Komentari na vest

Kapiten Edegor udara u bubanj, cela Norveška vesla (VIDEO)

Dakara

pre 25 minuta

Koliko je sve ovo simpatično i lepo. Bravo Norvežani !!!

Radojkovic Milos

pre 34 minute

Jaki su kao zemlja!
V

Veljko9

pre 35 minuta

kako je viski dobio ove 2:0 u gostima i to bez Sergeja i Milenkovica🤣🤣🤣🤣🤣

[email protected]

pre 35 minuta

jako dobra ekipa.Kamo srece da kod nas postoji ovakva atmosfera

milos djordjevic

pre oko 1 sat

Norveska nikad jaca po imenima medjutim odbrana im je suplja malo ozbiljniji tim lako ce izaci na kraj sa njima

kivekive

pre oko 1 sat

Norvezani idu do polufinala lagano

Milan Lukic

pre oko 1 sat

odegatd je pravi lider ekipe
j

jovan97.

pre oko 1 sat

Njihovi navijači realno prave najbolju atmosferu trenutno! Iskreno, nadam se da će Norveška dogurati ako ne do finala, onda barem do polufinala. Po meni, igraju zanimljiv fudbal - a ne kao Argentina juče u toku nadoknade prvog poluvremena - od 7 minuta, 4 minuta se 3 igrača dodaju konstantno i to je to
d

dadagaga

pre oko 1 sat

Skroz su interesatni a pritom i dobro igraju ,jaka grupa
H

Hhghh

pre oko 1 sat

Za sad su mi mozda i br 1 reprezentacija ne zbog igre neke posebne nego zbog sjajnog Halanda koji je obelezio za sad iz Mesija i Mbapea ovo prvenstvo, a pre svega zbog originalnih navijaca koji u neverovatnom broju u odnosu na br stanovnika bodre reprezentaciju, sto i nije cudno jer imaju bas jaku dijasporu u USA...

Спира

pre oko 1 sat

Викинзи имају одличну екипу, атмосфера је врхунска што се да видети из приложеног тако да има предуслова да догурају далеко.

Joco Inter

pre oko 1 sat

Kad pogledam druge reprezentacije kako grizu za svoju zemlju, koliko se bore, evo i po ovim 'sitnim' stvarima vidi se koliko im je stalo da obraduju svoju naciju.. A naši... Nemamo taj kult reprezentacije, ne osećamo grb.. Nažalost, ceo sistem, društvo nam je tako i to se prebacilo i u većinu sportova..
Z

Zvezde

pre oko 1 sat

Umislili da su idoli cijelom narodu. Frizure, tetovaze, torbice, zavrnute nogavice na sorcu, izadju na splav gdje su one kamenjarke, opale koju i misle da su nebo dodirnuli. To je moje misljenje samo za fudbalere. U ostalim sportovima smo ekstra s obzirom koliko nas ima, samo je problem sto mi ko narod zelimo samo prvo mjesto i mislimo da smo najbolji u svemu, a predaleko smo od najboljih. Sto se niko ne raduje toliko kad vaterpolisti osvoje zlato, zato smo smo umislli da je to nas standard i dodje nam ko dobar dan. Sve u svemu, mi ko narod nismo dobri nikako.
Н

Немој да те пита старост где ти је била храбр

pre 36 minuta

Како да имамо култ било које репрезентације када су ћаци криминалци ушли у сваку пору овог кукавичког народа. Издајице свега моралног и светог. Подмитљиви, користољубиви и анестезирани, не народ, него марва! Ми немамо националну свест, морал ни карактер. Велики сам родољуб, али гледам људе око себе и ово је страшно колико су сви, тј. већина, баш овакви каве сам описао. Да, то је сурова истина моји срби.
H

Hajde da uzmemo neki dobar auto

pre oko 2 sata

Šuti samo šuti šuti moj vikingu plavi i nek tvoja kosa plavaaaa
B

Baneeeeeeeeeeeeee

pre oko 2 sata

Lepotaaaaaaaaaa