Komentari na vest

Zvezdin cilj status franšize Evrolige, dobila finansijskog direktora

Л

Легенда предграђа

pre oko 2 sata

Велики је ово скок за мали клуб из предграђа. Пресељење из Железника у Београд,играње са европским великанима. И то све за само 14 година од оснивања.
i

ihaaa

pre oko 20 sati

Sin Andreja Kulundžića...dobio nagradu za tatine poslove

Vlada81pfc

pre oko 22 sata

Bice kad se vucko isprsi sa 50 milki

亚历山大·武契奇

pre 1 dan

Pa nemojte, molim vas, odmah da mi se smejete, jer to govori o vama i vašem nedostatku vere, a ne o našim istorijskim snovima koje pretvaramo u javu!Gleda me Siniša i misli da sam poludeo, ali dok su oni drugi krali sekunde s televizije, mi smo radili i obezbedili stvari o kojima niko nije smeo ni da sanja:Lebdeća arena: Izgradićemo dvoranu koja će doslovno da lebdi u vazduhu, kao simbol ekonomske stabilnosti i tehnološkog skoka naše zemlje.Leteći automobili: Zvezdini navijači neće više čekati u gužvama, već će na utakmice stizati najmodernijim letećim vozilima iz naših fabrika.Košarkaši kiborzi: Dovešćemo kiborge na teren, jer mi ne žalimo trud ni sredstva da budemo apsolutno najbolji u celoj Evropi.Roboti zabavljači: Ona dva robota koja sam vam lično predstavio na poluvremenu – a za koje su tvrdili da su igračke – zabavljaće publiku i pokazati naš napredak.I zapamtite dobro, koliko god nas napadali: jaka Zvezda znači jaka Srbija! Idemo napred, jer za nas predaja nikada nije bila opcija!
b

bad

pre oko 24 sata

aj sad gajbicu u ruke i puni malinama,gotova pauza!

亚历山大·武契奇

pre 1 dan

Pa nemojte, molim vas, odmah da mi se smejete, jer to govori o vama i vašem nedostatku vere, a ne o našim istorijskim snovima koje pretvaramo u javu!Gleda me Siniša i misli da sam poludeo, ali dok su oni drugi krali sekunde s televizije, mi smo radili i obezbedili stvari o kojima niko nije smeo ni da sanja:Lebdeća arena: Izgradićemo dvoranu koja će doslovno da lebdi u vazduhu, kao simbol ekonomske stabilnosti i tehnološkog skoka naše zemlje.Leteći automobili: Zvezdini navijači neće više čekati u gužvama, već će na utakmice stizati najmodernijim letećim vozilima iz naših fabrika.Košarkaši kiborzi: Dovešćemo kiborge na teren, jer mi ne žalimo trud ni sredstva da budemo apsolutno najbolji u celoj Evropi.Roboti zabavljači: Ona dva robota koja sam vam lično predstavio na poluvremenu – a za koje su tvrdili da su igračke – zabavljaće publiku i pokazati naš napredak.I zapamtite dobro, koliko god nas napadali: jaka Zvezda znači jaka Srbija! Idemo napred, jer za nas predaja nikada nije bila opcija!
s

sale01323

pre 1 dan

Drčelić je dosta uradio po pitanju uslova za rad
a

aleksss99

pre 1 dan

Novi finansijski direktor pokazuje da žele ozbiljniju organizaciju
j

jelenal19

pre 1 dan

Lepo je videti da klub ulaže i van igračkog kadra
l

laki100

pre 1 dan

Franšiza Evrolige je cilj, ali treba rezultata na terenu
v

vanjaaa03

pre 1 dan

Teodosić kao sportski direktor zvuči veoma zanimljivo i logično
d

dacika75

pre 1 dan

Dobra infrastruktura je temelj ozbiljnog evropskog kluba

Ivan Tokai

pre 1 dan

Zvezda konačno razmišlja dugoročno, ne samo od sezone do sezone.

Dusan Milenkovic

pre 1 dan

prvo treba da se dogovore koja je prava zvezda
b

bad

pre 1 dan

ajde....a ovi tvoji su se dogovorili kako ide igokeapartizan ili partizanigokea?!
A

Ahaahahahah

pre 1 dan

🤣🤣🤣🤣🤣🤣,samo ne pricaju od kojih i cijih para sve to sredjeno🥳🥳🥳🥳,a ne pricaju i od kojih to para misle za fransizu ,kada moraju 80 posto sami da se finansiraju,a njih finsira drzava 80 posto.
J

Janaćko

pre 1 dan

Nema sreće dok su Dozet i Bagzi u klubu.
A

Alcatraz

pre 1 dan

Pa zar nije finansijski direktor AV
K

Korekcija

pre 1 dan

Nije, on radi u Partizanu. Dao 40 miliona za FK, 70 za KK, 10-15 za RK...
b

bad

pre 1 dan

mandić zna,eno transparenta na funale rukometa,a želimir vas je javno demantovao više puta,gde se na konferencijama ili medijama zahvaljivao državi,eno sad zida po prestonici!
u

uefamafia

pre 1 dan

I postoje li neke informacije, koje su sportske ambicije za ovu sezonu i koliki je budžet kluba?
A

Aqa

pre 1 dan

Ambicije manje vise iste, kao i kod crno belih, otpadi ce se dovoditi, kod partizana ce biti problem plate miltona i parkera jos ovu sezonu, oko 4 miliona, zato ce imati veoma skroman roster, i ne vidim da ce biti euforije kod sezonskih karata kao predhodnih nekoliko sezona.