Komentari na vest
Vembanjami preti suspenzija u NBA finalu
user7777
pre 13 dana
Ma lik je bezobrazan treba ga izbaciti iz finala!
u
u jeee
pre 13 dana
Sve su to one bubice koje ga teraju da nauci neke stvari na tezi nacin.
ali zato kad ga udare on se baca i folira isti kao sej...projekat klasicni nba i nista vise...prljav i bez imalo ferpleja ...on i sej sutiraju 70%slobodnih bacanja za svoju ekipu...Jokicu da sviraju sta sve ovoj dvojici sviraju imao bi po 70 poena po utakmici

Steksus123
pre 13 dana
Lik je istovremeno i prljav i mekan...Haha zanimljivo
jovan1111
pre 13 dana
Vembi kao da igra ragbi a ne kosarku
R
Riki97
pre 13 dana
za sada lose nba finale za webanjamu.
H
Hunter4417
pre 13 dana
Lik je u isto vreme dirty i soft. Čudak
Nikola Veljković
pre 13 dana
Suspenzija odmah bez ikakve dileme
B
Bacoglavac
pre 13 dana
Штите га као белог медведа, без њега је финале једносмерна улица за Никсе...
milos djordjevic
pre 13 dana
Lepo finale iskreno njujork je po meni iznenadjenje ove godine al cestitke ko god da osvoji
z
zenko
pre 13 dana
Pa ko to nama ima problem sa temperamentom i samokontrolom??
V
Venjba smradina teška
pre 13 dana
Lik ima 230cm, pada i plače kao curica neka čim ga neko pogledaš.
1
1.9.9.2.
pre 13 dana
Svi kukali na Oklahomu, prljavi ovo ono, počnem gledati finalnu seriju, ovaj tipus najgori od sve djece, nervozan, provocira, udara...
Kurcslus
pre 13 dana
Malo igra prljavo i nece biti sampion ako nastavi tako.
J
Janaćko
pre 13 dana
Mali je mnogo poleteo ali za to je kriva liga. Ishajpovan da je Džordan + zaštićen pa mu ne sviraju korake, ni nesportski faul čitav plejof. Neka nastavi da čita knjige pre mečeva, možda nauči nešto.
r
rea
pre 13 dana
Kako mu ne sviraju nesportski faul ceo plej of, ako čoveku preti suspenzija zbog količine nesportskih faulova koji su mu dosuđeni?
K
Kop
pre 13 dana
Sa ili bez suspenzije , trofej ide niksima.
Dusan Stefanovic
pre 13 dana
Veđbanaja i Parker kombinacija.
M
MilanChe1986
pre 13 dana
Nije to to,ako njega suspenduju,nemojte molim vas!
d
dragi gost
pre 13 dana
U prosloj utakmici se izvukao za ono rvacko bacanje Bransona (generalno celu tekmu su ih sudije gurale), ali ne moze tako bas svaku..pretera ga sinovac
Š
Šta bi sa
pre 13 dana
Monasima sa Tibeta?
Šatro meditacija,smirenje?
@
@@@@
pre 13 dana
Nekada sam simpatisao San Antonio a sad zbog ovog primitivca želim da Njujork uzme titulu.








