti psihički posle onakvog poraza u finalu Evrolige. Tako blizu a tako daleko su bili od titule.
n
navijač czv
pre oko 1 mesec
Kada se završi EL sve ekipe polako ali sigurne gube fokus kraj Maja je skoro pa će Jun kvalitet košarke značajno opada ali Reala teško neko u seriji na 3.dobijene može dobiti tako da 95% uzimaju titulu u Acb Ligi....
Boki Nikcevic
pre oko 1 mesec
Bolan poraz nema sta
nenanena2
pre oko 1 mesec
Ovo se i očekivalo nakon isrpljujućeg meča u finalu Evrolige
D
DjolePartizan12
pre oko 1 mesec
Očekivano. Težak udarac je bilo ono finale.
Slavko Ćosić
pre oko 1 mesec
treba računati više faktora , zamor materijala , gubitak od Olimpijakosa a i sigurno prvo mesto . takoo .
q
qqq
pre oko 1 mesec
Bitno da se pljuje i pise, sta njih briga za to sto si naveo





_i_Majkl_Amir_Muriljo_(Panama).jpg.webp)


