Komentari na vest

Šta Džons donosi Zvezdi?

Matija Milutinovic

pre 41 minuta

Nista joj ne donosi ustvari
P

Predrag Petrovic

pre oko 1 sat

koliko se je razumem u kosarku tesko da moze bilo sta novo da donese
R

RTZ

pre oko 2 sata

Ne zanima me. Kada odlučite da date minutažu bar dvojici domaćih mladih igrača i starijima koji su već u sastavu, javite se. Imam jedan život i ne bih da ga trošim na navijanje za timove skrpljene od stranaca.

JEJICA

pre oko 2 sata

Koliko ja znam...ne donosi baš ništa

Zvezda u mom ♥️

pre oko 2 sata

Welcome to Red Star Belgrade Chris Jones!!!
a

aaaaaaauuuuu breeee

pre oko 3 sata

Donosi plej in, možda

Marko Marjanovic

pre oko 3 sata

dobro pojacanje

Pobogu...

pre oko 3 sata

"nešto od ničega". Nešto ni od čega.
Z

Zulu warriors

pre oko 4 sata

Odličan plej ,u rangu ako ne i bolji od Kodija ali nama treba još jedan plejmejker takve klase,nadajmo se samo da nije Pajola jer je gori i od Jaga

Sloba

pre oko 4 sata

donosi odlicne stvari

kaligula89

pre oko 4 sata

donosi samo troskove i nista vise
A

Anti Miško

pre oko 4 sata

Sigurno ne donosi kvalitet. Donosi proviziju za Miška
A

Aca LJotic 89

pre oko 4 sata

Ajde da se pokaze.
s

srecan

pre oko 4 sata

Nista sta ce doneti ekipi koja nikada nije videla plej of pobedu u istoriji
D

Doce

pre oko 2 sata

Ne mlati...!!!...
C

Commodore

pre oko 4 sata

Znatno bolji i pouzdaniji šut za tri od Kodija bolji protok lopte od Kodija, Lošiji u defanzivi od Kodija , verovatno i podlozniji povredama od Kodija. U kratkim crtama, teško da smo mogli boljeg igrača da nadjemo kao zamenu za Kodija kada se tržište realno pogleda.

sorak96

pre oko 4 sata

barem da se nadamo da ce da donese 10 plus poena na utakmici

DarthVader

pre oko 4 sata

Kad počnu priče o domaćim igračima, počnem da shvatam da je logika ovde odavno otišla dođavola. Prvo, Partizan i Zvezda NISU JEDINI srpski klubovi. Mega, FMP. Spartak, sve puno domaćih igrača, pa ne vidim da haraju po Evrokupu ili FIBA ligi šampiona. Naprotiv. Zamislite prvu petorku Zvezde - Miljenović, Dobrić, Kalinić, Davidovac, Plavšić, ili Partizanovu - Bošnjaković, Nakić, Marinković, Lakić, Pokuševski. Pa ovi timovi bi se borili da osvoje pobedu samo u međusobnom duelu. Ajde, vi koji želite domaće igrače, sastavite tim od domaćih igrača (bez onih iz NBA) koji bi u Evroligi bili konkurentni za više od ispaše na poslednjem mestu ??? Micić?? Avramović?? Gudurić?? Petrušev?? Milutinov?? Pa da sastaviš sve ove iz Evrolige u jedan tim mi sa tim timom ne bi mogli ni do desetog mesta. A koštaju više nego stranci. I pogledajte gde nam stasavaju najbolji mladi igrači ??? Španija, NCAA, Italija i pogodite zašto ???
R

RTZ

pre oko 2 sata

A ne, nećemo tako da se igramo. Vi koji zagovarate ove prosečnim i luzerskim strancima natovarene skrndelje od timova poput prošlogodišnjeg treba da nam kažete koje su nam to oni uspehe doneli. Ah, da, znam, za sve je kriv Saša Obradović do kraja sveta i veka. Verovatno će biti kriv i kada ovaj Ibon Navaro tamo oko NG bude imao skor 6:13 u EL. Domaće trofeje očigledno više niko i ne pominje, prioritet nam je EL u kojoj pokušavamo da se probijemo sa strancima koji u 3 banke nisu kršten trofej u karijeri osvojili.
K

Killy

pre oko 4 sata

Meni je najbitnije da imamo trenera sa vizijom, konacno smo doveli nekog ko ovde nece imati mnogo veza sa emocijom, postovace klub ali pre svega radice svoj posao. Igraci...hmmm...Veliko je mesetarenje na trzistu trenutno, Dubai ce recimo imati mozda i najbolji tim po imenima ali ako ne ubodu sa trenerom i ako to ne legne, opet nece uci ni u top 10. Uvek sam vise za dobrog trenera, nego za neke zvezde u timu...To remeti hemiju, neko igra za pola miliona a neko za 2 ipo, to nije dobro...Po meni zadrzati sve domace igrace, Kalinic, Dobric, Davidovac, Miljenovic, pa i Plavsica, ipak se svaka titula pise i po tome ceni uspeh neke sezone. Plus Djurisic, mozda jos neko Guduric npr.,prica se o Miroticu i Vucevicu, to bi okrenulo situaciju za 360 stepeni...Realno tesko.
n

navijač czv

pre oko 4 sata

DA LI OVA UPRAVA ŽELI ISKORAK I BOLJU SEZONU POKAZAĆE JEDNA STVAR A TO JE DA LI ĆE NAM PRVI PLEJMEJKER BITI NEKI DAJ BOŽE FAKU KAMPACO ILI PROSEČNI PAJOLA - PISAO SAM I RANIJE MONEKE NE SME DA OSTANE U CZV NOSI IZUZETNO NEGATIVNU ENERGIJU ČIM MU NEŠTO NIJE PO VOLJI KRENUĆE DA PROZIVA IBONA PO PODKASTIMA LUPAJTE MI MINUSE SLOBODNO ALI OSTANAK MONEKEA I NVORE NIJE DOBAR ZA NAS TJ ZA ZVEZDU....NVORA MOŽE I 40 DA UBACI ALI IGRA ZA SEBE EGOMANIJAK KLASIČNI ODBRANU NE PIPA ALI DOBRO AKO PROSPU I 3.SEZONU SAMI ĆE BITI KRIVI POŠTO ODGOVORNOSTI NEMAJU NIMALO.

Slavko Filipovic

pre oko 5 sati

Odnosi mnogo para...a sta donosi...niko to ne zna

kiboooo

pre oko 5 sati

Promasaj u najavi

KuukYY

pre oko 5 sati

bolji od mekintajerqa

[email protected]

pre oko 5 sati

"Pa šta ima gospođo, nema ništa".
o

ogiibk

pre oko 5 sati

Odlično pojacanje za zvezdu
d

divosn

pre oko 5 sati

Jubilarna 12. sezona prisustvovali smo preko 100 bombi i pojacanja ali uvek isto

sikm1

pre oko 5 sati

nadajmo se najboljem

[email protected]

pre oko 5 sati

ne moze on da zameni Kodija.Dajte satoranskog
Š

Šiljokuran

pre oko 5 sati

Došao DŽONS,PAJOLA a gde je tu Stefan MILJENOVIĆ,opet nema srpski igrača,Djurišić,Kalinić,Dobrić,Davidovac,koliko će njih biti u 12?,opet imamo samo ime ZVEZDA.Bilo koliko da se pojačano,mi i komšije Partizan teško da budemo medju 10,jer su se i ostali klubovi baš pojačali.Zašto nam treba EL,skoro veći deo budžeta daje država,prošle godine bilo preko 20 mil,a sada bez 35 slabo bi bilo.
B

Bogoljub Gagic

pre oko 5 sati

Posteno i realno, ne donosi nista.
R

Realno istina

pre oko 3 sata

Ali ce otici sa gomilom pehara medalja prstenova...
m

milena11.11.

pre oko 5 sati

Svi koji ostanu i svi koji dođu donose Zvezdi maksimum borbu za 10 mesto.Već 15 godina je to nisu ništa veće uradili pa što bi sada.

Stojan Bušatović

pre oko 6 sati

Apsolutno ništa
M

Mile g

pre oko 6 sati

Donosi jos jedan finansijski udar na gradjane Srbije. Sramotno. Nikad oprostiti nikad zaboraviti ko je i sta takozvana zvezda i koliko je opljackala ovaj narod!

Harley Davidson

pre oko 5 sati

Mnogo si ti bitan faktor. 🤣
j

jjjoksa

pre oko 6 sati

nisam verovao da ću ovo ikada reći, ali ja stvarno gubim strpljenje s ovim klubom. ponovo natrpavanje tima strancima koji će praviti klanove i smenjivati trenere koji im podviknu. u najavi još veće marginalizovanje domaćih igrača. takođe, i najvećem neznalici je jasno da je ostanak osovine nwora-butler-moneke put ka još goroj sezoni. jasno je da ovde nema ništa od uspeha ni sledeće sezone, ali me mnogo više brine u kom stanju će se klub probuditi posle ove noćne more i godina jezive selekcije i zanemarivanja domaćih igrača.

Losmaaa94

pre oko 6 sati

Вјероватно главобољу

Miki Milikic

pre oko 6 sati

odlican igrac za zvezdu

RodjenLoš

pre oko 6 sati

da ne kažem šta on donosi zvezdi
П

Па...

pre oko 5 sati

...да не кажем шта ће дати Партизану 😂😂😂
O

OptimusPrajm

pre oko 6 sati

Donosi vatru, strašan suter je u pitanju
i

ivana9997

pre oko 6 sati

Dobar je igrac ali kodi miler je bolji realno
D

Dzoe

pre 17 minuta

Navedi jednu bitnu ili vaznu utakmicu koju je Kodi odigrao dobro?
S

Skeva123

pre oko 6 sati

Ne znam sto se ne potpise par mladjih igraca od oko 25 godina Evroliga polako postaje liga penzionera.
E

Enzo

pre oko 6 sati

nažalost očigledno neće biti nekih "većih" pojačanja kako se piše. Džons je generalno dobar ali je ogromno pitanje da li je za prvog pleja. Pajola ako dođe, ne znam šta bih rekao, težak promašaj po meni. Ne uliva poverenje ovo za sad u bolju sezonz

Dejan Jevtic

pre oko 7 sati

Mislim da ce biti dobro pojacanje, veoma kvalitetan igrač..
R

Raša P

pre oko 7 sati

Puno političara u komentarima.
E

Enzo

pre oko 6 sati

nije puno političara druže, nego ima nas realnih navijača koji odvajamo stalno fin novac da bi putovali i da bi gledali Zvezdu u Evroligi i Aba. Kao redovan posetilac domaćih utakmica može se dati objektivan komentar valjda?
S

Snovi o TOP 8

pre oko 7 sati

Stigao Nejpir,paljevina medju navijacima,bice cuda,stigao i Faku opet paljevina i opet nista od cuda evo ga sad Kris Dzons....opet paljevina i opet nista...a pusti snovi o TOP 8 i dalje ostaju.Ali nema predaje - bice na kraju sledece sezone ono vise od decenije izgovarano SLEDECA SEZONA - TO JE"TA"SEZONA!!!

RealNo1

pre oko 6 sati

Хоће бити дочек за Жељка?
Н

Немојте ме разочарати

pre oko 6 sati

@РеалНо1 Не само да ће га дочекати него ће из секунде у секунд пратити његов лет из Атине. Као ономад! Очекујем хиљаде гробара на аеродрому
N

Natalii29

pre oko 7 sati

mozda je i dobro za njih sve
M

Mile Dragic

pre oko 7 sati

Donosi joj finansijske probleme. Drugo nista

Bojsa2

pre oko 7 sati

Apsolutno nista! Gomilaju se prosecni igraci. Cak sto vise,presek ka donjoj zoni. Davidovac,Dobric,Pajola,Kenan ahahhahahahah,Karter,Nwora koji ne postoji u odbrani,Batler,Bolomboj,Rivero...kanal! Jos malboro i vinjak da budu glavni sponzori i to bi bilo to.
J

Janaćko

pre oko 6 sati

Čak šta više je poštapalica, ali ti ne znaš šta je to. Takođe se kaže Marlboro a ne Malboro. Ali ni to ne znaš jer purnjaš Drinu bez filtera.

❤️❤️❤️

pre oko 6 sati

Vidim da si veliki poznavalac pa rekoh da ti odgovorim... Kenan i Bolomboj vise nisu u Zvezdi, Pajola jos uvek nije a mozda nece ni biti a mozda i hoce, videcemo. Papi Rivero 90% odlazi iz Zvezde tako da od svih nabrojanih ne ostade nista, a od ovih sto si jos spomenuo Nvora bi bio rado vidjen u skoro svim klubovima Evrolige ali na vasu zalost bice u Zvezdi i ove godine i nadam se da ce trener uspeti da ispegla njegove manjkavosti u defanzivi sto Obradovic nije znao. A sto se tice Kartera verujem da ce ove sezone biti igrac sa pocetka prosle, jako dobar i potentan strelac koj je kod Navara bio najbolji igrac pre dve sezone... Ali polako verujem da uz kostur koji ostaje doci jos dobrih igraca a pre svega da ce Novi trener uspeti da napravi dobru hemiju u ekipi.
D

De facto

pre oko 7 sati

Ja bi postavio pitanje šta odnosi i koliko iz Zvezde,a ne šta donosi,,,
i

icapopara75

pre oko 7 sati

Pa pojačanje valjda, što bi dolazio.
M

Marko Živac Gornji Grad

pre oko 7 sati

Dobar igrač, samo treba da se uklopi u Navarov sistem.
П

Па...

pre oko 7 sati

...браћо гробари, овај ће да вас оседла 😂😂😂
П

Па...

pre oko 7 sati

...ако Наваро има освојене две ФИБА Лиге шампиона, а Партизан само једну, да ли то значи да је Наваро дупло већи у европским оквирима од Партизана? 😂😂😂
Å

Åpåpåæøåæøø

pre oko 7 sati

Prvo Obradovic i Obradovic, pa onda spanac vs spanac, sada Jones vs Jones. Copy KK evropski sampion paste klub bez pobede u top 8. Velika si zvezdo.
П

Па...

pre oko 7 sati

...није баш тако, кад сте ви довели Турчина, ми смо довели Грка 😂😂😂
K

Kapiš?

pre oko 7 sati

Partizan dovede turčina a Zvezda Grka.

[email protected]

pre oko 7 sati

Vrlo verovatno nista, samo velike rashode
П

Па...

pre oko 7 sati

...увек можемо да му дајемо плату, а он да игра за Хувентуд, као брат Џабари 😂😂😂

Most

pre oko 7 sati

Videcemo - nije bio los prosle sezone

Aleksandar Virijevic

pre oko 7 sati

Fenomenalan igrač, sjajan.
D

Dzontra84

pre oko 7 sati

Zašto bacate pare NARODA, bolje je da ste isforsiraloli nekog igrača iz naše škole nego što ste pokupili istrošenog igrača i spiskali min 500 k za sezonu!
B

Brkonja

pre oko 7 sati

Ovo samo kod nas ima da se sipa u KK i FK Zvezda istovremeno i dovode pojacanja,pa to ni u Realu nema takva desavanja.
П

Па...

pre oko 7 sati

...Звезда бар оправдава уложено, за разлику од фењераша 😂😂😂
G

Gradjanin.

pre oko 7 sati

Nama donosi novog milionera i i trosak.
C

Cika Pera

pre oko 7 sati

Donosi poskupljenje goriva i akcizne robe.

FiumenBG

pre oko 7 sati

kakav Pajola , imas Miljenovica koji je slican tip igraca. Zvezdi treba prvi plej...
D

Doce

pre oko 6 sati

Kakav Miljenovic ima jedan dribling i to ga skonta malo dijete a sut ko u srednjoskolca.
R

Redjineli

pre oko 3 sata

Zar mislis da bi španac došao da ga farbaju? Druze on bira pojačanja i odgovara za rezultate, sta ti nije jasno?
D

Drug Selja iz komiteta

pre oko 7 sati

Donosi samo rupu u drzavnom budzetu i plac srpske nejaci i penzionera.

Radojkovic Milos

pre oko 7 sati

Ne donosi ništa,druga opcija u Hapoelu prošle sezone, ako nije bio i treća...nisam zadovoljan.
i

icapopara75

pre oko 7 sati

A koliko je to u parama molim vas.

Marko Zigerige

pre oko 7 sati

Ako se nije snašao u sistemu Martineza, kako će onda kod Ibona? Valjda oni guraju istu ili sličnu filozofiju?
F

FMP Zeleznik

pre oko 7 sati

"Ovo je svet jos nije video. Da neko ima 26 igraca, 5 trenera i pet strucnih stabova na platnom spisku i to sve u jednoj sezoni na racun gradjana Srbije.. Jos kada se na sve to doda i finansiranje eksp sudija i dnevnice za tapsace na utakmicama dolazimo do inpozantne cifre i budzeta od preko 50 miliona evra"

FiumenBG

pre oko 7 sati

zaokruzi na 100 miliona da suze budu vece! stipendisto casova ljubavi
U

UplakaniPenzioner

pre oko 5 sati

Iskreno da ima pravde i te desetine miliona što idu Partizanu trebalo bi preusmeriti na Zvezdu da sa budžetom 100 miliona nabija Željka Penjaroju 40 razlike

[email protected]

pre oko 7 sati

Доноси само трошак
P

Penzioner

pre oko 7 sati

Apsolutno nista ne donosi,mozda tu do 11 pozicije i to je to,a nam ce tek da se donese da sargarepa ima da skoci sa 160 na 180,pa de ima to da je skuplja sargarepa nego banane aman .

Kurcslus

pre oko 8 sati

Ako ne bude igrao odbranu nece doneti nista, kao Nwora i Batler.
Z

Zvezdaš 73

pre oko 8 sati

Odgovor šta nam donosi lezi u pitanju koncepcije ekipe. Ako je to prvi plej, drugi bude pajola a treći miljenovic, nisam optimista iako karter i batler mogu da pomognu. Ako dodje još jedan jak plej, to menja stvar dramaticno. Verujem da imamo kvalitet na 2, na 3 a da eventualno dopuna mora da se uradi na 4 i 5. U svakom slučaju odličan igrač bez istorije povreda. Dobrodosao
P

Prvaci Sveta

pre oko 8 sati

Svaka čast fenomenalno veliko bravo za upravu Crvene Zvezde dobro došao Chris Jones u Crvenu Zvezdu 🔴⚪🇷🇸
j

jzg

pre oko 8 sati

pravi moderni bek, odlicno
v

vukasin2015ks

pre oko 8 sati

donosi joj bankovni racun,na koji ce da leze ogromna plata..