Komentari na vest

Virtus sjajnom poslednjom četvrtinom pregrmeo Trento i prošao u polufinale

Salleee

pre oko 1 mesec

Koliko je klupska košarka propala u italiji. Nekada su bili ubedljivo najbolji. Ogromna zemlja, ogromna baza igrača ali jako loše
r

rea

pre oko 1 mesec

Ogromna baza igrača - imaju 1 i po igrača Evroligaškog kalibra i taj jedan igra u NBA (Fontekio), a onaj pola je Spanjolo.

nikoladj789

pre oko 1 mesec

svaka cast dusku na uspehu,i malenom jagu

Милош Гроздановић

pre oko 1 mesec

Ko je gledao, uzivao je!

Valentina Kolar

pre oko 1 mesec

Odlična igra na obe strane. Čestitke za Stjuarda koji je postigao neverovatnih 38 poena
m

majster

pre oko 1 mesec

Konacno da vidimo nesto od Edvardsa

ivanasud

pre oko 1 mesec

Nemaju sta da traze u finale sa Armanijem

Ivan Andrejic

pre oko 1 mesec

Armani je mnogo jaci

Brutal92

pre oko 1 mesec

Добра кошарка у четвртој четвртини

jovan1111

pre oko 1 mesec

nezasluzeno...Dzonson je trebao dobiti priznanje

[email protected]

pre oko 1 mesec

Dobra mec su odigrali, pogotovo prvo poluvreme
p

pekica_napoleon

pre oko 1 mesec

Edvards je igrač koji bi mogao biti pojačanje za Zvezdu, npr.

Meda74

pre oko 1 mesec

Daleko je to od kvalitetnog meča

Zika Zika

pre oko 1 mesec

dobar mec dobra kosarka

Amir Tuzlic

pre oko 1 mesec

Dobra utakmica svaka čast 👍
N

Natalii29

pre oko 1 mesec

pa treba i ostali da se trude, dzaba raj jwdan teško je

Djordje Jovanovic

pre oko 1 mesec

Lepa kosarka u cetvrtoj
N

Nezzz63

pre oko 1 mesec

Edvards je igrač koji bi mogao biti pojačanje za Zvezdu, npr.

henryhuver

pre oko 1 mesec

bravo za Virtus. Uspeli su da se izvuku u poslednjoj cetvrtini.
a

avax88

pre oko 1 mesec

Svaka čast, odlično su se pokazali.

FC RED STAR

pre oko 1 mesec

Daleko smo mi od tog nivoa

henryhuver

pre oko 1 mesec

ko kaze da smo ddaleko od tog nivoa?
R

Roginjo

pre oko 1 mesec

Trento samo da dođe nekako do megdana sa Milanom, oni Milano uvek savladaju ali se muče protiv ostalih ekipa