Komentari na vest

Emotivni Sergej Barbarez: Mali smo, ali nas ima puno, slavićemo sedam dana kad se vratimo

S

Sid

pre 35 minuta

Fudbal je velik i to se vidi po velikim slavljena u Bih. Drago mi je to videti. Ali Bih igra jako loše. Slabasni Katar je imao 6-7 šansi. Vezni red loš, odbrana spora. Ajde ovaj mali šta je dao gol je dobar.. Ali tanko je to jako
L

Luja

pre 36 minuta

Bravo komšije. Pozdrav s Manjače.
m

magikco

pre 41 minuta

Ma sta ovaj. Siksi bi sa bodom prosao do 1/16 finala i ispao od amera na penale bez suta na gol.

Scaloneta

pre 44 minute

Liči na Grofa Božovića
L

Letaq

pre oko 1 sat

Cestitke za treće mesto u grupi, samo po standardu SP do juče ovo je bilo ispadanje. Da smo mi igrali ovakvu grupu stručnjaci na portalu bi se smejali kako smo igrali sa super silom Kanadom i najjačim Katarom ikada. Prolaz bi bio ismejan, a torpedovanje već najavljeno. Takvi smo…
L

L'Equipe

pre oko 1 sat

Realno ovo je bila najlosija grupa na celom prvenstvu ali da smo mi umesto njih vjerujem da ne bi prosli dalje hahaha
А

Аух

pre oko 1 sat

Ови бошЊООци су шампиони патетике

djole.

pre oko 1 sat

Imaju atmosferu kakvu mi možemo samo da sanjamo.I to ne samo u fudbalu.Prozori u košarci protiv Bosne u Pioniru oko 3000 ljudi atmosfera kao da je bdenje,u Bosni krcato,organizovano navijanje.
S

Sto

pre oko 1 sat

Govori o nama kakvi smo. Bozobrazni da bezobrazniji ne mozemo biti.
M

Milan bg

pre oko 1 sat

Sram te bilo Aleksandre Pavlovic nisi hteo da igras za srbiju nego za nemacku i ova deca sto igraju za bih su rodjena van bih pa ipak su prihvatili da igraju odakle su im roditelji
L

Luba

pre oko 1 sat

Šta misliš da bi Alajbegović igrao za Bosnu da ga je Nemačka pozvala? Pustimo to, nema emocija nego samo interes. Svaki igrač bira jaču reprezentaciju ide tamo gdje može imati više uspjeha.
R

RendiOrton13

pre oko 1 sat

Pa nije hteo jer je Piksi izjavio to što je izjavio na onoj čuvenoj press konferenciji. Bolji mu bio Gudelj.

Stefannnbgd

pre oko 2 sata

Jesam Grobar al Mirko je mozda i naj bolji igrac Mozzart bet superlige.
D

Dalibor CZ

pre oko 2 sata

Pobijedili raspali Katar i sad kao nesto veliko uradili?!
M

Mitro87

pre oko 2 sata

Mi bi i od Katara pukli.
N

Neko tamo daleko

pre oko 1 sat

Sto niste vi pobedili raspalu albaniju i to u sred srbije albanija vas ponizila 😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣
@

@неко тамо

pre oko 1 sat

Питање је, пошто би смо ишли у бараж. Чињеница је да сте били у најлакшој групи ба Мундијалу и да вас је једна екипа која није опет ни у топ 16 најјачих екипа одучила од фудбала. Међутим опет ту срећу треба и заслужити, тако да нема шта, честитке на пласману у 32 најбоље екипе на турниру.
T

Ta

pre oko 1 sat

Raspala albanija bi vas starala. Dobili amaterski katar i na srecu izvukli bod od kanade i sad to kao neki uspijeh. Cutite i ne blamirajte se. U utakmkci sa albanijom, vjeruj da bih za njih navijao protiv bih

ZIVAND

pre oko 2 sata

Bravo, sasvim zasluženo... Vi ste tu na mesto planiano za Italiju ali oni kao i mi tipuju i gledaju prenos na tv

Meda74

pre oko 2 sata

Čestitke tebi i ekipi na uspehu
M

Marko rssss

pre oko 2 sata

Svaka čast ja se lično radujem u Republici Srpskoj od sveg srca jer imam puno prijatelja muslimana.Tako su me vaspitali roditelji da ne mrzim druge ljude jer u mržnji nema nicek dobro jer su to moji roditelji najbolje ostlili puno sreće dalje biće teško prtiv Amerike.
P

Pa

pre oko 1 sat

Ne traba ih mrziti, ali sto bi se radovao njihovoj pobjedi?! To ne razumijem nikako.