Komentari na vest
Ući u glavu
Vuk
pre 11 dana
Никси освајају, 4-2 коначан резултат
M
MlađoL
pre 11 dana
San Antonio ovo odvodi u sedmu utakmicu, zapamtite šta sam rekao. Dobijaju naredne 2 i onda se rešava pobednik u sedmoj
Petar Lukić
pre 11 dana
Fox će se iskupiti sledeću utakmicu
R
Riki97
pre 11 dana
u ovom finalu neigra bas dobro ali dobro mlad je igrace on jos mnogo nba finala.
Nikolina Simic
pre 11 dana
Foxa sto je doveo ja ne znam, on nikada nista posebno nije uradio a u poslednjim tekmama kriticno..
M
Mata12
pre 11 dana
Fox je zatrpao sam sebe, pao mi je u ocima skroz
K
Kalabasas
pre 12 dana
Ono sto je Fox uradio,pa to je ne za dobrotvornih 8000 sati rada,to je robija,na 10 s onako da te covek zalepi,prodas 5 zivih lopti,dzabe wembi,dzabe vasel,mislio sam da su diandjelo rasel i marej dva najveca zabole me sto se vi lozite bolida ,pogresio sam.
D
Dukicar
pre 12 dana
Bice 4 2 za njujork
kivekive
pre 12 dana
deAron Fox najgluplji igrac u univerzumu definitivno, sta je Divac trejdovao umesto Doncica stati pa gledati…








