Komentari na vest
Kapiten Edegor udara u bubanj, cela Norveška vesla (VIDEO)

Dakara
pre 25 minuta
Koliko je sve ovo simpatično i lepo. Bravo Norvežani !!!
Radojkovic Milos
pre 34 minute
Jaki su kao zemlja!
V
Veljko9
pre 35 minuta
kako je viski dobio ove 2:0 u gostima i to bez Sergeja i Milenkovica🤣🤣🤣🤣🤣
jako dobra ekipa.Kamo srece da kod nas postoji ovakva atmosfera
milos djordjevic
pre oko 1 sat
Norveska nikad jaca po imenima medjutim odbrana im je suplja malo ozbiljniji tim lako ce izaci na kraj sa njima
kivekive
pre oko 1 sat
Norvezani idu do polufinala lagano
Milan Lukic
pre oko 1 sat
odegatd je pravi lider ekipe
j
jovan97.
pre oko 1 sat
Njihovi navijači realno prave najbolju atmosferu trenutno! Iskreno, nadam se da će Norveška dogurati ako ne do finala, onda barem do polufinala. Po meni, igraju zanimljiv fudbal - a ne kao Argentina juče u toku nadoknade prvog poluvremena - od 7 minuta, 4 minuta se 3 igrača dodaju konstantno i to je to
d
dadagaga
pre oko 1 sat
Skroz su interesatni a pritom i dobro igraju ,jaka grupa
H
Hhghh
pre oko 1 sat
Za sad su mi mozda i br 1 reprezentacija ne zbog igre neke posebne nego zbog sjajnog Halanda koji je obelezio za sad iz Mesija i Mbapea ovo prvenstvo, a pre svega zbog originalnih navijaca koji u neverovatnom broju u odnosu na br stanovnika bodre reprezentaciju, sto i nije cudno jer imaju bas jaku dijasporu u USA...
Спира
pre oko 1 sat
Викинзи имају одличну екипу, атмосфера је врхунска што се да видети из приложеног тако да има предуслова да догурају далеко.

Joco Inter
pre oko 1 sat
Kad pogledam druge reprezentacije kako grizu za svoju zemlju, koliko se bore, evo i po ovim 'sitnim' stvarima vidi se koliko im je stalo da obraduju svoju naciju.. A naši... Nemamo taj kult reprezentacije, ne osećamo grb.. Nažalost, ceo sistem, društvo nam je tako i to se prebacilo i u većinu sportova..
Z
Zvezde
pre oko 1 sat
Umislili da su idoli cijelom narodu. Frizure, tetovaze, torbice, zavrnute nogavice na sorcu, izadju na splav gdje su one kamenjarke, opale koju i misle da su nebo dodirnuli. To je moje misljenje samo za fudbalere. U ostalim sportovima smo ekstra s obzirom koliko nas ima, samo je problem sto mi ko narod zelimo samo prvo mjesto i mislimo da smo najbolji u svemu, a predaleko smo od najboljih. Sto se niko ne raduje toliko kad vaterpolisti osvoje zlato, zato smo smo umislli da je to nas standard i dodje nam ko dobar dan. Sve u svemu, mi ko narod nismo dobri nikako.
Н
Немој да те пита старост где ти је била храбр
pre 36 minuta
Како да имамо култ било које репрезентације када су ћаци криминалци ушли у сваку пору овог кукавичког народа. Издајице свега моралног и светог. Подмитљиви, користољубиви и анестезирани, не народ, него марва! Ми немамо националну свест, морал ни карактер. Велики сам родољуб, али гледам људе око себе и ово је страшно колико су сви, тј. већина, баш овакви каве сам описао. Да, то је сурова истина моји срби.
H
Hajde da uzmemo neki dobar auto
pre oko 2 sata
Šuti samo šuti šuti moj vikingu plavi i nek tvoja kosa plavaaaa
B
Baneeeeeeeeeeeeee
pre oko 2 sata
Lepotaaaaaaaaaa


.jpg.webp)





