Komentari na vest

Ući u glavu

Vuk

pre 11 dana

Никси освајају, 4-2 коначан резултат
M

MlađoL

pre 11 dana

San Antonio ovo odvodi u sedmu utakmicu, zapamtite šta sam rekao. Dobijaju naredne 2 i onda se rešava pobednik u sedmoj

Petar Lukić

pre 11 dana

Fox će se iskupiti sledeću utakmicu
R

Riki97

pre 11 dana

u ovom finalu neigra bas dobro ali dobro mlad je igrace on jos mnogo nba finala.

Nikolina Simic

pre 11 dana

Foxa sto je doveo ja ne znam, on nikada nista posebno nije uradio a u poslednjim tekmama kriticno..
M

Mata12

pre 11 dana

Fox je zatrpao sam sebe, pao mi je u ocima skroz
K

Kalabasas

pre 12 dana

Ono sto je Fox uradio,pa to je ne za dobrotvornih 8000 sati rada,to je robija,na 10 s onako da te covek zalepi,prodas 5 zivih lopti,dzabe wembi,dzabe vasel,mislio sam da su diandjelo rasel i marej dva najveca zabole me sto se vi lozite bolida ,pogresio sam.
D

Dukicar

pre 12 dana

Bice 4 2 za njujork

kivekive

pre 12 dana

deAron Fox najgluplji igrac u univerzumu definitivno, sta je Divac trejdovao umesto Doncica stati pa gledati…