Komentari na vest

Hrvatska "visi": Loša je, muči se, ali zlatno pravilo – kad je biti ili ne biti, tada je najbolja

b

bolea

pre 15 minuta

endeha pada , bit će slavlja
M

Markokmet

pre 20 minuta

Jeste Hrvatska izgleda lose, ali bice oni sve bolji i bolji
M

Mirko_11

pre 30 minuta

Bice 0:0, Gani odgovara jer ce biti druga bez primljenog gola a Hrvatima jer ce sigurno ici sa 4 boda.

Benny Ben

pre 31 minuta

Mozda ljepa naša nece ni proći grupu!!!

[email protected]

pre oko 1 sat

biće nerešeno i obe prolaze dalje 0:0 ili 1:1

Vaskon

pre oko 1 sat

Baš su do sada neubedljivi!
V

Vlada9111

pre oko 1 sat

Izvuci ce se oni na kraju 100%
M

Medaa93

pre oko 1 sat

Svim srcem uz Ganu!!!
G

Gost01

pre oko 1 sat

Gana voli Milovanaaaa.

ledesma247

pre oko 1 sat

Iskusna turnirska ekipa... Nema tu drame, prolaze braca hrvati peške!
B

Basa

pre oko 1 sat

Aj kroasanu ne pravi se Srbin kad stvarno jesi.
R

RendiOrton13

pre oko 2 sata

Nema teorije da će da izgube ovu utakmicu, čak naprotiv mislim da će rutinski do boda ili tri
S

Saturn

pre oko 2 sata

Hrvatka ako ode na Portugal izbacuje ih , ljudi kad se igra eliminacija uvek prodju nekako , produzetke , penale , a ovima pritisak da mora ! Pazite sta sam rekao
C

Cro wc26

pre oko 2 sata

Ne sekirajte se vi za nas,pametnije vam je da mislite o svojoj reprezentaciji,koja je medju najlosijima u Europi ;)
K

Komri

pre oko 2 sata

Drugi ide na Kolumbiju a treci na Portugaliju, meni svakako smrdi na dogovoreni remi, kao i Alzir - Austrija