Komentari na vest

Šest od šest u Meksiku: Kolumbija leti u SAD da pokori jezu prošlosti i Eskobarove sudbine

Milos Kostic

pre oko 2 sata

Solidna ekipa,pomucili se za gol
r

rotheram

pre oko 2 sata

Konačno jedna utakmica da se oseti strast SP, nakon gola borba, tenzija, prigovori sudiji, na terenu na ivici sukoba a ne ono do sad kao da gledam prijateljske utakmice
b

bbgarko

pre oko 2 sata

Jako dobra utakmica bila svaka im cast na igri

50 miliona razloga

pre oko 2 sata

Kakav brtutalan tempo utakmice
v

vox

pre oko 2 sata

Trebala je Kolumbija puno ranije da reši pitanje pobednika s obzirom na dominaciju u prvom poluvremenu, nisu uspeli da materijalizuju bolju igru i veliki broj prilika, verovatno južnoamerička selekcija koja je prikazala najviše u dosadašnjem toku turnira i definitivno zaslužuju da uzmu grupu

Nemanja Milijanovic

pre oko 2 sata

Kolumbija igra odlično

Mirko

pre oko 2 sata

Alo bre jel ste lud
v

vvs

pre oko 2 sata

Milina je gledati ovu Kolumbiju, visok presing, intenzitet, ulaze u svaki duel sa žarom, znaju kad treba da naprave faul, Luis Diaz nestvarnu sezonu u Bayernu preneo na reprezentaciju, šta tek reći za Munoza bek koji drugu utakmicu za redom postiže gol uz sve to stiže i da se vrati u odbranu, imali su sjajnu podršku publike u Meksiku a tek će je imati u SAD