Komentari na vest
Treneri ponovo vode glavnu reč
b
bajazitbajazit12
pre 4 dana
dobri treneri iskreno, ali nemam neko ocekivanje ni od ove sezone
S
Stojankamasina
pre 4 dana
a kad to pa nisu vodili ?
b
bojana23
pre 4 dana
nema sta bice ovo dobre utakmice
b
biniccki
pre 4 dana
Skup sjajnih trenera, neizvesna sezona.
i
iske.4
pre 4 dana
Uvek su i vodili
Branislav Jovanovic
pre 4 dana
Bice prosek utakmice 3 sata kad se sve zahukta
djole.
pre 4 dana
Košarkaški treneri u Evropi vode glavnu rec i što ti treneri znaju da upropaste utakmicu i to kada ide sve dobro da to ne mogu niti jedni drugi treneri na ovoj zemaljskoj kugli u bilo kojem sportu.
SKIZ
pre 4 dana
Власници воде главну реч
Kurcslus
pre 4 dana
Dusko Vujosevic nas je napustio, Zeljko nas je izdao tako da je Andrea Trinkijeri ostao jedini gospodin.
i
iveljaaa
pre 4 dana
Dzaba, nikad nezasticeniji treneri
m
majster
pre 4 dana
Grcka ce sledece sezone da gori, sjajne ekipe i treneri
П
Па...
pre 4 dana
...делује да у грчки спорт улази озбиљна лова, не само у кошарку. Познајући Грке, биће ватрено.
r
rea
pre 4 dana
Spanulis je trener ranga Mihaila Uvalina, ali sa daleko manje iskustva.
b
bad
pre 4 dana
ćuti šta tek reći za ovu babu koja radi iz ljubavi!
ljiljana63636363
pre 4 dana
Jos i ako Sakota trenira Aek ove sezone
V
View
pre 4 dana
To što je Željko morao da ode nije samo Ostojina bruka... to je bruka izdajničkog UO. Niko njima ne brani da budu uz vlast ali ne i da prave štetu klubu. Najveći sponzor su navijači a oni ako imaju iole morala morali bi da podnesu kolektivnu ostavku. Da li im je sad jasno kakvog trenera i čoveks su oterali zarad anonimusa iz Prislonice.
ivanasud
pre 4 dana
Au ala ce da gori u Grckoj ive sezone
J
JaguarBog
pre 4 dana
E moja redakcijo, gde vam je Šakota? Bitno da ste dunstera Spanulisa stavili na baner
S
Saša_PFC
pre 5 dana
Od svih navedenih jedino je Trinkijeri sa timom kao sto je bio Partizan u tom trenutku napravio mesto bez ozbiljnih igraca.Ostali treneri igraju iskljucivo sa proverenim igracima i nak skupljima u Evropi a to nije bas naj pozitivnije sto moze da se desi u sportu.Setimo se generala Vujosevica koji je dominirao regionom sa Partizanom koji je u tom trenutku bio tim koji je iskljucivo pravio igrace.Obradovic je trener iskljucivo koji igra sa naj skupljim timom koji ke moguc a to nije ista stvar.Imamo primer Koprivice iz Partizana koga bi Vujosevic za dve sezone napravio naj boljim centrom evrope dok je ovako kod Obradovica izgubio 4.sezone i Zeljko ga upropastio.Obradovic ima veliki problem gde ga ego tera da bude veci od Partizana sto je nemoguce i kada je to video verujem da je namerno Patizan doveo na najnize grane.Sreca sto ke Partizan u ovom trenutku finansijski stabilan i klubski veoma dobro organizovan inace bi nas Zoc upropastio.Uvalio nam je za 4.godine sve naj gore sto je moglo da se desi sa jednim timom i otisao iz Partizana pljujuci sve oatale u klubu zbog ocajnih rezultata jedino je sebe stavio na pijadestal kao dobar momak a Partizan poslednji u EL.Zelim mu sve sto je uradio u Partizanu da sada uradi u PAO pa da vidimo koliko ce dugo da potraje...

urosh
pre 5 dana
У Грчкој само ПАОК! Баш бих волео да им Тринки свима помрси рачуне.
P
PRAVI LJUDI
pre 5 dana
Nadam se da će gospodin Trinkijeri jednoga dana biti selektor Srbije, a gospodin Bodiroga predsednik KSS.
z
zorz74
pre 5 dana
Znalo se da treneri podižu ekipu, ali su i odgovorni za poraz
N
Niknik357
pre 5 dana
U ovoj poker situaciji, mi neutralni smo za Trinkija 🇮🇹 italiano ciao ragazzi
G
Grof92
pre 5 dana
Sve za ljubav sve ko više daaaaa
D
Darkovazena88
pre 5 dana
Bice dobrih meceva u grckom prvenstvu

stefanaa14
pre 5 dana
ponovo vode glavnu reeec, hmmm
mozzart-gost
pre 5 dana
Treneri se logično precenili.








