Komentari na vest
Kod Francuza nema kalkulisanja - punim gasom do nokaut faze! Mada je Menjan morao da obuzda rezerviste
Nebojsa Antic
pre oko 1 sat
francuzi i holandjani za sada najubedljiviji
P
Predrag Petrovic
pre oko 1 sat
e ovako se igra a ne kao svi ostali u poslednjem kolu gledaju samo da bolje prodju dalje
Zivot je igra
pre oko 1 sat
realno sа ,pola snage oduvase
Saša Stanivuk
pre oko 1 sat
Kad igraš protiv Francuza zaboli te glava jer sa jedne strane puni Mbape a sa druge Dembele a čuvati ih ne može skoro niko😁
Zivot je igra
pre oko 1 sat
sa pola snage oduvase
Uskekruske
pre oko 1 sat
Lagana pobeda gostiju
Aleksandar Virijevic
pre oko 1 sat
Volim Francuze i očekujem najmanje polufinale.

Semir88
pre oko 1 sat
Selektor Norveške nam je uskratio duel aždaja Mbapea i Holanda... Ali, Dembele je večeras ukrao šou
d
djuka2025
pre oko 1 sat
svaka cast francuzima sto su izasli u prvom sastavu za razliku od norvezana
G
Gostx
pre oko 1 sat
Popucala vesla viking ladja na dnu okeana pozzz
B
Brundo
pre oko 1 sat
Francuska-Nemačka duel koji je moguć već u osminifinala.Izgubi li Nemačka i to ubedljivo sa na primer 0-3 ili 1-4 to će biti poslednji ekser u reprezentaciju koja je pre 10-15 godina bila velesila.Fudbal je njihov nacionalni sport.
Zoran Pejic
pre oko 1 sat
Gaze francuzi posteno
N
Nebitan10
pre oko 1 sat
Odlicna prijateljska utakmica. Zasto jednostavno nije registrovana utakmica 3-0 za Francuze? Dajte taj zreb nakon zavrsetka grupne faze, ovo kalkulisanje i projekcije ko ce sa kime je verujem svima doslo glave. Norvezanima zelim ispadanje od Obale Slonovace jer ovo sto su danas uradili je sramota za svetski fudbal. Nakaradno prvenstvo.
P
Pazi
pre oko 2 sata
Svi su najavljivali ovu utakmicu kao "sudar titana". Francuzi jesu ali od kada su Norvežani titani? Oni ni nas nisu mogli da dobiju. Ovo je očekivano.
@
@
pre oko 1 sat
Zeljno sam iscekivao ovaj duel jer sam se nadao da ce igrati sa prvom postavom da vidim dokle ide neki njihov domet. Ovo je bas razocaravajuce sta su uradili, zao mi je sto nisu dobili 7 komada.
F
Fanste933
pre oko 2 sata
bilo je napeto ali su uspeli na kraju
@
@
pre oko 1 sat
Sta je bilo napeto i sta su uspeli na kraju?
g
goku1
pre oko 2 sata
ekstra samo sto nije svetsko kao pre
Proradio dembele u napadu,covek igra odbranu i presing, i mnogo znači i u napadu i kad ne daje golove,i Mbape se popravio,veceras dve asistencije,bez gola ali odličan
natasicaaaa
pre oko 2 sata
mislim da oni osvajaju
Aleksandar Bezbradica
pre oko 2 sata
Francuska punim brzinskim korakom ide ka tituli prvaka sveta
Sonja Velinovic
pre oko 2 sata
Ma francuzi su prvi favoriti, onakav napad, ne znam da li je ikada postojao bolji
snezam123
pre oko 2 sata
Samo jakoo francee
snezam123
pre oko 2 sata
Samo jakoo francee
cecaaa111
pre oko 2 sata
Jddni od favorita za osvajamje
B
Brundo
pre oko 2 sata
Senegal, Irak i Norveska su male ribe za Francusku.Inace je RTS najavljivao mec Francuska-Norveska kao derbi...Komedija od televizije i sportskog novinarstva.Ovakvu Francusku mogu na SP da pobde mozda 2-3 reprezentacije.Kakva crna Norveska.
Lix
pre oko 2 sata
Ovaj Dembele je unistavao Barselonu a vidi ovde sta radi
A
Aaaa
pre oko 2 sata
Mozda je do barselone...
И
И
pre oko 1 sat
Nisu bili dobar spoj, a ne bi bili ni danas, ko prati jasno je zašto. Jedan jedini razlog - Dembele je igrač sa visokim rizikom od povreda kome se mora pažljivo dozirati minutaža. U Ligi 1 se to može, Psg je predominantan, u Barsi to ne može i to je to. Evo i na ovom prvenstvu je u sva 3 meča zamenjen da se odmori, u Psg igra oko 60-ak minuta, pa eto i u finalu LŠ je zamenjen u drugom poluvremenu, kao zlatna lopta iako se išlo u produžetke. Da igra opet u Barsi to znači igranje svaka 3 dana 90 minuta, nekad i 120. Ne bi izdržalo telo 2 meseca. Vrhunski igrač naravno, premium klasa. Enrike je demonstrirao kako treba sa njim i evo sada ga niko ne forsira, ali u Barsi gde treba svaka 3 dana negde uzeti 3 boda bez prava na grešku, ne možeš zlatnu loptu odmoriti u 55-om minutu kao u PSG-u koji do tad vodi 3-0.
D
DS1989
pre oko 2 sata
Najaca ekipa, bas su masina sad naravno u nokaut fazi sve je moguce ali ljudi igraju direktan fudbal ne gnjave loptu kao Spanci i mnogi koji pokusavaju da kopiraju Spance...
y
yt
pre oko 2 sata
Francuzi po imenima ubedljivo najbolji sastav, pa oni i sa rezervama da igraju bili bi u top 5 konkurenata za osvajanje kakva imena imaju na klupi
Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷
pre oko 2 sata
Француска до сада убедљиво најбоља репрезентација на СП. Дембеле одиграо утакмицу живота за репрезентацију. Ембапе играо за тим што се ретко када дешавало. Ако Француска освоји, а по свему приказаном би требала Олисе заслужује златну лопту.
A
Ako...
pre oko 2 sata
Sto olise? Dobar jeste ali najbolji nije.
K
Kop
pre oko 2 sata
Et Usman balon dor!!! Et Usman balon dor!! Majstor!!!! 🙌🙌🙌🙌

_(1)_(1).jpg.webp)

_(1).jpg.webp)
_Cropped.jpg.webp)



