Komentari na vest
Šest od šest u Meksiku: Kolumbija leti u SAD da pokori jezu prošlosti i Eskobarove sudbine
Milos Kostic
pre oko 2 sata
Solidna ekipa,pomucili se za gol
r
rotheram
pre oko 2 sata
Konačno jedna utakmica da se oseti strast SP, nakon gola borba, tenzija, prigovori sudiji, na terenu na ivici sukoba a ne ono do sad kao da gledam prijateljske utakmice
b
bbgarko
pre oko 2 sata
Jako dobra utakmica bila svaka im cast na igri
50 miliona razloga
pre oko 2 sata
Kakav brtutalan tempo utakmice
v
vox
pre oko 2 sata
Trebala je Kolumbija puno ranije da reši pitanje pobednika s obzirom na dominaciju u prvom poluvremenu, nisu uspeli da materijalizuju bolju igru i veliki broj prilika, verovatno južnoamerička selekcija koja je prikazala najviše u dosadašnjem toku turnira i definitivno zaslužuju da uzmu grupu
Nemanja Milijanovic
pre oko 2 sata
Kolumbija igra odlično
Mirko
pre oko 2 sata
Alo bre jel ste lud
v
vvs
pre oko 2 sata
Milina je gledati ovu Kolumbiju, visok presing, intenzitet, ulaze u svaki duel sa žarom, znaju kad treba da naprave faul, Luis Diaz nestvarnu sezonu u Bayernu preneo na reprezentaciju, šta tek reći za Munoza bek koji drugu utakmicu za redom postiže gol uz sve to stiže i da se vrati u odbranu, imali su sjajnu podršku publike u Meksiku a tek će je imati u SAD
_Cropped.jpg.webp)







