Komentari na vest
Ludnica u Sarajevu, Tuzli, Mostaru... Amar Memić: Dajte tu Ameriku da im pokažemo!
D
DosijeX
pre 15 minuta
Sad ce nasa Amerika da ih vrati na fabricko podešavanje!!!
nenad japundzic
pre 15 minuta
Sve je moguce,ko zna.
Sterlings Braunfels
pre 18 minuta
Realno je uspeh proći grupu bez obzira što su imali Katar u grupi uzeli su bod i domaćinu Kanadi.
B
Blok
pre 30 minuta
Super za pozitivu u Bih ali odigrali su tri loše utakmice. Da nije takva grupa nikad nebi prošli. Katar im je stvorio 4-5 zicera.
Leukemija
pre oko 1 sat
Veliki uspeh svaka čast momci
Danijela62
pre oko 1 sat
veliki uspeh za bosnu svaka cast.

ilnima male
pre oko 1 sat
лудница у 23 посто Федерације.У Републици Српској нико уво не боли као ни у Херцег Босни
Malilija031
pre oko 1 sat
Momci su ostavili srce i dusu na terenu i pokazali da znaju sta rade ogromno postovanje
Bravo bosanci mislio sam kad je Dzeko izasao da je velia greska ali izmene su bile savršene
M
Manipulacija
pre oko 1 sat
A Hercegovci?E moj vi, koja manipulacija da je BiH samo okolina SA ili Bosna ili samo "Bosnjacka".
M
Mile led
pre oko 1 sat
Bih je svidjalo se to nekima ili ne jedna od najnetalentovanijih nacija u sportu , tako da je ovaj prolaz ravan tome kao da tkz. zvezda napravi makar jednu pobedu u top 8 dok se opet ne ugasi, odnosno pravo cudo.

ilnima male
pre oko 1 sat
не лупетај секташ
Марјан Симоновић
pre oko 1 sat
Sa ameriku 0:0 verovatno, drzace se bosna
M. K.
pre oko 2 sata
🤣Krenulo se sa busanjem u grudi bez osnova. Sanse protiv USA su max 10%
R
Republika Sandzak
pre oko 2 sata
BRAVO BRAĆO BOSNJACI 👏 👏 👏 🇹🇷
Н
Неутралац
pre oko 1 sat
Није санџак, него Рашка!
V
Vratice se rode
pre oko 2 sata
Bih izbacuje Švabe a u finalu padaju od Kroasana
t
tisikaomadjija
pre oko 2 sata
Lepo što su prošli, ali realno daće im Ameri 3 komada, Nemci mozda i 5
I treba da slave, prolaz u nokaut fazu zasluzili momci svojom borbom. Svi igraju nema manekena u njihovoj reprezentaciji....
V
Vart
pre oko 2 sata
Lepp, i treba. Bosanci da slave. Ovaj Katar je idealni primer zasto je prosirenje na 48 tima uzasna ideja. Ljudi nemaju blage veze sa futbalom. Njihovi futbaleri igraju u katarskoj ligi, ne samo zbog dobrih para koje imaju kao domaci futbaleri, vec sto nigde drugde ih ne bi bili angazovaki. Mozda bi neko igrao za Lozanu ali ne onu iz prvog ranga, nego iz drugog, Lozanu Oushy.
N
Nisu
pre oko 2 sata
...to Bosanci, a inace sta je sa Herzegovcima? Pitas li se? Gde vam je mozak da mi je znati.
P
Pjer Karden
pre oko 2 sata
Nikada za njih hrvate i albance to je stvar kućnog vaspitanja,znam jako dobro šta nam misle.
A
Ahhahahahaa
pre oko 2 sata
A šta ti i tvoji mislite o njima, to je pitanje, uvijek žrtve…
@
@Ahahahahaha
pre oko 1 sat
Znamo da ne visimo na vasim sajtovima i da ne idemo u bosanske zvezde granda.
Veljko Djoric
pre oko 2 sata
i treba da bude ludnica
S
Saut
pre oko 2 sata
Šta se slavi? Je l su postali evropski, svetski, olimlijski šampioni? Je l su uzeli medalju neku? Slave pobedu protiv Katara beduina hahahahahahahaah
1
1111hhgc
pre oko 2 sata
Sta ti slavis?
Poraz od Albanije?
P
Pfc
pre oko 2 sata
Klasican navijac crvene zvezde. Slavi ulazak u ligu evrope posle ispadanja iz kvalifikacija za ligu sampiona, a smeje se tudjim uspesima...
S
Saut
pre oko 2 sata
Teletabisu ja slavim zlata, srebra i bronze u muškoj i ženskoj košarci, zlata, srebra i bronze u muškoj i ženskoj odbojci, zlata, srebra i bronze u vaterpolu, Novak Đoković, Jelena Janković, Ana Ivanović, Nenad Zimonjić svetski broj 1 u tenisu. I tako i dalje i bliže, neko slavi medalje sa Olimpijada, svetskih i evropskih prvenstava neko pobedu protiv beduina, svako u skladu sa svojim mogućnostima.
T
Terry
pre oko 2 sata
Sport se deli na FUDBAL i ostale sportove
H
Hahaha retardu
pre oko 1 sat
Slavio bi ti i onomad da ste pobedili Zelenortska ostrva u prijateljskoj utakmici ali neće pa neće. A da zaboravih i petardu od Meksika.
k
kikoman
pre oko 1 sat
slavio bi i ti da smo mi dobili te tzv beduine...nego si tako vaspitan kad je tvoje, najbolje je, kad je tudje pljuni...
S
Saut
pre oko 1 sat
Teletabisi slavite još malo pa opet nazad u rupe miševi mali, nećete se kvalifikovati ni na jedno veliko takmičenje ni u jednom sportu ni u jednoj konkurenciji o medaljama da ne pričamo.









