Komentari na vest
Šta je zapravo gornja granica seleri kepa? Šampion u problemu, centar pakuje kofere
D
Dzondzulaaak3321
pre oko 3 sata
Pa ovi stvarno nisu normalni, kako monako ek jbt
d
djuka2025
pre oko 7 sati
nba liga jednostavno sa seleri kepom ne dozvoljava da neki sampion odbrani titulu jer vec sledece sezone tim izgleda potpuno drugacije
cima88
pre oko 7 sati
Moraće da menja državu takva tura
Denis Miljkovic
pre oko 8 sati
Svašta nešto se desava
SKIZ
pre oko 13 sati
На страну ови безмозгашки коментари на вести али- ово је очекивано. Не може да спакујеш да имаш врхунску петорку какви има Њу Јорк и да имаш и добре играче са клупе. То морају бити неки рукији или неко ко ће узети минимум новца.
mozzart-gost
pre oko 14 sati
Niksi će ponovo osvojiti ali za pola veka.
N
Nenad Petrovic
pre oko 14 sati
Svašta se dwsava
...
J
Janaćko
pre oko 14 sati
Ajde bre više vi botovi sa glupim komentarima za 1 fribet.

_(1)_(1).jpg.webp)

_(1).jpg.webp)
_Cropped.jpg.webp)



