Komentari na vest
Šta će uraditi Denver na draftu? Primarni zadatak - pronaći novo krilo
d
dekismeki
pre oko 22 sata
Koa Pit je sjajan talenat,odlično krilo, velikih predispozicija....
Vuk
pre 1 dan
Ништа као и обично.
r
rea
pre oko 22 sata
Stvarno nikad ništa na draftu nisu uzeli dobro, samo su celu franšizu na tome izgradili i uzeli titulu - Jokić, Džamal, Porter, beli Braun, Votson... možda i tim koji najbolje bira na draftu zadnjih 10-15 godina, ali je problem to što nakon ruki ugovora preplaćuju svoje igrače, tj precenjuju ih, a drugi problem im je što Jokić tokom plej-ofa ne može stolicu da sačuva, isto kao i Džamal, i onda dođu u situaciju da ako njih dvojica kombinovano nemaju 60 poena i 20 asistencija - Denver ne može pobediti.
Ivan L
pre 1 dan
Ma kakvi gotovi su oni. Prosli su zlatni dani sto im je malo Jokic udahnuo zivot u tu seosku fransizu.
b
bastoni5551
pre 1 dan
Zalgiris hoće da se nametne u sav vrh,imaju dobar tim na raspolaganju
M
Marko206
pre 1 dan
Ma ako nema srbina dzaba im draft i ostali pikovi.
Uskekruske
pre 1 dan
Nece nista sigurno
Mihajlo Milenkovic
pre 1 dan
Trebace im neko pojacanje, ali neko ko zna sta radi.
Petar Lukić
pre 1 dan
Ako dovedu dobra pojačanja ovo može da bude Denverova godina
B
Bobby Donchic
pre 1 dan
koga briga za Denver??!!
Pocinje da mi bude zao Jokare
U
U tem budjavom sokaku
pre 1 dan
Uradice isro kao i do sad!
Upropastice jednog od najboljeg igraca kosarke svih vremena i baciti sansu da od denvera naprave klubcinu umesto kosarkaskog patrljka kao sto i jeste,na zalost!
A i on je kriv delimicnoza to upropascenje !
Jbg
Vanja Bonderovic
pre 1 dan
Majami samo ato klub nije prodao bucksima
j
jeka22
pre 1 dan
steta za jokica sto ne mogu da naprave iole dobar tim
r
rea
pre oko 22 sata
Imaju bukvalno najjačim tim u ligi oko njega, možda je problem malo i u njemu? Možda ipak moraš nekad i odbranicu da odigraš da bi uzeo više šampionskih titula, osim one jedne koja je došla slučajno, jer su se svi ispovređivali tokom tog plej-ofa, pa mučemi Majami, kao 10. tim istoka, završio u velikom finalu?
p
plavacc
pre 1 dan
svi znamo da neće urade ništa kao i uvek.tj hoće,da preplaćuju invalide rada da spavaju po bolnicama








