Komentari na vest
INTERVJU – Marko Mitrović: Želim u Americi ono što smo imali kod Čika Tome i Pižona
Dusan Stefanovic
pre 41 minuta
Cika Toma i Putin neprekodnoveni
Aleksandar Virijevic
pre 43 minute
Veoma dobar i iskren trener.
K
Kosanovic
pre oko 1 sat
Koliko zvezdaša na aparatima zbog ovog teksta!!! Mitrović vas ugasio jednom rečenicom o Pizonu i cika Tomi, ogolio vam ceo taj lazni mentalitet i mutant klub!!! Drzava vam daje budžete i sipa pare a vi hvatate penu na usta jer nemate ni sistem ni obraz!!! Muk sinovi, gazda Mitrović vas poslao u misju rupu iz Bostona direktno!!!! laku noc slepci
b
bad
pre 16 minuta
ogulen si ti breskvice još od sićana,tek će da te gule ne brini,evo za gospodju kosanović 2 crvene i sendvič naravno gospodjo da ćemo da stavimo majonez bukvalno koliko želite!
G
Gostgost
pre 5 minuta
40 miliona evra godisnje govore malo drugaciju pricu. A ja nekako verujem vise tokovima novca nego pijanom cika Misi koji je bio kivan na Zvezdu pa pricao o stvarima koje je samo on video i niko drugi
A
Ajmo realno
pre oko 1 sat
Cista demagogija i pranje para preko saveza Paunovic ga ugurao u olimpijsku selekciju pa sad u MLS sramota sta se pise i koga intervjuisete lik je nula od trenera sah mat za nas fudbal sa ovakvima
c
cemu to
pre oko 1 sat
odbrana mentalitet napad ples 😂😂😂😂😂 dečko misli da je gvardiola a vodi nju ingland revolusn za koji ni zene u njegovom komsiluku ne znaju gde igraju dok im ne kazes džilet stadion hahahahahahahaha!!!! kompletan fss i paunovic i ovaj mitrovic su teske prevare
D
Del Boj
pre 25 minuta
Majstore izbori se za predsednika fss, selektora...da i i nas fudbalski krene.Gubis vreme na komentare a takav talenat.Steta, uocio si sve prevare i probleme, resavaj odmah...
M
Mijat Precka
pre oko 1 sat
Auuu al je ovaj pametan, trenirao Olisea sa 18 godina ahahahaha pa decko bi bio klasa i da si mu ti trenirao babu a ne njega!! Begaj tamo u Boston i ne soli pamet narodu ovde, laganica liga bez ispadanja i pritiska i glumi sveznalicu... Klasican folirant i Paunova senka cela karijera 🤮🤡
d
dezurni analiticar
pre oko 1 sat
ma koga bre vi zajebavate vise sa ovim tekstovima i nekim projektima u bostonu cuj ti njega raste u sistemu a lik otisao u mls ligu gde se fudbal igra rekreativno da uzme par dolara i sad nam prosipa pamet o americkom snu i nekom potencijalu olisea pa normalno da ga ne znas kad si nula od trenera bio i ostao nego sta nego si nula kad te paunovic vukao kao prikolicu i na novom zelandu i u engleskoj decko ti si pomocnik za donosenje markera i nemas blage veze sa zivotom a kamoli sa ozbiljnim fudbalom srbiju pominjes samo kad treba da se opravdas sto gubite od indijanaca pa pogledaj sta radi zeljko obradovic u partizanu covece zeljko igra na najvecem nivou pod pritiskom pred 20 hiljada ljudi svaki mec i ne kuka na sisteme i baze nego izadje i pogine za svaku loptu a ti u sumi u bostonu bez pritiska i bez ispadanja iz lige glumis nekog maga sramota me ko se sve naziva srpskim trenerom danas dno dna
M
Mladic
pre oko 2 sata
Nisu oni nikakva radna nacija.To su otimači tudjeg a sistem ih je naterao,ubacio u “bubanj” ,krediti,dugovanja,osiguranja …da moraju da rade po ceo božiji dan.
Koliko ih ima samo po ulici,gladni,bosi,žedni,bez krova nad glavom….koliko njih ne mogu da priušte sebi ni običan pregled kod doktora…reci nešto o tome treneru ili su ti baš skroz isprali mozak za tih 10 godina koliko si tamo?!
5
51151515
pre oko 2 sata
Svi su pametni a niko nista da poduzme
ljubomir vidovic
pre oko 2 sata
E to je Srpska upornost
B
Barabinho
pre oko 2 sata
izvini amerikanac
Uskekruske
pre oko 2 sata
Videcemo sta ce biti
9
919191
pre oko 2 sata
Uvedite opciju psovanja za ovakve komentare
B
Božo, Kičiner, ON
pre oko 2 sata
Iskreno, potpuno se slažem sa Markom. Sama ta širina u Americi i Kanadi te opušta. Kad god sam dole u Srbiji uvek osećam neku napetost, sve je skučeno, nabijeno, gužve, prljave ulice, nema parkinga... nikad se ne mogu opustiti kao čovek.
А
Алекса977
pre oko 1 sat
Прљаве учице у Србији спрам оних у САД? Друже, нигде ти даље ниси био од скеле у Дизелдорфу, рекао бих.
Zivot je igra
pre oko 2 sata
Svakako i treba biti .da nam je vise takvih trenera








.jpg.webp)