Komentari na vest

Kod Francuza nema kalkulisanja - punim gasom do nokaut faze! Mada je Menjan morao da obuzda rezerviste

Nebojsa Antic

pre oko 1 sat

francuzi i holandjani za sada najubedljiviji
P

Predrag Petrovic

pre oko 1 sat

e ovako se igra a ne kao svi ostali u poslednjem kolu gledaju samo da bolje prodju dalje

Zivot je igra

pre oko 1 sat

realno sа ,pola snage oduvase

Saša Stanivuk

pre oko 1 sat

Kad igraš protiv Francuza zaboli te glava jer sa jedne strane puni Mbape a sa druge Dembele a čuvati ih ne može skoro niko😁

Zivot je igra

pre oko 1 sat

sa pola snage oduvase

Uskekruske

pre oko 1 sat

Lagana pobeda gostiju

Aleksandar Virijevic

pre oko 1 sat

Volim Francuze i očekujem najmanje polufinale.

Semir88

pre oko 1 sat

Selektor Norveške nam je uskratio duel aždaja Mbapea i Holanda... Ali, Dembele je večeras ukrao šou
d

djuka2025

pre oko 1 sat

svaka cast francuzima sto su izasli u prvom sastavu za razliku od norvezana
G

Gostx

pre oko 1 sat

Popucala vesla viking ladja na dnu okeana pozzz
B

Brundo

pre oko 1 sat

Francuska-Nemačka duel koji je moguć već u osminifinala.Izgubi li Nemačka i to ubedljivo sa na primer 0-3 ili 1-4 to će biti poslednji ekser u reprezentaciju koja je pre 10-15 godina bila velesila.Fudbal je njihov nacionalni sport.

Zoran Pejic

pre oko 1 sat

Gaze francuzi posteno
N

Nebitan10

pre oko 1 sat

Odlicna prijateljska utakmica. Zasto jednostavno nije registrovana utakmica 3-0 za Francuze? Dajte taj zreb nakon zavrsetka grupne faze, ovo kalkulisanje i projekcije ko ce sa kime je verujem svima doslo glave. Norvezanima zelim ispadanje od Obale Slonovace jer ovo sto su danas uradili je sramota za svetski fudbal. Nakaradno prvenstvo.
P

Pazi

pre oko 2 sata

Svi su najavljivali ovu utakmicu kao "sudar titana". Francuzi jesu ali od kada su Norvežani titani? Oni ni nas nisu mogli da dobiju. Ovo je očekivano.
@

@

pre oko 1 sat

Zeljno sam iscekivao ovaj duel jer sam se nadao da ce igrati sa prvom postavom da vidim dokle ide neki njihov domet. Ovo je bas razocaravajuce sta su uradili, zao mi je sto nisu dobili 7 komada.
F

Fanste933

pre oko 2 sata

bilo je napeto ali su uspeli na kraju
@

@

pre oko 1 sat

Sta je bilo napeto i sta su uspeli na kraju?
g

goku1

pre oko 2 sata

ekstra samo sto nije svetsko kao pre

[email protected]

pre oko 2 sata

Proradio dembele u napadu,covek igra odbranu i presing, i mnogo znači i u napadu i kad ne daje golove,i Mbape se popravio,veceras dve asistencije,bez gola ali odličan

natasicaaaa

pre oko 2 sata

mislim da oni osvajaju

Aleksandar Bezbradica

pre oko 2 sata

Francuska punim brzinskim korakom ide ka tituli prvaka sveta

Sonja Velinovic

pre oko 2 sata

Ma francuzi su prvi favoriti, onakav napad, ne znam da li je ikada postojao bolji

snezam123

pre oko 2 sata

Samo jakoo francee

snezam123

pre oko 2 sata

Samo jakoo francee

cecaaa111

pre oko 2 sata

Jddni od favorita za osvajamje
B

Brundo

pre oko 2 sata

Senegal, Irak i Norveska su male ribe za Francusku.Inace je RTS najavljivao mec Francuska-Norveska kao derbi...Komedija od televizije i sportskog novinarstva.Ovakvu Francusku mogu na SP da pobde mozda 2-3 reprezentacije.Kakva crna Norveska.

Lix

pre oko 2 sata

Ovaj Dembele je unistavao Barselonu a vidi ovde sta radi
A

Aaaa

pre oko 2 sata

Mozda je do barselone...
И

И

pre oko 1 sat

Nisu bili dobar spoj, a ne bi bili ni danas, ko prati jasno je zašto. Jedan jedini razlog - Dembele je igrač sa visokim rizikom od povreda kome se mora pažljivo dozirati minutaža. U Ligi 1 se to može, Psg je predominantan, u Barsi to ne može i to je to. Evo i na ovom prvenstvu je u sva 3 meča zamenjen da se odmori, u Psg igra oko 60-ak minuta, pa eto i u finalu LŠ je zamenjen u drugom poluvremenu, kao zlatna lopta iako se išlo u produžetke. Da igra opet u Barsi to znači igranje svaka 3 dana 90 minuta, nekad i 120. Ne bi izdržalo telo 2 meseca. Vrhunski igrač naravno, premium klasa. Enrike je demonstrirao kako treba sa njim i evo sada ga niko ne forsira, ali u Barsi gde treba svaka 3 dana negde uzeti 3 boda bez prava na grešku, ne možeš zlatnu loptu odmoriti u 55-om minutu kao u PSG-u koji do tad vodi 3-0.
D

DS1989

pre oko 2 sata

Najaca ekipa, bas su masina sad naravno u nokaut fazi sve je moguce ali ljudi igraju direktan fudbal ne gnjave loptu kao Spanci i mnogi koji pokusavaju da kopiraju Spance...
y

yt

pre oko 2 sata

Francuzi po imenima ubedljivo najbolji sastav, pa oni i sa rezervama da igraju bili bi u top 5 konkurenata za osvajanje kakva imena imaju na klupi

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre oko 2 sata

Француска до сада убедљиво најбоља репрезентација на СП. Дембеле одиграо утакмицу живота за репрезентацију. Ембапе играо за тим што се ретко када дешавало. Ако Француска освоји, а по свему приказаном би требала Олисе заслужује златну лопту.
A

Ako...

pre oko 2 sata

Sto olise? Dobar jeste ali najbolji nije.
K

Kop

pre oko 2 sata

Et Usman balon dor!!! Et Usman balon dor!! Majstor!!!! 🙌🙌🙌🙌