Komentari na vest

Senegal pumpao gol razliku i napumpao Irak! Sad baca džudžu na Hrvatsku, Kongo, Urugvaj…

Zivot je igra

pre oko 1 sat

moglo je da dodje i 7+

Saša Stanivuk

pre oko 1 sat

Dali 5 komada a Manea nigde u listi strelaca,već treću utakmicu 😶

Uskekruske

pre oko 1 sat

Jaka grupa za Irak

Semir88

pre oko 1 sat

Senegal je odigrao baš dobro i protiv Francuza, tako da ovaj rezultat nije neko veliko iznenađenje.

Zivot je igra

pre oko 1 sat

svaka čast oduvao ih

Zoran Pejic

pre oko 1 sat

Treba da prodju dalje

[email protected]

pre oko 1 sat

ovo se videlo iz aviona da ide u goleadu
V

Vlada9111

pre oko 2 sata

Svako bi sa igracem vise
F

Fanste933

pre oko 2 sata

nisu bili najbolji... steta bas

Aleksandar Bezbradica

pre oko 2 sata

ovaj Irak izgleda kao da je zalutao na svetsko prvenstvo
N

Nanas

pre oko 2 sata

Tesko da ce i DR.Kongo i Zelenortska Ostrva savladati Saudijsku Arabiju...

Sonja Velinovic

pre oko 2 sata

Hahahaha, namesteno zbog prolaza, koliko je platio senegal
b

bisinikola

pre oko 2 sata

Steta za Senegal.Kasno se probudili
K

Kop

pre oko 2 sata

Pumpamo i mi, za bolje sutra.
C

Chica

pre oko 1 sat

Баш ћете ви пумпаџије донети боље сутра. Пумпате већ годину и по дана а ни речи о том како ће изгледа то ваше бољем сутра, мада по томе како надтупате може да се претпостави. Ви ни себи не можете да донесете боље сутра. Само мржња и сервилност куљају из вас. А и овај новинарчић изгледа кроз спорт промовише свој политички став.
@

@chica

pre oko 1 sat

Tacno sam znao da si njihov 😂 Nakon onog izliva mrznje prema Bosni imao sam nedoumice ali sada si ih definitivno otklonio. Interesantan lik i za ozbiljnu analizu.
G

Gana forever

pre oko 2 sata

Vamos Gana i love africa

cone1312

pre oko 2 sata

Kako se bor svaka cast
S

SviSvi

pre oko 2 sata

Svi pumpamo!!!! Svaka cast za Senegal!
X

Xxxx

pre oko 2 sata

Nismo svi, manjina vas je.
@

@xxx

pre oko 1 sat

Kako podnosite ovu vrucinu junacine? 😂 Kakav ste vi cirkus majko mila
s

spiritus movens

pre oko 2 sata

Rapsodija senegalskih fudbalera u jednoj prilicno sadrzajnoj i interesantnoj utakmici gde smo mogli da vidimo nekoliko evrogolova. Irak nije imao srece jer je vec u 12. minutu ostao sa igracem manje. Borili su se do 55. minuta ali ocigledno da je umor ucinio svoje. Inace ova grupa je preteska i ko god je da bio na mestu Iraka bi se namucio da izbori plasman dalje. Nasa braca hrabri Hrvacani sada pod imperativom pobede protiv Gane.
F

FM

pre oko 2 sata

Skotska nije ispala! Ako Alzir izgubi 2 gola razlike (ili Austrija sa 4) i drugi rezultati se poklope, mogu se vratiti na 8. mesto.
a

aha buraz

pre oko 2 sata

bajke su na drugom spratu

Dragan Janjic

pre oko 2 sata

Bas mi je drago sto ce proci dalje, krajnje gotivna reprezentacija i pritom igraju otvoren fudbal
C

Cyber Sajber

pre oko 2 sata

Ovo je za istragu.

RodjenLoš

pre oko 2 sata

ma samo nek se pumpa bravo za Mozart i za naslov
N

NARODE

pre oko 1 sat

Pumpaaaaaaaaaaaj
C

Chica

pre oko 1 sat

Ајде пумпаџије, навијајте за Босну и Хрватску и уживајте.