Komentari na vest
Senegal pumpao gol razliku i napumpao Irak! Sad baca džudžu na Hrvatsku, Kongo, Urugvaj…
Zivot je igra
pre oko 1 sat
moglo je da dodje i 7+
Saša Stanivuk
pre oko 1 sat
Dali 5 komada a Manea nigde u listi strelaca,već treću utakmicu 😶
Uskekruske
pre oko 1 sat
Jaka grupa za Irak

Semir88
pre oko 1 sat
Senegal je odigrao baš dobro i protiv Francuza, tako da ovaj rezultat nije neko veliko iznenađenje.
Zivot je igra
pre oko 1 sat
svaka čast oduvao ih
Zoran Pejic
pre oko 1 sat
Treba da prodju dalje
ovo se videlo iz aviona da ide u goleadu
V
Vlada9111
pre oko 2 sata
Svako bi sa igracem vise
F
Fanste933
pre oko 2 sata
nisu bili najbolji... steta bas
Aleksandar Bezbradica
pre oko 2 sata
ovaj Irak izgleda kao da je zalutao na svetsko prvenstvo
N
Nanas
pre oko 2 sata
Tesko da ce i DR.Kongo i Zelenortska Ostrva savladati Saudijsku Arabiju...
Sonja Velinovic
pre oko 2 sata
Hahahaha, namesteno zbog prolaza, koliko je platio senegal
b
bisinikola
pre oko 2 sata
Steta za Senegal.Kasno se probudili
K
Kop
pre oko 2 sata
Pumpamo i mi, za bolje sutra.
C
Chica
pre oko 1 sat
Баш ћете ви пумпаџије донети боље сутра. Пумпате већ годину и по дана а ни речи о том како ће изгледа то ваше бољем сутра, мада по томе како надтупате може да се претпостави. Ви ни себи не можете да донесете боље сутра. Само мржња и сервилност куљају из вас. А и овај новинарчић изгледа кроз спорт промовише свој политички став.
@
@chica
pre oko 1 sat
Tacno sam znao da si njihov 😂 Nakon onog izliva mrznje prema Bosni imao sam nedoumice ali sada si ih definitivno otklonio. Interesantan lik i za ozbiljnu analizu.
G
Gana forever
pre oko 2 sata
Vamos Gana i love africa
cone1312
pre oko 2 sata
Kako se bor svaka cast
S
SviSvi
pre oko 2 sata
Svi pumpamo!!!! Svaka cast za Senegal!
X
Xxxx
pre oko 2 sata
Nismo svi, manjina vas je.
@
@xxx
pre oko 1 sat
Kako podnosite ovu vrucinu junacine? 😂 Kakav ste vi cirkus majko mila
s
spiritus movens
pre oko 2 sata
Rapsodija senegalskih fudbalera u jednoj prilicno sadrzajnoj i interesantnoj utakmici gde smo mogli da vidimo nekoliko evrogolova. Irak nije imao srece jer je vec u 12. minutu ostao sa igracem manje. Borili su se do 55. minuta ali ocigledno da je umor ucinio svoje. Inace ova grupa je preteska i ko god je da bio na mestu Iraka bi se namucio da izbori plasman dalje. Nasa braca hrabri Hrvacani sada pod imperativom pobede protiv Gane.
F
FM
pre oko 2 sata
Skotska nije ispala! Ako Alzir izgubi 2 gola razlike (ili Austrija sa 4) i drugi rezultati se poklope, mogu se vratiti na 8. mesto.
a
aha buraz
pre oko 2 sata
bajke su na drugom spratu
Dragan Janjic
pre oko 2 sata
Bas mi je drago sto ce proci dalje, krajnje gotivna reprezentacija i pritom igraju otvoren fudbal
C
Cyber Sajber
pre oko 2 sata
Ovo je za istragu.

RodjenLoš
pre oko 2 sata
ma samo nek se pumpa bravo za Mozart i za naslov
N
NARODE
pre oko 1 sat
Pumpaaaaaaaaaaaj
C
Chica
pre oko 1 sat
Ајде пумпаџије, навијајте за Босну и Хрватску и уживајте.

_(1)_(1).jpg.webp)

_(1).jpg.webp)
_Cropped.jpg.webp)



