Komentari na vest

Vembanjami preti suspenzija u NBA finalu

user7777

pre 13 dana

Ma lik je bezobrazan treba ga izbaciti iz finala!
u

u jeee

pre 13 dana

Sve su to one bubice koje ga teraju da nauci neke stvari na tezi nacin.
ali zato kad ga udare on se baca i folira isti kao sej...projekat klasicni nba i nista vise...prljav i bez imalo ferpleja ...on i sej sutiraju 70%slobodnih bacanja za svoju ekipu...Jokicu da sviraju sta sve ovoj dvojici sviraju imao bi po 70 poena po utakmici

Steksus123

pre 13 dana

Lik je istovremeno i prljav i mekan...Haha zanimljivo

jovan1111

pre 13 dana

Vembi kao da igra ragbi a ne kosarku
R

Riki97

pre 13 dana

za sada lose nba finale za webanjamu.
H

Hunter4417

pre 13 dana

Lik je u isto vreme dirty i soft. Čudak

Nikola Veljković

pre 13 dana

Suspenzija odmah bez ikakve dileme
B

Bacoglavac

pre 13 dana

Штите га као белог медведа, без њега је финале једносмерна улица за Никсе...

milos djordjevic

pre 13 dana

Lepo finale iskreno njujork je po meni iznenadjenje ove godine al cestitke ko god da osvoji
z

zenko

pre 13 dana

Pa ko to nama ima problem sa temperamentom i samokontrolom??
V

Venjba smradina teška

pre 13 dana

Lik ima 230cm, pada i plače kao curica neka čim ga neko pogledaš.
1

1.9.9.2.

pre 13 dana

Svi kukali na Oklahomu, prljavi ovo ono, počnem gledati finalnu seriju, ovaj tipus najgori od sve djece, nervozan, provocira, udara...

Kurcslus

pre 13 dana

Malo igra prljavo i nece biti sampion ako nastavi tako.
J

Janaćko

pre 13 dana

Mali je mnogo poleteo ali za to je kriva liga. Ishajpovan da je Džordan + zaštićen pa mu ne sviraju korake, ni nesportski faul čitav plejof. Neka nastavi da čita knjige pre mečeva, možda nauči nešto.
r

rea

pre 13 dana

Kako mu ne sviraju nesportski faul ceo plej of, ako čoveku preti suspenzija zbog količine nesportskih faulova koji su mu dosuđeni?
K

Kop

pre 13 dana

Sa ili bez suspenzije , trofej ide niksima.

Dusan Stefanovic

pre 13 dana

Veđbanaja i Parker kombinacija.
M

MilanChe1986

pre 13 dana

Nije to to,ako njega suspenduju,nemojte molim vas!
d

dragi gost

pre 13 dana

U prosloj utakmici se izvukao za ono rvacko bacanje Bransona (generalno celu tekmu su ih sudije gurale), ali ne moze tako bas svaku..pretera ga sinovac
Š

Šta bi sa

pre 13 dana

Monasima sa Tibeta? Šatro meditacija,smirenje?
@

@@@@

pre 13 dana

Nekada sam simpatisao San Antonio a sad zbog ovog primitivca želim da Njujork uzme titulu.