Komentari na vest

Valensija u opasnosti da doživi sudbinu Pariza, ali Pedro Martinez i milijarder imaju plan

FiumenBG

pre 14 dana

nista od valensije sl sezone
s

stv

pre 14 dana

Valensija je ove sezone pokazala da može da se nosi sa evropskom elitom, a sada dolazi najteži deo – zadržati kostur tima posle sjajnog Fajnal-fora. Odlazak Montera je gotovo izvestan, interesovanje za Tejlora i Badija ogromno, a priča se i o još nekim važnim igračima. Mnogi već pišu nekrolog Valensiji i poredе je sa Parizom. Međutim, Slepi miševi nisu Pariz. Iza kluba stoji ozbiljan vlasnik Huan Roig i genijalni Pedro Martinez, koji je doslovno stvorio ovaj tim. Sistem je tu, dugoročni ugovori postoje, a skauting im radi besprekorno. Ako iko može da preživi „čerupanje“ i vrati se još jači – to su Valensija i njen tandem Roig–Martinez. Verujem da nas sledeće sezone opet čeka neprijatno iznenađenje iz Roiđ arene. 🧡
Z

Zvone75

pre 14 dana

Pa jesu definitivno pozitivno iznenadjenje . Tako je mogla i Zvezda da bude ...ali nazalost nista.

nba

pre 14 dana

Previse je to ozbiljan projekat da bi se tek tako urusio

Vlada81pfc

pre 14 dana

Nece Valensija da dozvoli da bude ko Pariz spanci su to

Uskekruske

pre 14 dana

Za sve se ima rešenje
T

Tvrdjava

pre 14 dana

Ove sezone su igrali najlepsu i najefikasniju kosarku u evroligi
m

milos987

pre 14 dana

Valensija ako pojaca ovaj tim moze da se bori za titulu el.

Meda74

pre 14 dana

Biće šteta ako ne ostanu na okupu.
D

Daki1984

pre 14 dana

iskreno imaju top tim, ne znam vecinu igraca ali igraju fino skroz
J

Johan

pre 14 dana

bice to ok ne brinite
z

z060301

pre 14 dana

Moraju da zadrze core ekipe,ako zele da naprave nesto sledece sezone
S

Stari Zvezdaš

pre 14 dana

Igrali su kosarku po mom ukusu, što bi se reklo "lepu košarku". Posebno mi je drago što su pokazali da je moguće uz takvu košarku imati velikog uspeha. Naravno uz sjajnog trenera Pedra Martineza.
N

Nisam--jaa

pre 14 dana

Valensija je jedan od najlepših tj. Najboljih gradova za život. A Vlasnik Valensije je mnogo bogatiji nego vlasnici grčkih klubova zajedno.

XavieRS

pre 12 dana

djembeli iz olimpa ko zna koliko ima ileganlno u robi koju dovozi tak oda tesko ovo pije vodu :)
a

ancika12

pre 14 dana

oni su odlican tim koji igra lepu kosarku, ona stara fina kosarka

Zika Zika

pre 14 dana

ocekivano nakon ovakve sezone
d

duskica12

pre 14 dana

vracaju se u onu staru slavu polako ali sigurno
b

boka12

pre 14 dana

iskreno imaju top tim, ne znam vecinu igraca ali igraju fino skroz
Bas su iznenadili ove godine, mnogi ih nisu shvatali ozbiljno. Za mnoge igrače nisam ni čuo nikada.
Z

Zivko57

pre 14 dana

Bice valensija opet jaka nisu mutavi

Vladimir Jovanovic

pre 14 dana

Najlepša košarka ove sezone

Dareda88

pre 14 dana

Nacice oni nekog novog montera.