Komentari na vest

Kostur se popunjava: Imamo četiri para i prvi derbi na Mundijalu

panic1971

pre 20 minuta

Biće veselo u nokaut fazi

Sladjana Mitrović

pre 21 minuta

Japanci će da izbace Brazil
J

Jakov1503

pre 27 minuta

USA i Kanada ispadaju odmah.
A

Ambrozini

pre 15 minuta

Obe prolaze. USA za bosnu prejaka.
G

Gost83

pre 30 minuta

Trubom po BIH, go go America 🇺🇸🍻

Emilija Emilijaaa

pre 39 minuta

Japanci izbacuju Brazil
S

Saša_PFC

pre 41 minuta

Kanada,Japan,Holandija i USA ispadaju od navedenih parova u sledecoj rundi takmicenja.Mislim da ce Maroko biti iznenadjenje prvenstva a da ce Bosanci lagano da preslisaju USA koji osim sto su domacini nemaju ni jednu pozitivnu stranu.Bosanci ce srcem a i znanjem koje poseduju igraci preslisati Amere koji ce lagano biti ispumpani.
A

Ambrozini

pre 14 minuta

Maroko ništa specijalno,ispadaju lagano.

Veljaa13

pre oko 1 sat

Vec sada imamo nekoliko odlicnih duela, a prvi veliki derbi dodatno podize ocekivanja navijaca

Natasa27

pre oko 1 sat

Kako se nokaut faza popunjava, turnir postaje sve zanimljiviji i uzbudljiviji
P

Pitschcousty

pre oko 1 sat

Japanci izbacuju Brazil.
О

Очијево 7

pre oko 1 sat

Као и увек,полунамештен жреб, САД-БиХ, Канада - Ј Африка, а овде имамо Бразил,-Јапан, односно Холандија - Мароко, и није дириговано, Турска тотални подбачај,али генерално изузев ових врхунских европских екипа, Европљани неубедљоиви

Zoran Pavlovic

pre oko 1 sat

Maroko i a veoma lak žreb

Stefkeeee1995

pre oko 1 sat

Ajmo Bosnaa, samo jako
D

Džukela klasična

pre oko 1 sat

Uvek navijam za države koje nisu priznale lažnu državu Kosovo, znači podrška moja ide za Argentinu, Brazil i Španiju.
I

IdemoMalenaNIsamJaLos

pre oko 2 sata

Svi spominju mec HOL - MAR a derbi prve nokaut runde definitivno je BRazil - Japan, nece tu nimalo lako biti Brazilcima da prodju, i ne bi me iznenadilo da azijati izbace Vinisijusa i kompaniju,
M

MSt

pre oko 1 sat

Ne tropaj zivota ti. Brazilci ce da ih ometlaju, bice 2-3 razlike
L

Lepi55

pre oko 2 sata

Kako je lijepo vidjeti Bosnu medju ovim ekipama. Volim te Bosno

Isa Peric

pre oko 2 sata

Hvala na ovoj vise nego zanimljivoj analizi. Za nas kladionicare to dosta znaci !
N

Nenad Petrovic

pre oko 2 sata

In da se igra jos dosta
M

Marko989

pre oko 2 sata

Zdnje kolo sve prijateljske utakmice
S

Steta

pre oko 2 sata

Treba ubaciti zreb za nokaut fazu. Nije fer da igraju Kanada-J.Afrika i SAD-BIH, a nijedan tim odatle nije bolji od Japan-Brazil ili Maroko-Holandija.
P

Pavlovicmp

pre oko 2 sata

Sad već postaje zanimljivo

Radojkovic Milos

pre oko 2 sata

Bice opasna tekma Holandjani
"

"PUMP IT UP"

pre oko 2 sata

Jedno je sigurno, dve strasno dobre ekipe se sastaju vec u narednoj rundi: Holandija i Maroko.
S

Samil

pre oko 2 sata

Sta je sa Juznom Korejom, jesu li i dalje u igri da kao treci prodju grupu?

Zlatkodelija

pre oko 2 sata

Brazil šampion svijeta

human

pre oko 2 sata

i ja se nadam odličnoj utakmici Maroko - Holandija. i nadam se da Maroko ide dalje

butler

pre oko 2 sata

argentinci ozbiljan kandidat za finale

Japanac

pre oko 2 sata

Ovaj članak je potpuno bespotreban,šta bi bilo kad bi bilo,sačekamo.kraj ligaskog dela i onda natenane da analiziramo parove 1/26
S

Simpsonovi

pre oko 2 sata

davno rekli da u finalu igraju portugal meksiko i da je portugal prvak. Videcemo.
A

Ambrozini

pre oko 1 sat

Meksiko igra svako svetsko jer su mu lake kvalifikacije, retko kad i grupu prodje, ne znam da li je jedno cetvrtfinale u istoroji igrao. Jesu domacini ali ni to im nece pomoci jer genrealno pojma nemaju. Gde si video meksikanca bar u polufinalu lige sampiona?
K

Konacno

pre oko 2 sata

je prikazan neki dijagram, ali od SPE sportsa i prilicno nejasan. Ajte molim vas napravite neki dijagram vi ali bez zastava, vec sa imenima drzava i mogucim protivnicima. Pa ja da sam sportski novinar, ja bi to sa zadovoljstvom napravio. Zasta primate platu.

Semir88

pre oko 2 sata

Holandija protiv Maroka biće prava poslastica. I jedni i drugi igraju napadački, tehnički doteran fudbal.

Aleksandar Virijevic

pre oko 3 sata

Lepo čekam Francuze i Špance i nadam se da će nekako moću do polufinala sa portugalom.
m

majster

pre oko 3 sata

Holandija Maroko ce biti prezanimljiv mec
Z

ZICOOO

pre oko 1 sat

proci ce Holandija
C

Crazy Serbs

pre oko 3 sata

Bošnje prvo dobijaju nokaut 2.7. od SAD a potom su u nokdaunu 6. 7. I posle toga ništaaaaa opet mučenici ima da čekaju da se kvalifikuju nelad negde u fudbalu, ako ikada a verovatno opet nikada. U košarci muškoj ništa, u ženskoj košarci ništa u odbojci muškoj i ženskoj isto ništa u rukometu muškom i ženskom opet ništa u vaterpolu opet ništa, basket 3x3 isto ništa, evo sad se zamislim da sam u njihovoj koži i baš sam se smorio. Mi svake godine cele godine pratimo sve moguće sportove na EP, SP i Olimpijadi, uzimamo medalje oni mučenici samo mogu da sanjaju o tome.
C

Czz

pre oko 2 sata

Svi bi mi dali sve te sportove da bi gledali nase na svetskom. Ne lazi sebe. Svaka cast Bosni. A nasi fudbaleri, citaj manekeni, neka prate zenski rukomet i odbijku
@

@CrazySerbs

pre oko 2 sata

I koja je tacno poenta tvog komentara??? Da se nikada ne kvalifikuju vise na sp, pa sta ima veze? Ljudi uzivaju sada i bodre svoje .... je l' moguce bre da smo svi mi ovde kolektivno zaboravili da uzivamo, zezamo se, pratimo sport uz pivce sa drustvom i druzimo se bez obzira na rezultat .... koliki smo pacenici dovoljno je uci na bilo koju komentar sekciju, tema apsolutno nije bitna ..... i posle svi mi mislimo da je problem samo jedan covek na vlasti ....
C

Crazy Serbs

pre oko 2 sata

Možda bi ti dao, mene boli đoka. Nego šta nego treba da se gleda ženska odbojka, najlepši sport na svetu za oči. Još kad smo evropski i svetski šampioni u najpopularnijem sportu na svetu kod žena, tek treba gledati.
N

Natalii29

pre oko 3 sata

cekamo samo da vidimo kako ce se zavrstiri sve
M

MilanChe1986

pre oko 3 sata

Francuska ce osvojiti prvenstvo