Komentari na vest
Šta nije u redu sa ovim timom i zna li Bijelsa kako se pobeđuje na Mundijalu?

Usput
pre 16 minuta
Još će Ispasti na kraju da su ovi naši dobri.
P
Prdoje
pre 24 minute
Bijelsa neznalica, uništio ovu generaciju Urugvaja
D
Djani85
pre 38 minuta
Biće bolje, ne očajavajte, samo jako zadnju utakmicu u grupi i prolazite dalje. Možete vi to
nikola.p
pre oko 1 sat
Ja im predvidjah lagani prolaz grupe. Bili su bolji u obe utakmice ali nisu bili konstantni. Ja bih reko da su neke slabije reprezentacije imale i veliku sreću prilikom osvajanja bodova.
Uskekruske
pre oko 1 sat
Losa utakmica Domacina

stevic97
pre oko 2 sata
Odradilo ih sve na Nunjeza
D
Del Boj
pre oko 2 sata
Na osnovu cega su "bolji" i trebalo da obede obe utakmice?Retko odvratna reprezentacija, bez trunke fer pleja, podmukli i prepotentni bez ikakvog pokrica.Zgazice ih Spanci.
Aleksandar Stojanovic
pre oko 2 sata
Samo naored momci zgazite ih na teren
B
Bacoglavac
pre oko 2 sata
Нису заслужили два х по приказаној игри, али није да су правили огромну разлику да победе... Победите Шпанце, па онда на крилима тога направите искорак у 1/16, ако сте у стању
Damir Jovic
pre oko 2 sata
Ako ovako igrali i poslednju utakmicu u grupnij fazi mogu zajedno sa turcima na aerodrom pa kući na godišnji odmor..
Osimen99
pre oko 2 sata
Veoma lose izdanje urugvaja
Milan Lukic
pre oko 2 sata
bijelsa,los trener
И
И
pre oko 2 sata
Bijelsa će ih zakopati. Muslera i dalje brani. Zna li neko šta se dešava sa Torreirom na primer? Vidim da nije igrao za Urugvaj praktično od dolaska Bijelse u reprezentaciju? Nisam pratio Urugvaj, pa očekujem čoveka u startnoj postavi jer je imao praktično sezonu karijere u Galatasaraju, kad ono nema ga nigde. Svakako bolji od Bentakura koji je u užasnoj formi i užasnom momentumu. Nekako je prirodnije da Toreira igra pored Valverdea i omogući mu ofanzivnu slobodu jer pokriva ogroman prostor i dosta trči, disciplinovan igrač, idealan za ova takmičenja. Zna li neko na primer razlog što njega nema? Povredjen nije. Sastav odbrane takodje krajnje nelogičan i upitan. Nekako se oseti da je rasulo. Mi to bar znamo da prepoznamo 😃
Max Dowman
pre 42 minute
i mene to isto interesuje, jednostavno morao je da pozove Toreiru, koji je na poziciji koju pokriva pravi ratnik, Bentakur i Ugarte su samo preneli lošu formu iz klubova na reprezentaciju, a još više me zanima zašto Rodrigo Zalazar na klupi evo drugu utakmicu uzastopno, čovek je imao sezonu karijere u Bragi i izboksovao transfer u Sporting, da bi bio na hladjenju, ne znam, stvarno neke čudne odluke.
Dusan Maricic
pre oko 2 sata
ocigledno nema pojma
Genkono Mangan
pre oko 2 sata
Bice bolje i bez njegaa
T
Tata Martino
pre oko 2 sata
Očekujem da će Španci da im poklone bod! Sa nerešenim sigurno prolaze dalje bar kao trećeplasirana reprezentacija!
M
Milan bg
pre oko 2 sata
Pa jel mogu sa tri boda da prodju dalje imace dosta ekipa sa cetri boda i tu se gleda gol razlika
N
NekoIzMase11
pre oko 2 sata
Ako odigraju nereseno najverovatnije prolaze sa 3 boda jer nece imati negativnu gol razliku. Ali cisto sumnjam da mogu da se izvuku protiv Spanije








