Komentari na vest

Centrala može da pogreši jednom, Mesi nikada – obesmisliće i debatu o najboljem svih vremena!

S

S.T.A.L.K.E.R.

pre 23 minute

Hajde da skinemo naočare nostalgije i da vidimo činjenice. Svaka čast Maradoni i svima, ali fudbal je sada neuporedivo drugačiji nego onda. Da li je bolji, ne znam, ali je drugačiji. Sa daleko većim intezitetom, fizičkim opterećenjem itd. Mislite li da bi Krojf, Maradona, Pele mogli da isprate ovaj današnji tempo? Pogledajte koliko se samo utakmica igra sada i šta sve igrači moraju da iznesu. Ja ne pričam o duhu igre. To je nažalost nestalo. Sada su samo pare. Ali pričam o samoj igri. Neuporedivo. I u svemu tome, omaleni Argentinac koji nije ni najbrži, ni najviši, ni najsnažniji na kraju bude najbolji. Treba li uopšte postavljati pitanje ko je najbolji svih vremena?
u

uauauaiaiaia

pre 24 minute

NAJVECIIIIII GOAT JEDINI
I

IVAN 82

pre 25 minuta

Mozda je Ronaldo lepsi, ali zna se ko je GOAT OVE IGRE MESSI!!!! Ne moze mu prici ni Maradona ni Pele. A kamoli Ronaldo, to mogu da kazu samo oni sto su lootu gledali na fizickom casu. Najbolji svih vremena LIONEL MESSI.!!!!!
D

DDS900

pre 26 minuta

Neprikosnoven igrac. Sa toliko godina moze svakoga da nauci fudbalu. Argentinska reprezentacija bez njega ne postoji.

nenanena2

pre 26 minuta

A Kristiano gleda i ne veruje

Slavko Ćosić

pre 27 minuta

O Mesiju ne možes da raspravljaš isto kao što ne možeš da komentarišeš . Kralj .

Danijela62

pre 29 minuta

steta sto je promasio onaj penal.
F

Fanste933

pre 31 minuta

Svi su fanovi Mesija heheheh

Marko Zigerige

pre 31 minuta

Najbolji ikada jednostavno. Kako mu se lopta lepi samo to je prava magija! U 39 godine ovakvu razliku da pravi čak i kad igra lošu utakmicu.
G

Gost555

pre 33 minute

Očekivano je da Argentina pobedi.
a

alex88

pre 35 minuta

sta kaze kristijano 😂

Sloba

pre 37 minuta

bog fudbal messi
s

servlada85

pre 39 minuta

Svaka cast ,igra kao omladinac...
H

HGH

pre 43 minute

Kada che te da objavite tekst kako ne barsa priznala fa ja ovaj dechko nonstop na nedozvoljene lekove PoznTe kao steroide
V

Vukadinovci

pre oko 1 sat

Covek ima skoro pa 40 godina a igra kao da ima 30. Najbolji fudbaler svih vremena i tacka. p.s. Darjane, kapiten Austrije je Alaba a ne Lajmer kao sto si napisao.

Smiljka Mirkovic

pre oko 1 sat

Kakva klasa,čovek u ovim godinama igra ovako,Legenda!

jaca966

pre oko 1 sat

ankaraaaaaaa mesiiiiiii goattt
t

tebrica

pre oko 1 sat

jos uvek prvi cya isti ko pre znaci vidimo se uvek naaajbolji!

Slobodan Ristovic

pre oko 1 sat

najveci fudbaler ikada
1

101

pre oko 1 sat

Zagrijavanje Diega ,odvezanih kopacki,pred 80 000 ljudi, je vrednije svih statistika Mesija i Ronalda. Live is life!!!
A

Aleksejko

pre oko 1 sat

Ne lupaj bre to si cuo od Piksija, ti si gledao Maradonu pred tu utakmicu koju pominjes, vazi bre, nije se video na toj utakmici i to Argentina sa igracem vise, imali su srece.
K

KBK

pre 38 minuta

To je bilo pred utakmicu Napolija, tarde, kakav Piksi, kakvi bakraci.
P

Pavlovicmp

pre oko 1 sat

Jedan jedini Leo
P

Papadubidzordz

pre oko 1 sat

Cela ekipa trci, igra i gura loptu samo njemu. Vidi se da je svima bio idol u mladosti, ostatak ekipe bukvalno sve radi samo za Mesija, zato mislim da ce opet daleko dogurati. Svakako ce ga kornjacica stici na kraju, na ovom ili sledecem prvenstvu, manje bitno
M

M0987

pre oko 1 sat

Da je odličan igrač, definitivno jeste. Ali da je najbolji to baš nije tako. Jednostavno konkurencija više nije jaka jer danas ima malo igrača već je ogromna većina fudbalera čista fizikalija bez tehnike. Driblinga danas gotovo da nema, sve se svodi na pas u prostor i jurcanje.
A

Aleksejko

pre oko 1 sat

Aj procitaj sta si napisao, ponovo. Upravo si odao priznanje da je i najbolji dribler, pored ovih svih rekorda i ludila, titula, asistencija, golova sad je i najbolji dribler jer su ostali fizicki jaci od njega. E sad se zapitaj sta znaci kad su igraci koji su fizicki jaci, brzi, paletni, disciiplinovani ne mogu da zaustave ovog coveka, da li to znaci da je najbolji ili kao sto ti kazes.

chicharito9800

pre oko 1 sat

POLAKO MORE, DA VIDIMO KAD DODJE GUSTO SITO... JEDNOM SU GA PROGURALI, OVAJ PUT NEMA SANSE. ZA SADA IDE LAGANO PROTIV MUCENIH EKIPA, A 10 NJIH IGRA ZA NJEGA, UME LI KO DRUGI DATI GOL

Piksača Snažni

pre oko 1 sat

uf bato al si se nasekirao hahahahahhaha
M

Malo a Gusto

pre oko 1 sat

Tako je brate, na gustom situ poduvace khitu
1

115

pre oko 1 sat

Druže kako te nije sramota da komentarišeš tako čoveka koji u 38 godina daje 5 golova na dve utakmice svetskog prvenstva. Pa treba dati 5 na terminu. Kometarises čoveka koji može da je doda nogom gde ti ne možeš ni rukom. Odnosno ne možeš u glavi ni da zamisliš, ni da smisliš to što on može sa loptom da uradi. Iskreno bih voleo da vidim sa loptom sve koji komentarišu tako kao ti. Osecam da ste bili oslobođeni fizičkog, ali ste zato za tastaturom mađioničari.
A

Aleksejko

pre oko 1 sat

Ne razumem sta pricas, nadam se da si dobro. Tekst je o jednom igracu. Ne o tome dokle ce Argentina da dogura, i da sad da ispadnu ovde se radi o tome da vise nema polemike ko je najbolji ikada. I nema niti ce biti za nasih zivota, gledas jos uvek najboljeg igraca fidbala svih vremena i nesto pricas nepovezano, umesto da budes srecan sto covek u sportu koji volis i gledas, ispisuje sve moguce rekorde, obara, milina ga je gledati i pise istoriju fudbala i ulazi u vecnost. Ne volis ti fudbal prijatelju. Ja ne volim Argentinu od 1990 i onih budjavih penala, ali ne mogu da nesto bzv da pricam o Mesiju ili tada Maradoni
.

..

pre oko 1 sat

Obesmislio je debatu još kada je osvojio prošlo Svetsko prvenstvo i duplu titulu prvaka Južne Amerike, ovo je bonus gde se čovek od 39 godina zajebava sa svima i uživa. Ništa on više nema potrebe da dokazuje pa sve je jasno za onog ko ima razum.
Д

Деда Жија

pre oko 1 sat

Сјајни, фантастични Лео Меси. Био би најбољи да није Дијега Аманда Марадоне. Он је био Бог, чаробњак, мађионичар.

Stefan Nikolic

pre oko 1 sat

pa odavno se to zna nego ronaldu niko nije javio
F

Fudbal sp

pre oko 1 sat

Odlican Mesi svaka cast posebno za drugi gol u zavrsnici naravno i prvi majstorstvo.Moze Argentina jos da podigne igru u odbrani izgledaju veoma dobro.Bas su poslije sp u Kataru poceli da igraju jos sigurnije.Bas kvalitetan turnir za sada puno bolji nego proslo ep.Spanci juce odlicni kada su na nivou to izgleda mozda ofanzivnio i bolje od Spanije iz perioda 2008-2012 samo sto su tada Spanci mogli da daju gol i ona lagano odradjuju utakmicu.
M

Mekdenijels

pre oko 1 sat

Arnautović čunj, Mesi GOAT.
L

Lisabon

pre oko 1 sat

Strumf nije ni trebalo da igra ovaj mec jer je u proslom mecu napravio cist crveni karton. Ali sta ocekivati od prevaranta i cele fife koja ga stiti i gura godinama.
W

Walldorf

pre oko 1 sat

Pamtim mnogo toga. Prvo SP koje sam pratio je ono iz 1974. Imao sam sreće da uživam u igrama Krojfa, Džoni Repa, brazilskih magova lopte( nabrajanje bi potrajalo), Bekenbauera, velikog MARADONE i još mnogo majatora. Sada, kada bih nekako podvukao crtu.. niko od nabrojanih nije ostvario ono što LIONEL MESI jeste. Bilo je mnogo velikih igrača koji bi sagoreli u vatri slave, para i svega onoga što to donosi. Zato nisu trajali dugo, što je velika šteta. Mesi je izuzetak. Ni slava, ni lova ni svi oni smutljivci koji se muvaju uz takve "rudnike dijamanata" nisu ga omeli da i u zrelim godinama svojom igrom veseli ljubitelje fudbala širom sveta. To je ono što ga izdvaja i stavlja na mesto najvećeg majstora fudbala. Možda Argentina neće uzeti i ovo SP. Možda.. ni to neće umanjiti slavu veličanstvenog Mesija. Kako rekoh pre neki dan.. Mesi je dar od Boga, nešto što je čista i ničim ukaljana veličina. Pitanje je kada će se pojaviti igrač makar približnih kvaliteta. Zato uživajmo dok Mesijeva magija traje..
P

Pep

pre oko 1 sat

Samo ću reći Pele je osvojio 3 Mundijala. Messi + Maradona + Ronaldinho=3 Ali mlade generacije od 90ih na ovamo rođeni nisu nizakoga čuli sem za Mesija i Ronalda. Tako ne znate ni ko je bio Stefan Nemanja, Vojvoda Živojin Mišić i ostali al sto bi rekla moja profesorka zato znate ko je baka prase, desingerica, jeca, ceca... Svako ko nije gledao Pelea i Maradonu nema pravo da priča ko je najbolji svih vremena.
M

MILUNKA SAVIC

pre oko 1 sat

Brate, sa kim je onda igrao Pele, a sa kim SADA i na proslom SP Mesi? Daj, moze barem da se polemise o GOAT pitanju.
B

Brazilero

pre oko 1 sat

Pele je igrao protiv maltene amatera, to jednostavno ne može da se poredi sa današnjim fudbalom. Evo ti primer, da postoji tehnologija koja može da spoji Peletov Brazil i ovaj današnji kljakavi Brazil u jednu utakmicu, garantujem da bi današnji Brazil bio dominantan i razbio Peletov Brazil.
G

Gost77

pre oko 1 sat

Sto se Cece,Jece i ostalih debila tice se apsolutno slazem sa tobom ali uporedjivati tadasnji fudbal i sadasnji je isto kao da uporedis Mesija i Stevu Glogovca. Sportski pozdrav
R

Realno Pele

pre oko 1 sat

90' dok još nije bilo svakodnevnih prenosa, vreme bez interneta i yt, bez medijskog forsiranja, apsolutno svi su znali za igrača koji je u tom trenutku već bio 20 godina u penziji. Eee to je veličina!
h

hahahah

pre oko 1 sat

nemas pravo ni da pricas o Stefanu Nemanji i Zivojinu Misicu... po tvojoj logici

[email protected]

pre oko 1 sat

Strasan igrac svaka cast
u

user7475

pre oko 1 sat

Svaka cast kako je odigrao danas!

cone1312

pre oko 1 sat

Doktor fudbala najbolji sviy vremena
i

icapopara75

pre oko 1 sat

Eee da je Portugalu jedan Mesi 😀
S

Sve je

pre oko 1 sat

to normalno,reče davno jedan Srbin .......... Na 40-godišnjicu legendarne utakmice velikog El Pibea,moralo je ovo da se desi ..... Jednostavno ljudi ,tako je moralo biti ......
Г

Гос'

pre oko 1 sat

Лионел Меси у епизоди класа је вечна, а форма пролазна. Браво генерацијо 😎 Ако вако настави, може да игра и на следећем с 43 тад..

Charles Johnson - Časlav Gospodarski

pre oko 1 sat

Obesmislićete svoj tuki, kako vas nije sramota!??! 4 nameštena penala, 3 gola u prošloj utakmici nakon što je trebao bez po pardona dobiti direktan crveni i samim tim ne igrati ovu utakmicu. Što je automatski 8 golova! Šta je sledeće? da veličamo Kristinu Penaldo?!
H

Haha

pre oko 1 sat

Jbt, stvarno je tesko biti Messijev mrzitelj 🤣 nije vam lako stvarno da trazite mane, *ebe vas covek u mozak
L

Logično

pre oko 1 sat

I kada ga mbape bude pretekao po broju golova, ovo ili sledeće prvenstvo, šta onda, da se krene u priču da je mbape najbolji... Preterivanje fanatika umanjuje vrednost svega učinjenog

Charles Johnson - Časlav Gospodarski

pre oko 1 sat

Ne "HAHA", nego smo odrasli ljudi koji se razumemo u fudbal, a ne ko vi mali fegeti koji se dirate na mesijeve sličice. Ako si najbolji i najveći, pokaži to, bez sudija i nameštanja penala kartona i titula. Onda ćeš biti najbolji i najveći.
D

Dobitak111

pre oko 2 sata

Sta reci, doktor fudbala. Ako je iko imao dilemu, sada vise nema... najbolji svih vremena. Ronaldo sad mora da prati, cekam sutra da i on pokaze da ne zaostaje...
A

Adriano-Galliani

pre 33 minute

Dao 2 gola Austriji, to je to, Goat.
T

Tata Martino

pre oko 2 sata

Austrija u rangu Srbije! Ovako smo mi gubili od Brazila i Engleske!
c

casio

pre oko 2 sata

OVO JE JEZIVO!!! MESIIIIII MESIIIIIII!
d

dekadent

pre oko 2 sata

Tata i G.O.A.T ove igre, tacka i vise nikakve diskusije ni u ludilu ne sme biti.
B

Bojan 73

pre oko 1 sat

Nije ni najbolji Argentinac ikada....Neponovljivi Maradona
p

peki peki

pre oko 2 sata

Kako je odigrao "mahac" za Austriju?
a

ajdehoven

pre oko 2 sata

Boze,Hvala Ti!!!
i

icapopara75

pre oko 2 sata

Stvarno je najveći , svaka mu čast!

The KING sa Sportske

pre oko 2 sata

Ronaldu nije dobro. Ovaj u dve utskmice zavrsio svaku debatu.

Nikola Malešić

pre oko 2 sata

Ronaldo je za njega zakon

[email protected]

pre oko 2 sata

dokazuje da je najbolji ikada

cecaaa111

pre oko 2 sata

Goat fudbalaaa.
B

Boldrick

pre oko 2 sata

Bog,kad ode iz fudbala ostace nam samo da se secamo velikog.
H

HAPPY WEDNESDAY

pre oko 2 sata

Jos mu je za dva dana rodjendan...

Scaloneta

pre oko 2 sata

Strašno šta radi čovek, nerealan je. Argentina po svom, tvrdo, oprezno, prgavo, agresivno.. i čekanje Mesijeve magije. Grupu su prošli, videćemo za dalje.
v

vladan czbgd

pre oko 2 sata

Jedan je Maradona

Rosavi

pre oko 2 sata

Polako redakcijo, ne donosite prerano zaključak. Previše puta ste bili ućutkani…
B

BAIN UFES

pre oko 2 sata

Brazil, Argentina, Italija, nemacka Urugvaj, Francuska, engleska, Spanija
c

c c c

pre oko 2 sata

Najbolji ikada, ne znam samo kako svima nije jasno.
n

nadrealnon

pre oko 2 sata

Porediti Mesija sa nekim u svetu fudbala je neumesno, Maradona svaka cast, digao kult reprezentacije, taj bozanski dodir sa sirotinjom u Argenitni, pomaganje istoj, sve to stoji, ali Mesi je fudbal u pravom smislu te reci. A porediti Ronalda i Mesija, to se vec granici sa ludilom, izuzev ako nisi clan porodice Kristijana Ronalda. Ostale ljuude ja samatram za indijance koji to porede. Zaista ludaci.
A

Adriano-Galliani

pre 34 minute

Pogledaj kome je Maradona davao golove a kome Mesi. Sad čak i penal promašio.
K

Kjbnnmk

pre oko 2 sata

Mesi sa 39 godina dao 5 golova iz igre na 2 utakmice na Svjetskom. Cristiano ima 5 golova iz igre na 6 svetskih prvenstava + 3 penala
S

Slb bez p

pre oko 2 sata

Ja ne znam koju ste vi utakmicu gledali pa imate ovako pretenciozan naslov. Promasen penal, bar 3 dobre sanse, nekih 10+ izgubljenih lopti. Da, dao je dva gola, ali... Prvi ni sam ne zna kako je ostao sam, verovatno zato sto je isao toliko sporo pa niko nije obracao paznju na njega, sa bukvalno iste pozicije, na oko 20m od gola, drugi odbijanka. Generalno je bio ocajan, i da nije dao golove, apsolutno bi bila otvorena debata da li je balast za ekipu i da li je njegovo vreme proslo. Ovako je samo kupio vreme. Sudija je posebna prica, svaki igrac Argentine dobio po 5 opomena, jedva im dao jedan zuti, a i tad je morao da izmisli zuti i za Austrijance. Penal takav kakav je samo Argentina moze da dobije. Argentina klasicna mesarska ekipa, ako ih igrac prodje, odmah krljaju, i to je to. A krljaju i kad ih ne prodje, samo malo manje. Austrija gubi, pusta Argentinu da po 5 minuta drzi loptu. Ili je taktiku pravio neko retardiran, ili je utakmica u najmanju ruku sumnjiva. Zalosno je sve ovo...
H

Hghjbbj

pre oko 1 sat

Portugal na Ronaldu je dobijao i smesnije penale od toga. Npr. Protiv Spanije ili Gane na SP. Fuj
Н

НЕЛЕ77

pre oko 1 sat

Коначно један реалан коментар... Па човек се није видео у другом, реално. Аргентина у другом полувремену без игре, неких реалних шанси... Како је тај гол пао, то само Бог зна. Против Аустрије то пролази, али надаље... Живи били па видели.
p

poty

pre oko 1 sat

disi druze, popij malo vode
M

Majko mila

pre oko 1 sat

Šta čovek izgovori.. jel ste sram?

Jude Bellingham

pre oko 2 sata

Golove daje Mesi koji zbog crvenog kartona ne bi ni trebao da igra ovaj meč zbog suspenzije.
M

Madra

pre oko 1 sat

Ajde idi vidi titule reala za 2 prosle sezone pa se javi.. i nemoj da pametujes mnogo
J

Jhhvbn

pre oko 1 sat

Ronaldo namjerno udari laktom u glavu na Svjetskom 2018 igraca Irana i ne dobije crveni, a Messi za ono naguravanje sa Medelom na Copi 2019 dobije crveni i 2 utakmice kazne. Dok Ronaldo udari bolesno dijete protiv Evertona i dobije isto 2. Ronaldu sada poniste crveni protiv Irske da moze igrati na Svjetskom, a nisu htjeli ponistiti Mandzukicu 2014 da moze igrati protiv Brazila. Ronaldo, Fifa i Uefa su vec davno napravili cirkus od nogometa. Sve mu je dozvoljeno.
G

G

pre oko 1 sat

Jude spremaj se ti za utakmicu protiv Gane
F

Ferarista

pre oko 2 sata

Kralj fudbala,ali Maradona je bio harizmatičniji.
Z

Znik

pre oko 2 sata

Samo 3 ozbiljne reprezentacije. Francuska, Engleska, Spanija. Portugal bi to mogao biti da nema onog blavora na klupiz
B

Benito

pre oko 1 sat

Engleska? 🤣🤣🤣
M

MihailoR

pre oko 2 sata

...ta debata još traje...???
M

Marko Živac Gornji Grad

pre oko 2 sata

Čak i promašeni penal na početku utakmice ga nije poremetio. Iako osporavan zbog godina, opet je pokazao klasu. Mesi, isključi svetlo, motaj kablove i laku noć.
R

RendiOrton13

pre oko 2 sata

Neverovatno da u ovim godinama igra u ovoj formi. Ludilo.
Р

Рокосовки

pre oko 2 sata

Ма, намештено и ово првенство за Месија, видите како су се склонили Аустријанци код другог гола. 🤣
G

Gost31

pre oko 2 sata

Ma čovjek je prešao igricu. Obara sve moguće rekorde. Sa njim ovako raspoloženim, ostalim igračima koji bukvalno ginu za svaku loptu ni odbrana titule nije nemoguća. Bio bi to savršen kraj, već sada najboljeg svih vremena.
d

dadandadan

pre oko 2 sata

Austrija je danas barem 15 puta ispala u tranziciji, da Lautaro nije Higuain bez viška kila, i da Messi nije promašio penal ovo bi bio potop. Argentina se kao dizelka pali, bit će ovo interesantno prvenstvo.
S

Space Fun

pre oko 2 sata

Nisam fan ni Ronalda ni Mesija niti bilo kog drugog igraca,ali ako govorimo o najboljem igracu ikad Mesi pa 10 mesta prazno.
r

raspucin11

pre oko 2 sata

Kapa dole majstore.Privilegija te je gledati i uzivati u tvojoj igri.
G

Ghost 0402

pre oko 2 sata

Ankara messi messi messi
R

Romanticar

pre oko 2 sata

Razumem, da se vremena menjaju, tako i fudbal. Brizina, snaga…ali za ovakve igrace kao sto je Messi, zato se voli i gleda fudbal!
B

Baća Espino

pre oko 2 sata

Obesmisliće i debatu o najboljem svih vremena? Batice, obesmislio je odavno. Mesi je najbolji u eonima!
D

Djuro17

pre oko 2 sata

Razbio ih Mesi!Svaka cast!

Aleksandar Virijevic

pre oko 2 sata

Iznenadio me Messi, za sada najbolji igrač turnira.
c

cv

pre oko 2 sata

uatkmica očaj živi ja gledao do poluvremena vidi 2 šuta argentine i menajm kanal
M

Miki234

pre oko 2 sata

Tatica pokazuje zasto je najveci ikada, nikada nije rekao za sebe da je najbolji jer to ostali treba da kazu,za razliku od nekog drugog ko se opuci da dokaze da je najbolji a nije ni u prvih 5 igraca.Sa 38 godina Mesi skoluje protivnike.
F

FYI

pre oko 1 sat

39 za dva dana...

Dragica4545

pre oko 2 sata

Bravo legendo, istorija ispisina, zaslužio si

Jo Mo

pre oko 2 sata

Za mene je bio i ostaće RONALDINJO čarobnjak ove igre, ali ovo sto radi MESSI ma..... KAPA DOLE! Bravo

Mačva Šabac

pre oko 2 sata

Čovek je jednostavno BOG FUDBALA DANAŠNJICE.Svidelo se to nekome ili ne,Mesi igra koliko je dovoljno.Ipak čovek ima 38 godina ali je i dalje TATA OVE IGRE.
O

Ops

pre oko 2 sata

Penaldo ce dobiti slom zivaca
N

Najveći

pre oko 2 sata

...............

Ivan L

pre oko 2 sata

Pogledajte ovaj drugi gol, gde je Mesi, i odakle on prvi stize do lopte pored svih nogu protivnika. Video sam da je slican gol dao skoro u Inter Majamiju. Iskoristice poslednji atom snage i centimetar da stigne loptu i ubacije u gol. To je karakter.
Љ

Љољ

pre oko 2 sata

Која црна дебата лол
V

Vart

pre oko 2 sata

Zasluzena pobeda Argentinaca, bili su bolji, dok je Austrija izgledala nemocno. Kretnja i taktika Argentinaca je perfektna, najbolja u istoriji. Nisu napravili ni jednu gresku koja bi dala bilo kakvu priliku ili polupriliku Austriji. Mesi je dokazao da je legenda. Ovo je primer zasto je futbal izraz ljudskih emocija, bilo pozitvnih ili negativnih. Indentifikujes se sa nacionalnim klubom i njegov poraz dozivljavas kao svoj, a radost kada pobedi. Tu ima i osecanja pripadnosti ne samo prema naciji nego klubovima, gde su oni izraz pripadnosti gradu, cetvrti, regiji, naciji,politici, veri... Na primer PSG je klub Parizana, Milvol londoske cetvrti Pekama, Hajduk regiji Dalmaciji, Barselona klub Katalonaca, Seltik katolika, Rendzers protestanata, Roma levicara, Galatasaraj islamista, Fenerahce sekularista... Ima tu i izraz negativnih emocija poput mrznje i podela, kao na primer kod nas izmedju navijaca Zvezde i Partizana. Iako su to dva kluba udaljena par stotina metra, iste godine osnovani, oba su osnovali komunististicke vlasti, sada oba nacionalisti i pravoslavci.
J

Jxjdkdksksks

pre oko 2 sata

El Grande Messi!

Ivan Milicevic

pre oko 2 sata

Najbolji svih vremena bez premca, doktor fudbala

ЗоранАГТ+

pre oko 2 sata

Мајстор и под старе дане.
J

JustC

pre oko 2 sata

Kapa dole majstore! neke ekipe nisu u prva dva kola dale 2 gola, a on 5 komada!