Komentari na vest

Ru! Ruu! Ruuu!!!

S

Stividzi

pre 17 minuta

Alal vera HAAAAALAAAAND

Nadja17

pre 18 minuta

Njihovo cuveno „Ru! Ruu! Ruuu!“ odavno je postalo simbol zajednistva i borbenog duha

Bojan76

pre 18 minuta

ponovo pokazuju zasto su osvojili simpatije fudbalskog sveta
d

dkcz

pre 36 minuta

Podrška za brata Dekija bmw-a, Norveška je uz tebe, RUUUUUUUS!
r

rajaram

pre 41 minuta

vikinzi ozbiljna ekipa, gledao sam i Senegal..i imam samo jedan ZAKLJUCAK KOLIKO SMO MI DALEKO OD OZBILJNE REPREZENTACIJE, ATMOSFERE, ODNOSA, ŽELJE I VOLJE , HTENJA...DA NE POMINJEM KVALITET FUDBALA..PONOS NEKI JE NESTAO, PONOS TO SI POZVAN STO IGRAS ZA REPKU, ZEMLJU..bas smo daleko..
D

DekiBMW

pre oko 1 sat

RUUUSSSSSSSSSSS
M

Mandic60

pre oko 1 sat

Svaka čast za Norvežane, sve su zaslužili
8

828228

pre oko 1 sat

Ja ne mogu ove komentare vise, sta je bre ovo vise?!?!? Udjes da procitas nesto pametno razmenis misljenja a vidis komentar " VIDECEMO STA CE BITI".... kakvi su to botovi zna li meni to iko reci ? Sta se desava.. na svakoj vesti po 70 komentara i svaki je ovakav ili slican... Strasno, ne znam kako ovi iz redakcije ne promene to vide da nam smeta i dzaba
P

POGOTOVO '02

pre oko 1 sat

"Ako smo mogli da ih pobedimo ’98 kada su imali Ronalda i bili najjači, što ne bismo mogli da izbacimo ovakav Brazil”. Nisu tada bili najjaci nego '94 i '02.
J

JKK

pre oko 1 sat

"On ima 29 godina. Imao je godinu dana kada je Norveška igrala poslednji put na svetskim prvenstvima. Njegov otac Emil tri godine ranije bio je u Americi na Svetskom prvenstvu da bodri Norvešku. Umro je u međuvremenu i nije dočekao da vidi svoj tim opet u Americi." 4 godine ranije, a 3 pre rođenja sina.

Biba978

pre oko 1 sat

Nemaju Vikinzi sanse🤣
V

Volim fucu

pre oko 1 sat

Rad znači veslaj, a ru znači grub.
G

G.R5

pre oko 1 sat

Šta kaže zoraanaahh na ovo . Koliko je upoznata sa Norveškom istorijom i njihovim fudbalom . Je l voli njihovu ligu 2+I da zamasti

[email protected]

pre oko 1 sat

opasna je ova Norveska.Bice jako nezgodna svakoj reprezentaciji
B

Bale89

pre oko 2 sata

Bice oni dobro,samo da sto vise lopte dobija Haland bice tu dosta borbe do kraja