Komentari na vest
Jeste u pitanju eksperiment, ali to nema veze sa formacijom
O
Otoci
pre 2 minute
Niko nije ni do kolena Radetu Bogdanovicu...onakvu alapacu, nema niko u regionu, a verovatno i sire...
F
Fanste933
pre 16 minuta
pa nego sta nego je dobar i previse dobar za sve njih
Kurcslus
pre 38 minuta
Da su igrali u istoj formaciji kao protiv engleza izgubili bi i od Paname. Svakako ce izgubiti od Gane.
V
Viki Miljković
pre 38 minuta
Da je Vojislav Šešelj osvojio drugo i treće mesto na SP, životom bih ga branio i ne bih dao dlaka s glave da mu fali.
Vidim da imaju dobru smenu generacija (Gvardiol, Stanišić Vušković, Sučiči, Baturina) i da imaju priliku da nastave sa uspesima. Fale napadač i krila, ali izrašće nešto.
Vukasin Nikolic
pre 44 minute
krece smena generacije u hrvatskoj
V
Veljko9
pre oko 1 sat
Gvardiol deluje van forme, Hrvatska bas neubedljiva za sada ali uzeli su 3 boda sto je ispunjen cilj. Videcemo protiv Gane da li ce uigrati nesto ali ovakvom igrom tesko da ce moci nesto protiv opasnijih ekipa poput Engleza, Francuza... pa i Holandije, Nemacke..
M
Maresca
pre oko 1 sat
Daleko su od one ekipe sto su bili..Dalic je trebao da leti posle prošlog prvenstva,a sa njim i par igrača.. modric,perišić...imaju dobar tim i dalje..ali lose.selektiran...zašto mu na sredini ne igraju sucic i baturina? Zasto ne rizikike sa Frukom..decko je doktor fudbala...zbog čega ne igra Matanovic? I zašto ne puste Vuskovica da igra..decko je najveci talenat u Evropi ..ali takav je nama mentalitet...dobice ih Gana i kada odu kuci Dalic ce se vaditi na neke glupe price..kako.je verovao u Modrica od 40 god i Perišića...trebao je pozvati i Rakitica iz penzije da se vrati...
P
PeraV
pre oko 1 sat
Pa, Pa, Pa...ajde ne pocinjite svaki komentar sa Pa
s
stićgo
pre oko 1 sat
Pa i ti si ga počeo sa Pa 😀
Aleksandar Virijevic
pre oko 2 sata
Onda je bio Mandzukić, Rakitić, Domagoj Vida itd, sada je Modrić pri izdisaju, i smatram da neće daleko dogurati jer kvalitet za tako nešto nemaju.
S
Sirogojno
pre oko 2 sata
Pa Piksi je to radio ne vodeći računa o tribinama, struci i svim fudbalskim postulatima. Jedina razlika je što Dalic ima ozbiljne rezultate a Pikseta nas doveo do toga da ri je muka kada igra reorezentacija
wizard 1987
pre oko 2 sata
ispadaju odmah u 16 finala
A
Ahahahahhahaha
pre oko 1 sat
Nadaj se mi osvajamo redovito medalje a vas Meksiko puni 5-1. Ovaj i Zelenortski otoci 3-0. 😅
P
Peki30
pre oko 2 sata
Gde je sad onaj strucnjak sto je hvalio gvardiola i najavljivao visoke ambicije? Svi kljucni igraci ostarili, preko 35, a on za gvardiola govori kako ce za 100 miliona u bajern, lik nije clean sheet sastavio par puta u zivotu... gana.je sacuvala mrezu, a oni primili 4 od engleza... nema vise tog talenta, igraca, ovo je sad drugorazredna selekcija
H
Hahahahahaha
pre oko 2 sata
Lik polomi cjevanicu 6 januara i vratio se u trenažni proces tek u maj, 2 utakmice do kraja sezone i opet se spremio da igra za reprezentaciju, normalno da je van forme i da ne može, bitno je da ti pljuješ a ne znaš ništa, što je u današnje vrijeme interneta misterija, kad se već maliciozno komentariše, sad kao ti ispadaš pametan, a on kod gvardiole 4 sezone igra već standardno, biće da katalonac ne zna i da je medju najboljim trenerima slučajno, zabranit internet takvima, ali zna se zašto se tako maliciozno komentariše, biće da je zbog toga što su vas albanci odučili fudbala i sad se radujete tudjim neuspjesima, jadno…
K
Kompleks ti je drugo ime
pre oko 1 sat
Hahaha mi opet lagano prolazimo grupu a vas puni jedan Meksiko 5-1. Za vas imamo reprezentaciju nedostižnu, i ova nam je prepuna mladih igračina poput Baturine, Petra i Luke Sučića, Stanišića, Gvardiola, Matanovića, Luke Vuškovića, samo sanjati možete takve mlade igrače. Samo Baturina i Petar Sučić vrijede preko 100 milja Eura, zato mi redovito osvajamo medalje a vas puni jedan Meksiko 5-1.
Zvezdas1989
pre 31 minuta
@Kompleks ti je drugo ime
Prvo se informisi koja selekcija je igrala protiv Meksika to nisu ni rezerve.Lucic jedan da ti bude na A spisku hahhahahaahhaha.Da su igrali A spisak dobili bi sve
Zvezdas1989
pre 31 minuta
-Kompleks ti je drugo ime
Prvo se informisi koja selekcija je igrala protiv Meksika to nisu ni rezerve.Lucic jedan da ti bude na A spisku hahhahahaahhaha.Da su igrali A spisak dobili bi sve
N
Nenad Petrovic
pre oko 2 sata
Pa dobra su reprezentac8ja
J
Jacz
pre oko 2 sata
Pa realno, moze kako hoce.

.jpg.webp)
.jpg.webp)




.jpeg.webp.webp)
