Komentari na vest

Plavokosi Viking na “crnom konju” divlja Mundijalom: Norveška ima sve i može sa svima

Proficap

pre 22 minute

Steta sto Halnd nije srbin. Sada bi vec bio u Saudijskoj Arabij8 i peimao milione.
s

spiritus movens

pre 42 minute

Dehumanizacija. Fudbaleri sve vise lice na terminatore. Haland je prototip novog coveka u fudbalu.
N

Nekotamo91

pre oko 1 sat

Čist penal nije sviran Senegalu, i niko ni reč o tome. Sva ova pravila i opet sve isto, nameštanje i pravila koja važe za odabrane.

Aleksandar Bezbradica

pre oko 1 sat

Norveška može i bolje od odigranog protiv Senegala .Poduže ritam kako Mundijal idmice

Meda74

pre oko 1 sat

Norvežani su dobri i uz sreću mogli bi postići ozbiljan rezultat

Sale Milosavljevic

pre oko 1 sat

Haland zver od igrača.

Uskekruske

pre oko 1 sat

Sve bolji i bolji

Aboubakar Oumarou

pre oko 2 sata

Šta se desi sa Senegalom, onakvo poluvreme protiv Francuza, a danas potpuni raspad, početničke greške, poklanjanje gola protivniku... 🤔