Komentari na vest
Ibra zaspao od dosade, Kin zapenio: Belgija igra ispod svakog nivoa! Prespora, predvidljiva…
djole.
pre 30 minuta
Nema tu neke hemije,sve nekako na silu,sporo,bez ideje.Podsecaju me na nas i ono vreme kada smo na papiru imali jednu od najboljih reprezentacija na svetu.Jugovic,Mihajlovic,Savicevic,Mijatovic,Jokanovic,Savo ,Batica Mirkovic,Kovacevic,bio je tu i Piksi.
m
mrga84
pre 31 minuta
Bolan neuspeh i za moj tiket sa njima
Uskekruske
pre 40 minuta
Lose igrate skroz
m
milan.gudovic
pre oko 1 sat
Ova ekipa je odavno prosla svoj zenit i sada su samo gomila istrosenih igraca koji ni u svojim klubovima nemaju znacajnu ulogu....

stevic97
pre oko 1 sat
Uvek imam osecaj da mogu da iznenade na prvenstvu i uvek razocaraju
belgija bez Dokua nije ista ekipa. mada ova ekipa je zrela za remont
k
kakav
pre 39 minuta
doku druze i sa njim i bez njega su krs i on je sam krs...kad belgija koja je do pre par godina zavisila od prajm azara dozivi da sad zavidi od limitiranog dokua to je za pricu
J
Jasna12J
pre oko 1 sat
Losa utakmica malo golova
Vladimir Maksimovic
pre oko 1 sat
Reprezentaciji Belgije mnogo fali Doku,videlo se to sinoc,nije bilo njegovih silovitih prodora po levoj strani.Da je on igrao verovatno bi Belgijanci izvukli mnogo bolji rezultat po njih a i Lukaku bi verovatno imao bolje sanse za gol
Aleksandar Stojanovic
pre oko 1 sat
Od belgiju se to nije ni najmanje ocekivalo jer ozbiljna je reprezentacija
m
milos111106
pre oko 1 sat
dosadna utakmica
Max Dowman
pre oko 1 sat
njima je vrhunac bio u Rusiji i uspeh odatle teško da će ponoviti, odbrana im je amaterska, samo imaju sreće što su u lakšoj grupi, da nisu, već bi pakovali kofere.
Milan Lukic
pre oko 1 sat
veciti talenti, nikada nista mece uraditi
Valentina Kolar
pre oko 1 sat
Katastrofalna utakmica
Iskreno ocekivao sam 3+ na ovom meču
T
Tvrdjava
pre oko 1 sat
Lukaku u penziju,igraju mnogo lose vec duze vreme
kivekive
pre oko 1 sat
Kako ove trenerske prevare dobijaju sanse da vode top svetske ekipe nikada mi nece biti jasno (Garcia, Martinez i ostali bezveznjaci)
N
NjegoPP
pre oko 1 sat
Poznato je da su Belgijski glavni igrači isvađani jedni sa drugima ima pet godina. Ljudi uopšte ne razgovaraju međusobno.

Ivan Milicevic
pre oko 2 sata
Oni su svoju priliku propustili pre 8 godina kada su bili najači, sada je ovo prosečna ekipa
k
keciksdvaplus
pre oko 2 sata
da mi je znati šta je uradila ta “ zlatna generacija” belgije pa da se toliko spominje. ako se ne varam najveci uspeh im je 1/4 finale sp, što bi mogli i ovi mučenici od sinoć da ostvare ako im se otvori žreb
N
Nessaj
pre 5 minuta
Tri klika na guglu pokazuju da je Belgija osvojila trece mesto u Rusiji 2018. Sedi jedan
ShoMi_1994
pre oko 2 sata
Dokle god lukaku bude igrao golova nece biti
d
darconi75
pre oko 2 sata
ova utakmica jeste bila 0 0 ali je bila zanimljivija od utakmice sa spanijom mogao se pogledati ceo mec
Marko Kolasinac
pre oko 2 sata
Belgija iliti Zlatna generacija je dostigla svoj vrhunac u periodu 2016-2021, od tada dodju do turnira i imaju epizodnu ulogu, a mogli su bar da budu u jednom evropskom finalu dok se Azaru igralo, sada mrka kapa 1/16 ili 1/8 finala su im plafon.
O
Objektivacc
pre oko 2 sata
S obzirom na to kakvi su im treneri/selektori bili i ne cudi sto nista znacajno sem tog treceg mjesta 18te nisu napravili.. Od toliko trenera selektora spadnu na prevaru zvanu Rudi Garcia, ne znam sta su ocekivali sa njim..
N
Nanas
pre oko 1 sat
A pre njega jos veca prevara Martinez !!! Treba bas biti lud,pa ovakvu generaciju dati tim "strucnjacima"...
djole.
pre oko 2 sata
Onda je Ibrahimovic prespavao kompletnu Milanovu sezonu.
SKIZ
pre oko 2 sata
Белгија је имала 'златну генерацију' али када погледате утакмице и како су играли имали су само златног Едена Азара... Ови остали се шлепали уз њега.
B
Boka85
pre oko 2 sata
Katastrofa je Belguja bila nula
c
cv
pre oko 2 sata
ova utakmica jeste bila 0 0 ali je bila zanimljivija od utakmice sa spanijom mogao se pogledati ceo mec a sa spanijom si komotno mogao da menjas kanal u 25.minutu







.jpg.webp)
