Komentari na vest

Trinkijeri nastavlja da slaže kockice

G

Gost233

pre 24 dana

E moj Teo, seti se kako su te oduvali prošlog leta. Oduvaće te i sada, vrlo brzo.

Zika Zika

pre 24 dana

dobar tim sastavljaju
paok sledece godine ce igrati evroligu polako otom potom

Petar Kesic

pre 24 dana

pa vrlo moguce ako bude prosirenje igrace el paok

Vukelic David

pre 24 dana

trinkijeri sve bolji i bolji voleo bih da se vrati u partizan

stevica jovanovic

pre 24 dana

Bice to dobar tim
#

#

pre 24 dana

Mora da se Partizan stavi u naslov, i to ti je, iako je vest o transferu igraca iz Kanade

SKIZ

pre 24 dana

ЛЕТ ХИМ КУК!! АЈ СЕЈ ЛЕТ ХИМ КУУК!
a

ajde,

pre 24 dana

nadamo se boljim danima :D