Komentari na vest
Valensija u opasnosti da doživi sudbinu Pariza, ali Pedro Martinez i milijarder imaju plan

FiumenBG
pre 14 dana
nista od valensije sl sezone
s
stv
pre 14 dana
Valensija je ove sezone pokazala da može da se nosi sa evropskom elitom, a sada dolazi najteži deo – zadržati kostur tima posle sjajnog Fajnal-fora. Odlazak Montera je gotovo izvestan, interesovanje za Tejlora i Badija ogromno, a priča se i o još nekim važnim igračima. Mnogi već pišu nekrolog Valensiji i poredе je sa Parizom.
Međutim, Slepi miševi nisu Pariz. Iza kluba stoji ozbiljan vlasnik Huan Roig i genijalni Pedro Martinez, koji je doslovno stvorio ovaj tim. Sistem je tu, dugoročni ugovori postoje, a skauting im radi besprekorno. Ako iko može da preživi „čerupanje“ i vrati se još jači – to su Valensija i njen tandem Roig–Martinez. Verujem da nas sledeće sezone opet čeka neprijatno iznenađenje iz Roiđ arene. 🧡
Z
Zvone75
pre 14 dana
Pa jesu definitivno pozitivno iznenadjenje .
Tako je mogla i Zvezda da bude ...ali nazalost nista.
nba
pre 14 dana
Previse je to ozbiljan projekat da bi se tek tako urusio
Vlada81pfc
pre 14 dana
Nece Valensija da dozvoli da bude ko Pariz spanci su to
Uskekruske
pre 14 dana
Za sve se ima rešenje
T
Tvrdjava
pre 14 dana
Ove sezone su igrali najlepsu i najefikasniju kosarku u evroligi
m
milos987
pre 14 dana
Valensija ako pojaca ovaj tim moze da se bori za titulu el.

Meda74
pre 14 dana
Biće šteta ako ne ostanu na okupu.
D
Daki1984
pre 14 dana
iskreno imaju top tim, ne znam vecinu igraca ali igraju fino skroz
J
Johan
pre 14 dana
bice to ok ne brinite
z
z060301
pre 14 dana
Moraju da zadrze core ekipe,ako zele da naprave nesto sledece sezone
S
Stari Zvezdaš
pre 14 dana
Igrali su kosarku po mom ukusu, što bi se reklo "lepu košarku". Posebno mi je drago što su pokazali da je moguće uz takvu košarku imati velikog uspeha. Naravno uz sjajnog trenera Pedra Martineza.
N
Nisam--jaa
pre 14 dana
Valensija je jedan od najlepših tj. Najboljih gradova za život. A Vlasnik Valensije je mnogo bogatiji nego vlasnici grčkih klubova zajedno.
XavieRS
pre 12 dana
djembeli iz olimpa ko zna koliko ima ileganlno u robi koju dovozi tak oda tesko ovo pije vodu :)
a
ancika12
pre 14 dana
oni su odlican tim koji igra lepu kosarku, ona stara fina kosarka
Zika Zika
pre 14 dana
ocekivano nakon ovakve sezone
d
duskica12
pre 14 dana
vracaju se u onu staru slavu polako ali sigurno
b
boka12
pre 14 dana
iskreno imaju top tim, ne znam vecinu igraca ali igraju fino skroz
Bas su iznenadili ove godine, mnogi ih nisu shvatali ozbiljno. Za mnoge igrače nisam ni čuo nikada.
Z
Zivko57
pre 14 dana
Bice valensija opet jaka nisu mutavi
Vladimir Jovanovic
pre 14 dana
Najlepša košarka ove sezone
Dareda88
pre 14 dana
Nacice oni nekog novog montera.








