Komentari na vest

Šta je zapravo gornja granica seleri kepa? Šampion u problemu, centar pakuje kofere

D

Dzondzulaaak3321

pre oko 3 sata

Pa ovi stvarno nisu normalni, kako monako ek jbt
d

djuka2025

pre oko 7 sati

nba liga jednostavno sa seleri kepom ne dozvoljava da neki sampion odbrani titulu jer vec sledece sezone tim izgleda potpuno drugacije

cima88

pre oko 7 sati

Moraće da menja državu takva tura

Denis Miljkovic

pre oko 8 sati

Svašta nešto se desava

SKIZ

pre oko 13 sati

На страну ови безмозгашки коментари на вести али- ово је очекивано. Не може да спакујеш да имаш врхунску петорку какви има Њу Јорк и да имаш и добре играче са клупе. То морају бити неки рукији или неко ко ће узети минимум новца.

mozzart-gost

pre oko 14 sati

Niksi će ponovo osvojiti ali za pola veka.
N

Nenad Petrovic

pre oko 14 sati

Svašta se dwsava ...
J

Janaćko

pre oko 14 sati

Ajde bre više vi botovi sa glupim komentarima za 1 fribet.