Komentari na vest

Grupa u kojoj remiji ne odgovaraju nikome

Aleksandar Virijevic

pre oko 1 sat

Biće dobre tekme, ali Iran i Belgija bi trebale da prodju.
d

djuka2025

pre oko 1 sat

belgija ako ne pobedi bice velika sramota... u najgoroj su grupi i jos nemaju pobedu... za sad su i vise nego podbacili
S

Sale22

pre oko 2 sata

mora belgija do pobede
S

Smithny

pre oko 2 sata

igro sam na belgiju
B

Bacoglavac

pre oko 2 sata

Уопште није провокација да они промовишу лгбт

Danijela62

pre oko 2 sata

belgija i iran izraziti favoriti videcemo

ineska

pre oko 2 sata

bice fudbala u ranim jutarnjim satima
M

Mirkoxx22

pre oko 2 sata

Al ce bude remi na kraju