Komentari na vest
Sudbina Bogdana Bogdanovića se rešava u ponedeljak
F
Fanste933
pre 18 minuta
nadamo se da ce ostati, jer vredi
Z
Zvezda naravno
pre 21 minuta
Šteta što nikada neće zaigeati u klubu za koji navija. Želim mu da ostane u NBA i uzme pare.
P
Pazi
pre 22 minute
Naravno da će ostati u NBA. Ko misli drugačije taj se ne razume u košarku.
Aleksandar Bezbradica
pre 27 minuta
po svemu sudeći Bogdana žele da vidi u Panatinaikosu i Željko je izrazio želju da ga vidi u svom novom timu
B
BCS Šabac
pre 27 minuta
Koja mu je statistika zadnjih godina? Ništa bolju ulogu nije imao od Žana Tabaka i Ognjena Kuzmića samo što su ova dvojica osvajali šampionske prstenove u NBA.
N
Natalii29
pre oko 1 sat
Bogdan je jedan od boljih u karijeri
Z
Zograf
pre 22 minute
Kako mislite,jedan od boljih u karijeri?
Lix
pre oko 1 sat
Dodji u Pao majstore
mladen misic
pre oko 1 sat
Bogi doktor košarke
JEJICA
pre oko 1 sat
Bilo bi bolje da se Bogdanović vrati
nikola.p
pre oko 1 sat
Mislim da je ovo kolko da se piše i priča...ako ništa drugo neće Amerikanci da mu uskrate penziju sigurno.
Malilija031
pre oko 1 sat
Bolje mu je da ostane tamo
N
Nemanjasabac
pre oko 2 sata
Bolje da ostane tamo jer posle svega sto je pricano i za partizan i on sam, i kad bi dosao sad u evropu otisao bi kod zeljka tako da bi me razocarao i jedan i drugi a vec jedan jeste, ne mene nego sve grobare.
b
bozazvanipub
pre oko 2 sata
Bogdan kam tu red star bro
P
Partizan le
pre oko 2 sata
Izdao je nasu igokeu2
P
Papu Gomez
pre oko 2 sata
Што да не у неки јачи тим да буде подршка са клупе
Slavko Ćosić
pre oko 2 sata
Bogdane držim ti palčeve , nadam se da ćeš provesti još jednu sezonu a onda nazad u staro jato pa u penziju .
rajko vidic
pre oko 2 sata
Bolje za Bogdana da se vrati u evropu, dosta mu je NBA
P
Prti
pre oko 1 sat
To je kad kazes dosta sam vozio ferarija ajde sada trabanta..
Losmaaa94
pre oko 2 sata
Доктор кошарке, штета што није имао већу улогу у НБА
e
eng
pre oko 2 sata
Ako se vrati u Evropu i izabere PAO pre nego Partizan ne mora više nikad ni da se vrati u KKP
M
Markosss
pre oko 2 sata
Nebitan si kao i tvoj komentar.
@
@Markosss
pre oko 1 sat
a ti si mi bitan ko prubušen prezervativ što pliva Dunavom
@
@Markosss
pre oko 1 sat
haha slušaj ovog, a ti si mi bitan ko Srbija u globalnom ekonomskom poretku
П
Па...
pre oko 2 sata
...легендо, добродошао у свој клуб Панатинаикос 😂😂😂
@
@
pre oko 1 sat
On nikad nije igrao u Pao, sta lupas?
П
Па...
pre 43 minute
...није играо, али ће сада доћи да заврши каријеру 😂😂😂
ako ne ostane u nba dolazi u pao kod željka
m
metalika moj dobar
pre oko 2 sata
sad ce da se vidi koliko voli Partizan .Imas na racunu jedno 20 miliona i sad mozes lagano da dodjes u Partizan za milion godisnje da igras kuci u svom klubu i tu zavrsis karijeru .Malo li je milion u Srbiji ??Posle da ti se da funkcija kod nas i da te ljudi gledaju kao boga . Aj sad da vidimo
П
Па...
pre 42 minute
...Џабари у Хувентуду има 2,5 милиона из Партизана, а Богдановић да игра за милион 😂😂😂
Ruzica70
pre oko 2 sata
Nema sta da se resava ostajeee
_(1).jpg.webp)
_Cropped.jpg.webp)






