Komentari na vest

Voroncevič žali za Željkom Obradovićem: Došao bih u Partizan kod njega besplatno

Nenad Velickovic

pre 3 meseca

Ovaj transfer bi bio pun pogodak
2

2 miliona

pre 3 meseca

2 miliona za gospodina.
S

Slučajni gost

pre 3 meseca

@ Ilija Bakic Nije baš svaki. Ima ih dosta koji ne bi igrali za Obradovića, ali oni nemaju promociju na Mocartu.
L

Lika

pre 3 meseca

Pa dobro ti je čovek rekao ovi mlađi što više para imaju hoće manje da igraju.Sad sve umorni od čega ?Od splavova i starleta!
S

Slučajni gost

pre 3 meseca

Ma nema veze što nisi, dođi sad. Za pare ćete da se dogovorite, za Ostoju pare nisu problem.

Aleksandar Kostoski

pre 3 meseca

Kakav je ovo igrac bio u Csk zlo
b

bozazvanipub

pre 3 meseca

Dobar igrac
D

Daren_g

pre 3 meseca

Bolje je bez rusa i onih putovanja u kazanj
t

telepresenta

pre 3 meseca

tačno tako

Viskipijem

pre 3 meseca

On bi dosao, ali sta bi time bilo postignuto?

Ilija Bakic

pre 3 meseca

Svaki igrač želi kod Željka

mozartnalog1_1

pre 3 meseca

Ovo bi bio top transfer iskreno
D

Dani192

pre 3 meseca

Bilo bi to jako pojačanje za crno bele

Vladanlu123

pre 3 meseca

Obradović pravi razliku uvek

Dimitrije Bakic

pre 3 meseca

Besplatno ne znači bez vrednosti
h

hahahahahahhaha

pre 3 meseca

ahahahahhahahaha JBT

Batina1

pre 3 meseca

Jako dobar igrač.

Sasabaki123

pre 3 meseca

Partizan bi profitirao od njega

Marijabaki123

pre 3 meseca

Vorončević zna šta želi
L

Loske00

pre 3 meseca

Svaka cast
M

Moon92

pre 3 meseca

Legenda
S

Strahinja8

pre 3 meseca

Svuda Žoc cenjen, osim u Srbiji. Toliko o tome.
S

Sns kkp

pre 3 meseca

Pa u Srbiji nije nista ni uradio dabi ga dizali u nebese.Vise bio van Srbije.I sto je vodio Srpsku reprezentaciju i tu je lepo prosao.
J

Jovan Mihajlović

pre 3 meseca

Ne treba brate hvala ostani tamo gde si!

Mitabakicc

pre 3 meseca

Vest za nezaposlene.

Nemanja Matic

pre 3 meseca

Partizanu takvi bas trebaju🤣🤣🤣

crvene beretke

pre 3 meseca

za zocom zalimo svi....

Kalubaki123

pre 3 meseca

Pa sto nije doso dok je zeljko bio trener
D

Dandara

pre 3 meseca

Ko je sad ovaj,idi malo u zvezdu

mita123

pre 3 meseca

Stvarno steta sto je otisao
m

milan tesic

pre 3 meseca

Trag dobrih trenera ostaje lose trenere niko ne pamti
C

Cana015

pre 3 meseca

Kad nema gde, onda može i za Dz.

Andrija2222

pre 3 meseca

da da
j

jokicvv.

pre 3 meseca

Svi bi kod zoca

Nikola Milicevic

pre 3 meseca

Da pricamo o periodu pre 5-6 godina pa i da razmislimo, sada ne hvala

tijana obradovic

pre 3 meseca

Za koga ste, izjasnite se vise

marko.kum

pre 3 meseca

Idi
G

Gaga32

pre 3 meseca

Duško ti i jeste tata iskreno!

Jelena Maksimovic

pre 3 meseca

Uf vi botovi

cone1312

pre 3 meseca

Svi bi kod zoca
P

Pa nek idu onda

pre 3 meseca

Pa nek idu onda. Eno ga u Cacku u kafani...

FiumenBG

pre 3 meseca

bravo legendo! zadnja recenica me kupila za sva vremena

[email protected]

pre 3 meseca

hahahaahh opet krecete da lozite masu...i izjasnite se vise jel ste za vlastvili protiv vlasti
k

kakva si botina

pre 3 meseca

ali ona najdosadnija, ko picajzla
p

pg971

pre 3 meseca

jebo vas Obradović vise,ima li dana da ne pišete o njemu
L

Leukemija

pre 3 meseca

Svaka čast na izjavi
N

Nemar

pre 3 meseca

Koliko proseravanja...

bordeaux

pre 3 meseca

Usrecio bi se..kao i onaj mali Finac
M

Milan123mili

pre 3 meseca

d

daka07

pre 3 meseca

dosao bi on bilo gde al kad bi ga hteli
P

Pavle13072014

pre 3 meseca

Ruski brat...

Kristina Cvetkovic

pre 3 meseca

Svaka cast na izjavi

cecaaa111

pre 3 meseca

Hahaha boze dragi sta izjavi covek
m

marjan5454

pre 3 meseca

Ništa, vratite Žeksa to je to

Savalakii

pre 3 meseca

Ko nebi

Nikolajaovankv

pre 3 meseca

Bi on dosao dzabe,ali da li njega neko zeli to je pitanje

Stefan Ratkov

pre 3 meseca

Ehhh, ko ne bi
p

pujaduba20

pre 3 meseca

Da pricamo o periodu pre 5-6 godina pa i da razmislimo, sada ne hvala
d

draza1990

pre 3 meseca

hahahaha najjaci komentaru xD

Nummer1

pre 3 meseca

Svaka mu čast na izjavi

Aleksandar Obradovic

pre 3 meseca

Dodji besplatno i ne vrediš vise
P

Predikat

pre 3 meseca

ne trebas hvala brate

Gazelaa315

pre 3 meseca

konkurencija nikad slabija, i treba doci....
C

Cofi998

pre 3 meseca

Kakav je ovo trojkaš bio
V

VrućaSarma

pre 3 meseca

Voronceviču, mislio sam da si ozbiljna glava ali posle ove izjave sve pada u vodu!
A

Ahaa

pre 3 meseca

Dobro ajde, pomenuce i zvezdu u sledecem obracanju

Dancin

pre 3 meseca

to je zato sto ga svi smatraju vrhunskin znalcem
D

Di Natale 10

pre 3 meseca

Proradila ruska votka, ne možeš ovo izjaviti nikako!

Samo-jako

pre 3 meseca

Dule bio si najveći.